Zaloguj się, aby obserwować  
UnionPacific

Z jakiego filmu to cytat - quiz

1493 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2008 o 16:51, Union Pacific napisał:

W jakim poście z odpowiedzią? A jeśli delikwent się pomylił to co?

W poście z odpowiedzią na pytanie powyższe od razu zadane pytanie dla kolejnej osoby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj jescze raz zasady tej gry...
powiedzmy robert zadaje pytanie na które odpowiadaja maciek i konrad (w takiej kolejności), maciek odpowiada źle, konrad dobrze gdyby obaj zadali pytania nie miałoby to sensu, tak więc czekaja aż robert potwierdzi odpowiedź któregoś z nich i dopiero wtedy mogą zadać pytanie ( w tym przypadku Konrad) ale konrad czymś się zatruł i nie ma go przy komputerze przez resztę dnia, bardzo jednak chce zadać zagadkę i dla tego każdy użytkownik (gracz) ma 24 godziny na zadanie zagadki

pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:20, Mr. Cin napisał:

przeczytaj jescze raz zasady tej gry...
powiedzmy robert zadaje pytanie na które odpowiadaja maciek i konrad (w takiej kolejności),
maciek odpowiada źle, konrad dobrze gdyby obaj zadali pytania nie miałoby to sensu, tak więc
czekaja aż robert potwierdzi odpowiedź któregoś z nich i dopiero wtedy mogą zadać pytanie (
w tym przypadku Konrad) ale konrad czymś się zatruł i nie ma go przy komputerze przez resztę
dnia, bardzo jednak chce zadać zagadkę i dla tego każdy użytkownik (gracz) ma 24 godziny na
zadanie zagadki

pozdrawiam ;]

No dobrze, ale jednak wydaje mi sie że powinno się napisać pytanie od razu przy odpowiedzi. Ale to moje subobiektywne odczucie więc nie róbmy już z tego zamiesza, bo ktoś pomyśli że to spam. :D a tego nie chcemy, przynajmniej ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:24, Kyuubis napisał:

Ale to moje subobiektywne odczucie więc nie róbmy już z tego zamiesza, bo ktoś pomyśli że to
spam.


A czym są Twoje ciągłe odpowiedzi bez sensu? Od razu po pierwszym upomnieniu od grających powinieneś dokładnie przeczytać regulamin tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:24, Kyuubis napisał:

No dobrze, ale jednak wydaje mi sie że powinno się napisać pytanie od razu przy odpowiedzi.


Ale jaki wtedy miałoby sens szukanie poprawnej odpowiedzi? Można by było napisać byle co i od razu zadać pytanie. W żadnej szanującej się i dobrze prosperującej grze nie ma czegoś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejmuje pytanie od JEDIDJ.

"Zasada oko za oka, prowadzi do ogólniej ślepoty"
Bardzo mądry cytat podpowiem ze to jest z polskiej telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:00, tomek-bob napisał:

> Martwo tutaj....
> "Z bronią w ustach wymawia się tylko samogłosoki."
> Zgadywać ;ppp
Hmm Rambo?

Nie :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:55, bartog123 napisał:

Martwo tutaj....
"Z bronią w ustach wymawia się tylko samogłosoki."
Zgadywać ;ppp



niedawo oglądałem chyba ten film, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu :/ jakaś mała podpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 08:12, Marcin-91 napisał:

Podziemny Krąg?

TAK :D, ale po czasie więc nie wiem co zrobić, ale chyba punkta brak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 09:28, bartog123 napisał:

> Podziemny Krąg?
TAK :D, ale po czasie więc nie wiem co zrobić, ale chyba punkta brak ;(

nie ważny czas ważna odpowiedź, skoro dobrze odpowiedział, to dlaczego ma nie być punktu. W końcu przez ten czas nikt nic nie zadał, a limit czasowy jest po to, żeby jedno pytanie nie blokowało tematu zbyt długo.

PS A jeszcze dłuższe przestoje robią się, gdy zadający nie uzna odpowiedzi w sposób zgodny z regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:52, zadymek napisał:

> > Podziemny Krąg?
> TAK :D, ale po czasie więc nie wiem co zrobić, ale chyba punkta brak ;(
nie ważny czas ważna odpowiedź, skoro dobrze odpowiedział, to dlaczego ma nie być punktu.
W końcu przez ten czas nikt nic nie zadał, a limit czasowy jest po to, żeby jedno pytanie
nie blokowało tematu zbyt długo.

PS A jeszcze dłuższe przestoje robią się, gdy zadający nie uzna odpowiedzi w sposób zgodny
z regulaminem.

Nie pobij mnie :D Marcin-91 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że gre przystopowałem, nie mam niestety czasu na znalezienie czegoś dobrego, oddaje możliwość dania zagadki i przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować