Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Owszem, znam. W grze mam na imię COPER (moja pierwsza postać, lvl17) i Sumatis (moja druga postać, lvl 10).
Jaki jest twój nick? Jaką masz postać? Który lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawa gierka na www.mmorpg.com nie ma o niej żadnego info. Napiszcie coś więcej na temat tej gierki. Przede wszystkim jakie macie wrażenia z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest świetna. Oczywiście to nie Guild Wars i nie spodziewaj się rewelacji, ale wrażenia są niezłe. Na początku gry wybierasz królestwo z którego pochodzisz, potem tworzysz postać i grasz. Maksymalnie można mieć 4 postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silkroad przy tej grze to jak Mercedes przy Ładzie. Pograłem 30 minut i przestraszyłem się archaicznością świata, mechaniki i enginu. Od dzisiaj się jąkam, śpie przy włączonym świetle i modle się do św. Krzysztofa

BTW - wie ktoś jak odinstalować ten crap z HDD nie zostawiając wpisu w rejestrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 19:01, Ciej napisał:

bo gra niedawno powstała dlatego mogą występować błędy. (nick: Elessar lvl:17)


Nie tyle niedawno powstała, co niedawno została spolszczona i również przez to pojawiło się w niej mnóstwo nowych bugów. Np. zamiast upolować szare alfa wilki, pisało upoluj szare wilki :/ Pół godziny mi zajelo zanim odkrylem o co chodzi :( Poza tym cholernie trudne są zadania z metinami, trzeba ich szukać po całej mapie a i tak nie masz pewności że znajdziesz. Znajdziecie mnie jako: WOJciech obecnie 14 lvl (gram surą)

Jednak gdyby twórcy się zawzięli i poprawili te wszystkie niedoróbki to powstałby naprawdę fajny, darmowy (i po polsku!) mmrpg. Adres do screenów: http://metin2.pl/gallery_screens.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajowa gra UWAGA!! UZALEZNIA!!! mam 15 poziom a gram od 4 dni ksywa koles7
nie lubie zoltych!!! wpychaja sie do miasta mojego miasta:D
a gra dziala na nawet slabszych sprzetach czyli moim;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować