Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Utknąłem w misji z córką Toffiego xD Byłem u niego potem u gubernatora. Napisałes że po wyjśćiu z portu mam zabic jakiegos pirata, ale tam go nigdzie nie ma :/ To ma być na lądzie czy na morzu? Bo ani tu ani tu go nie ma :/ Nie wiem o co chodzi.
A i jeszcze misja z czarna fregata. Utknąłem na tym jak na wyspie piratów powiedzieli mi ze statek był i załoga zabiła kogos na plaży, ale znowu na plazy nikogo nie ma i nie wiem co dalej :/
Ma ktos jakas mapke tej jaskini? bo ja przeszedłem chyba całą i miecza nie znalazłem :/ Nie wiem gdzie on jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 21:40, luki9696 napisał:

Utknąłem w misji z córką Toffiego xD Byłem u niego potem u gubernatora. Napisałes że
po wyjśćiu z portu mam zabic jakiegos pirata, ale tam go nigdzie nie ma :/ To ma być
na lądzie czy na morzu? Bo ani tu ani tu go nie ma :/ Nie wiem o co chodzi.

Wyjdź do portu a potem na morze - powinieneś wejść na ich statek

Dnia 27.03.2008 o 21:40, luki9696 napisał:

A i jeszcze misja z czarna fregata. Utknąłem na tym jak na wyspie piratów powiedzieli
mi ze statek był i załoga zabiła kogos na plaży, ale znowu na plazy nikogo nie ma i nie
wiem co dalej :/

Płyń na Redmond do kościoła i pogadaj z proboszczem

Dnia 27.03.2008 o 21:40, luki9696 napisał:

Ma ktos jakas mapke tej jaskini? bo ja przeszedłem chyba całą i miecza nie znalazłem
:/ Nie wiem gdzie on jest :/

Proszę :)

20080327215609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już Tasak a poziom mam 4 jak coś! Tylko że nie wiem jak ale straciłem całe moje 897 milionów to jest chamskie!! Ech i co tu teraz zrobić! Myślisz ze jak dam mikstury lecznicze oficerom to to coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 12:04, Adam Rurek napisał:

Mam już Tasak a poziom mam 4 jak coś! Tylko że nie wiem jak ale straciłem całe moje 897
milionów to jest chamskie!! Ech i co tu teraz zrobić! Myślisz ze jak dam mikstury lecznicze
oficerom to to coś pomoże?


No widzisz handel niewolnikami jest karalny :)
Ale tak na serio to się nie dziwię - jakoś zbyt łatwo przyszła ta kasa. A ile ci zostało? (mogłeś wydawać wszystko jak najszybciej).
A mikstury pomogą oficerom - powinni ich używać.
A 14 poziom to już bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 tysięcy bo posprzedawałem rzeczy z ekwipunku a było 0, a pomóż mi jakoś przejść ten fort dzisiaj znowu byłem już w drugim forcie. Opisz mi ile jest tych części zanim się przejdzie ten fort! Pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę!!! Nie mogę zabić tych angielskich śmierdzieli w tym głupim forcie. Mam 3 oficerów i oni wchodzą ze mną + chyba tylko 2 z załogi. A tamtych jest ze 20!!! To jest bez sensu! Czemu ze mną wchodzi ich tak mało! Milaosz! Jakoś ta reputacja nie pomogła kłamczuchu! Weźcie mi pomóżcie! Bo już nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 10:00, Adam Rurek napisał:

Ja pierniczę!!! Nie mogę zabić tych angielskich śmierdzieli w tym głupim forcie. Mam
3 oficerów i oni wchodzą ze mną + chyba tylko 2 z załogi. A tamtych jest ze 20!!! To
jest bez sensu! Czemu ze mną wchodzi ich tak mało! Milaosz! Jakoś ta reputacja nie pomogła
kłamczuchu! Weźcie mi pomóżcie! Bo już nie wyrabiam


Nie zarzucaj mi kłamstwa, dobrze?
A wogóle to patrzyłeś na morale załogi ?
O tym jak na razie nie wspomniałeś, czy coś z tym zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 15:28, Adam Rurek napisał:

Bohaterskie kłamczuchu


to mów że morale a nie reputacja !!!
Masz na pewno max załogi (ilość)?
Masz Najlepszy miecz i broń? 10 mikstur. Oficerom Dałeś mikstury i miecze i bronie najlepsze?
Może też być inna przyczyna. Podczas ostrzału może ginąć dużo twoich ludzi. Napewno walisz kartaczami i granatami.
Jak naprawdę wszyscy giną wokół ciebie a z załogi idzie tylko dwóch to już chyba masz jakiś błąd bo naprawdę wytłumaczenia brakuje. Nawet jak wybijesz sam wszystkich w forcie (to się da robić jeśli będziesz atakował,uciekał, strzelał) to i tak zostanie ci obalenie portu i wnętrza miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam reputacje bohatera i załogę max z morale bohaterskimi w mur nawalam kulami armatnimi, mam 3 oficerów, mają tasaki, tizony pistolety czterolufowe i po 3 mikstury hp+150. Czy to mało? O Boże to ja tej misji nigdy nie przejdę bo w Douwesen moje siano straciłem w tej przeklętej jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 10:27, Adam Rurek napisał:

Mam reputacje bohatera i załogę max z morale bohaterskimi w mur nawalam kulami armatnimi,
mam 3 oficerów, mają tasaki, tizony pistolety czterolufowe i po 3 mikstury hp+150. Czy
to mało? O Boże to ja tej misji nigdy nie przejdę bo w Douwesen moje siano straciłem
w tej przeklętej jaskini.


To już nie wiem co z tą twoją załogą jest. Wszystko powinno być ok a nie jest.
Spróbuj może chociaż przeinstalować -może pomoże.
Jak nie to już nie mam pomysłu. Musiałbyś po prostu walczyć w tym forcie bardzo długo i mocno (taktykę se jakąś narzuć do walki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 17:29, Adam Rurek napisał:

Łatwo ci mówić bo już to przeszedłeś! :)


No tak bo ze mną reszta załogi szła. Twój problem jest dość nietypowy. Naprawdę już mam brak pomysłów. Jeszcze pomyślę a ty próbuj nawet jak zostaniesz w forcie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co źle robie z tą misją z córką toffiego. Normalnie jestem w porcie. Z brzegu widze że są 2 statki - jeden mój, a drugi musi być ten którego szukam, ale jak wychodze w morze to już nikogo tam nie ma. mam jakoś odpłynać dalej czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 14:08, luki9696 napisał:

Nie mam pojęcia co źle robie z tą misją z córką toffiego. Normalnie jestem w porcie.
Z brzegu widze że są 2 statki - jeden mój, a drugi musi być ten którego szukam, ale jak
wychodze w morze to już nikogo tam nie ma. mam jakoś odpłynać dalej czy co?


Gadałeś z Toffem wystarczająco długo. Poszedłeś do gubernatora i on ci coś obiecał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować