Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

To może ktoś chciałby pochodzić ze mną ? Tzn. tak w grze ? :D Można robić jakieś gildie ? Szybo się nabija lvle ? :-) Można sprzedawać itemy innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 10:22, Baal Namib napisał:

To może ktoś chciałby pochodzić ze mną ? Tzn. tak w grze ? :D Można robić jakieś gildie ? Szybo
się nabija lvle ? :-) Można sprzedawać itemy innym?


właśnie ściągam klienta, ale spoko jak tylko bede miał możemy lvl nabic :P co do gildi to nie wiem na jakiej zasadzie sie ją zakłada, czy jakiś lvl wymagany?? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto dwa screeny z gry.

Baal Namib - jeśli wybierzesz niebieską krainę i będziesz grał na CH2, to możemy się spotkać i mogę Ci pomóc na początek. Każdego nowego zapraszam do niebieskiej krainy na CH2, a mój nick do DasOdyn.

A co do gildii, to istnieją i można założyć, ale to kosztowne, bo trzeba wykupić teren na gildię. Znane mi gildię biorą dopiero powyżej lvl 30, ale tylko tyle mi wiadomo. Można też chodzić w drużynach, ale to tymczasowe.

20070814104632

20070814104744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wybrałem te żółtą... Ale mam problem... Troszkę pograłem, wykonałem tę misję co trzeba było kupić te miksturkę, i idę do strażnika miasta spowrotem, aż nagle tak jakby wyrzuca mnie z serwera. Mówię, dobra, zdarza się. Łącze się drugi raz, i nie działa. Błąd połączenia z serwerem! O co chodzi ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj mnie też wysypało, ale to dzisiejsze wygląda na małą awarię serwerów albo prace konserwacyjne. Cóż, sprawdzę za pół godziny, muszę nabić 17 lvl :P (bo miałem końcówkę 15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj. Zrobię od nowa postać. Na niebieskiej krainie, i CH2. Będę grał Suro. Ale razem ze mną dołączy Mikolajmix. Też z gram.pl. Może gildia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przenoszą gre na szybszy server o 12 powinno działać :) narazie troche ich forum przeszukam, musze dobry build dla chara znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, potrzebne Ci jest chyba min. 250 tysięcy, kiedy ja mam ledwo uciułane 125 tysięcy. Ale możemy chodzić w teamie, ja będę was chronił, a wy będziecie dostawać doświadczenie za potwory, które będę zabijał (np. tygrysy). Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze można uleszpac broń i zbroje u kowala :). Miałem zbroje 67 ochrony, dałem kowalowi za kupę kasy, żeby mi ją ulepszył. Bardzo tego żałuję, ponieważ straciłem zbroje +7 i masę kasy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U! to taki hazard... wciągające ale można dużo stracic... :D szybko się dobija lvl ? Jak ktoś jest ciemny w takie gry, to się szybko nauczy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować