Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

A ja nie wiem czy kupować drugą część w dniu premiery... Długo taniała pierwsza część? Kiedy były pierwsze obniżki wersji pudełkowej na PC albo tanie klucze na allegro?

Jedynkę kupiłem na x360 za ~200zł i nie żałowałem wydanych pieniędzy, mimo wszystko - tym razem wolałbym poczekać z tańszą wersją PC. W końcu Listopad pełen jest gorących premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 19:20, KrisK91 napisał:

A ja nie wiem czy kupować drugą część w dniu premiery... Długo taniała pierwsza część?
Kiedy były pierwsze obniżki wersji pudełkowej na PC albo tanie klucze na allegro?

Jedynkę kupiłem na x360 za ~200zł i nie żałowałem wydanych pieniędzy, mimo wszystko -
tym razem wolałbym poczekać z tańszą wersją PC. W końcu Listopad pełen jest gorących
premier
.


Mmm, no co do tego to bym się nie zgodził. Większość z nich została przełożona na inne daty, a reszta premier raczej nie dorasta do pięt l4d2. Świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem DLC do L4D na xboxa. Teraz zastanawiam się, czy wytrzymam do przyjazdu kumpla, by w
co-opie przejść, czy samemu zaliczyć je. Jak radzicie ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 cześć left 4 dead po 1 miesiącu na wirtusie kosztowała już 60zł później po 1.5 miesiącu klucze na allegro były po 19zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 19:51, Pawlo09 napisał:

1 cześć left 4 dead po 1 miesiącu na wirtusie kosztowała już 60zł później po 1.5 miesiącu
klucze na allegro były po 19zł.


To pewnie z dwójeczką będzie podobnie - poczekam. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 20:59, Vernio napisał:

Co lepiej kupić jak się nie ma żadnej części. L4D czy L4D2?;>

Ja bym brał jedynkę. ;] Ogólnie fajniejsza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 11:45, MateoKiszlo napisał:

Nie kupuj jedynki, wal od razu jak dym do sequela, bo tylko tam będziesz miał już z kim
grać. Już teraz z populacją jest kiepsko, co zaś dopiero jutro.

Czy ja wiem, w Jedynkę można bardzo przyjemnie pograć, dużo ludzi jeszcze gra. Co prawda jeszcze przed premierą "Dwójki", ale za cenę 50zł to polecam gorąco ! Sam kupiłem gdzieś z miesiąc temu i jestem szczęśliwy z zakupu :) L4D 2 mnie nie interesuje zabardzo. Zaczekam aż stanieje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 11:45, MateoKiszlo napisał:

Nie kupuj jedynki, wal od razu jak dym do sequela, bo tylko tam będziesz miał już z kim
grać. Już teraz z populacją jest kiepsko, co zaś dopiero jutro.


Tak sama mówiono przy Counter-Strike: Source a jakoś ten stary trzyma się bardzo dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba skorzystam z tej promocji za grosz i kupię sobie L4D. Bo i tak kiedyś bym je kupił, a tak zaoszczędzę. A L4D kupię jak stanieje, choć po pograniu w demo , chciał bym zagrać w całość, jak najszybciej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrzucić screena z trzema Zoey, ale gram chodzi ostatnio gorzej od demotów, w dodatku wygląda na to że screen jest za dobrej jakośc,i bo przekracza dozwoloną ilość kB na obrazek :F Trzy słodkie Zoey (x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no jaja sobie robią , 120 zł za taką samą grę tylko, że z nowymi mapami .
Za drogo jak dla mnie, poczekam sobie na steam keye po 50 zł a nie jakieś pudełko z płytką po 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 15:32, Crew_900 napisał:

Ej no jaja sobie robią , 120 zł za taką samą grę tylko, że z nowymi mapami .
Za drogo jak dla mnie, poczekam sobie na steam keye po 50 zł a nie jakieś pudełko z płytką
po 120 zł

to ciekawe, że recenzje są teraz prawie takie jak przy tf2, a wciąż wyższe od l4d1
imo gra dużo lepsza od 1, ma sens (niektórzy by to ujęli w postaci "fabuła"), nowe bronie, nowe tryby, poprawa versusa, nowi infected

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować