Zaloguj się, aby obserwować  
OloMax

GramDriving.pl - klub dla wszystkich fanów TDU

2228 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 18:00, pan m. napisał:

A dla mnie macie jakieś miejsce?Od dzisiaj gram online,więc mam dopiero Amatora,ale wcześniej,grając
offline miałem mistrza,i wszystko zrobione,oprócz punktów z Multi Player.Na razie jeżdzę Chevroletem
Corvette Z06 niebieskim.Dziś jeszcze chyba zostanę ekspertem,mój nick to Mrs.Mistrz.


Postaraj się załapać na którąś z naszych objazdówek. Oczywiście napierw musi taką zorganizować :P .

A propos spotkania - proponuję w piątek, godzina do ustalenia. Piszcie o której by wam pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 18:26, xDeuSx napisał:

A propos spotkania - proponuję w piątek, godzina do ustalenia. Piszcie o której by wam pasowało.

Mi tam odpowiada. Godzina? Rano albo tak wieczorkiem po 17. ;) Nie wiem jak będę stał z czasem, bo wiecie dziewczyna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 18:26, xDeuSx napisał:

A propos spotkania - proponuję w piątek, godzina do ustalenia. Piszcie o której by wam pasowało.


To był raczej wpadnął jeśli taka godzina,choć pewien nie jestem.Mam siostrę,i ona siedzi od 11:00 do 19:00,a ja 8:00-11:00 i 19:00-22:00.W soboty i niedzielę ma studia,więc wtedy jestem wolny cały dzień.Ale jakoś postaram się w piątek jakoś załapać.

PS.Mam teraz Zawodowca,do eksperta mi brakuje 35P.Pogrywam też w Pro Streeta,więc muszę dzielić czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźnione bo komputer w serwisie, ale życzę wam wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, radości przed monitorem i nie tylko ;D, sukcesów osobistych i zawodowych. Wesołych Świąt;D i miłego Sylwestra ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:04, solidsnake napisał:

> Po patchu 1.66 mam bez przerwy crashe... jak temu zaradzić?

Dziwne, u mnie wszystko ok.


Może jest to spowodowane tym, że zainstalowałem angielskiego patcha?:P Nie ze strony gramu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to d TDU mam nick: yodoslaw

Jak mnie ktoś tam spotka to dajcie znać :P A tak w ogóle to chętnie dołączę do jakiegoś klubu w TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Wróciłem do gry i mam pytanko, czy ze starych wyjadaczy jest jeszcze jakaś grupa osób, którzy grają w Test Drive Unlimited? Chętnie bym się spotkał w grze i pojeździł jak to było kiedyś. Poza tym, ten klub istnieje jeszcze w samej grze czy już prezes go skasował, kimkolwiek on jest? :)
Jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam na Oahu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:29, kuko7 napisał:

Wróciłem do gry i mam pytanko, czy ze starych wyjadaczy jest jeszcze jakaś grupa osób,
którzy grają w Test Drive Unlimited?


Ostatnio wróciłem do gry z mocnym postanowieniem ukończenia wszystkich zadań i odblokowania samochodów. Poza tym widuję czasem Michała Raven''a i fifomaniaka na Xfire grających w TDU.

Dnia 25.03.2008 o 13:29, kuko7 napisał:

Poza tym, ten klub istnieje jeszcze w samej grze czy już prezes go skasował,
kimkolwiek on jest? :)


Dobre pytanie, kto jest prezesem? ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli nie macie nic przeciwko to może moglibyśmy się niedługo spotkać na Oahu o jakiejś zaplanowanej porze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się spotkać. Najlepiej tradycyjnie w piątek. I można by założyć znowu klub z aktualnie grającymi ludkami. Z tamtym to nawet nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Myślałem, że tylko ja wróciłem do TDU, a tu proszę. Ciekawe, czym to jest spowodowane. ;)
Spotkanie? Ja chętny, ale tylko w weekend (najlepiej piątek-sobota). Grać, gram, ale z reguły bez Xfire (którego nie włączałem już chyba z miesiąc...).

A klub w grze to już chyba porósł dżunglą, czy coś. O ile istnieje. Pierwszy klub, założony przez R3playa (czyli OloMaxa) został usunięty. Później Cubstone założył drugi i słuch po nim zaginął. Tyle pamiętam. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Right... Nasz klub upadł i zmarł śmiercią (nie)naturalną. Ja w międzyczasie znalazłem się w innym klubie. xD Z tego co mi wiadomo to są jeszcze wolne miejsce gdyby coś. Ewentualnie ja mogę założyć klub, który zarazem byłbym oficjalnym gramu i MG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować