Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Nowy Windows

9 postów w tym temacie

Podczas konferencji WinTec 2007 zaprezentowano nowy, nadchodzący system Windows Server 2008. Pojawią się w nim ciekawe funkcji, jak blokowanie komputera w sieci, którego baza wirusów czy nadawców spamu nie jest aktualna. Blokować można także komputery użytkowników, którzy użyją nieautoryzowanych pamięci flash na USB – to zapobiegnie wynoszeniu danych z firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta blokada ma być pełna czy selektywna? powinna być selektywna żeby dało się rzeczowe bazy uaktualnić, ale z microsoftem nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robią ciągle nowe windowsy i po kiego to ?! Mogliby po prostu udoskonalać istniejące wersje, ale z czegoś muszą zarabiać :/ Nie popieram nowej windy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby np. zamiast Visty wydać Service Packa. Nie wiem jaka to polityka, ale przypomina mi się tutaj Windows ME. Ale co tam, za dwa lata Vienna zawita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 23:17, Ecko09 napisał:

Podczas konferencji WinTec 2007 zaprezentowano nowy, nadchodzący system Windows Server 2008.
Pojawią się w nim ciekawe funkcji, jak blokowanie komputera w sieci, którego baza wirusów czy
nadawców spamu nie jest aktualna. Blokować można także komputery użytkowników, którzy użyją
nieautoryzowanych pamięci flash na USB – to zapobiegnie wynoszeniu danych z firmy.

?Z tego co Słyszałem to ta Winda ma być systemem raczej pod sieć... mniej multimedialnym itd. tylko pod net, podobnie jak NT czy któryś tam jeszcze (zapomniałem nazwy), ja zapewne nie kupie (wole XP)
PS: informacje moje NIE są pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować