Zaloguj się, aby obserwować  
OloMax

GramDriving.pl - klub dla wszystkich fanów TDU

2228 postów w tym temacie

Hej!
Widzę, że zaczyna się tu rodzić swoista reaktywacja klubu. Bardzo się cieszę i:
1)Piszę się do nowego klubu
2)Parę słów wyjaśnień, czyli "M jak Miłość" w virtualnym świecie. Otóż, postanowiliśmy zmienić nazwę naszego klubu i zmienić jego lokację (GramDrivng.pl było w takiej melinie a la Matrix). Mi się skopał save (pozdrawiam), więc klub założycielem klubu i, bądź co bądź, aktualnym prezesem, został Cubstone. Później chciał on nam przekazać klub, ale nikomu się nie chciało/nie mógł/był zajęty/wyjechał na wyspy zielonego przylądka więc biedny Cubstone nie mógł nic zrobić.
To co w piątek instaluję TDU i gramy, czy to nie takie proste jak myślę?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem z Cubstonem kontakt, ale teraz to ani na Xfire ani na gram.pl juz tyle czasu go nie bylo, ze ho ho. Zakladajcie ten klub, ja jak sie uporam z tymi zasranymi wirusami to znow bede jezdzil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to "się piszę" ale od czwartku-piątku, kiedy to kumpel ma mi oddać Test Drive''a. Jak widać, gra fascynuje wszystkich i zawsze:)
Michał Raven
Oficjalny klub MG... Czy to oznacza, że będziemy mieć przyjemność pojeżdżenia z więcej niż dwoma członkami MotoGames (to znaczy kimś poza tobą i Zaix''em)?
Suits Me. A masz już jakąś konkretną nazwę? Tylko nie MotoGamesDrivers.pl bo się nie zmieści nigdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 18:05, fifomaniak napisał:

Moze dzisiaj jakies spotkanko? Proponuje godzine 19-20, miejsce jeszcze do ustalenia.
Co wy na to?

Jutro o 18.00 przy największym domu(tym do odblokowania)....dziś nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:15, R3play napisał:

Oficjalny klub MG... Czy to oznacza, że będziemy mieć przyjemność pojeżdżenia z więcej
niż dwoma członkami MotoGames (to znaczy kimś poza tobą i Zaix''em)?
Suits Me. A masz już jakąś konkretną nazwę? Tylko nie MotoGamesDrivers.pl bo się
nie zmieści nigdzie:P

Tak, bo ja, Zaix i nowy członek redakcji - co prawda na okresie próbnym - fifomaniak.
A teraz good news: klub został już założony, jednak restrykcje należenia do niego są wygórowane, dlatego Zaix gra teraz w TDU xD
Więcej soon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifomaniak to swojak:P
Cóż, ja też muszę zacząć grać:). Jak tylko kumpel odda grę to jadę nabijać poziomy:P.
Na razie będę nieoficjalnym członkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie będzie można pośmigać po O''ahu z całym składem z gram.pl, to mi się podoba :) . Napisz tylko jaką nazwę nosi klub i od kiedy będzie można do niego należeć.

I jeszcze jedno: Kiedy pierwsze klubowe spotkanie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 11:42, xDeuSx napisał:

Napisz tylko jaką nazwę nosi klub i od kiedy będzie można do niego należeć.

Erm, nie mogę. :P Na razie jest to owiane tajemnicą zawodową i to wiedzą tylko członkowie redakcji. :P

Dnia 30.03.2008 o 11:42, xDeuSx napisał:

I jeszcze jedno: Kiedy pierwsze klubowe spotkanie? ;]

A to jest bardzo dobre pytanie. Wiele pracy jest jeszcze związanych z klubu, typu zasady naboru, spotkań etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chętnie pojawił, ale niestety nie mam płytki Test Drive, będę musiał na nią czekać do next week, ponieważ musiałem wymieniać płytę (Ci koledzy...)
Z waszego blogu (MG): "Za opuszczanie dwóch spotkań klubowych bez żadnego usprawiedliwienia tego faktu będzie usunięty z klubu"
^to nie wypali. Poza tym, to nie szkoła, tylko klub, prawda;>
Czy jest możliwość, że zmienicie swoje logo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować