Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Mam wzorek na ręce

34 postów w tym temacie

Proszę tutaj o zamieszczanie screenow swoich kończyn którym coś się stało ( dziwnego ) ;P zdjęcie w dużym zbliżeniu temu taka wielka ręka
P.S. Proszę o niekasowanie topica o ile admin uzna go za całkowicie niepotrzebnego, wszystko w nim jest zgodne z regulaminem forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:20, WorldWar3PL napisał:

Proszę tutaj o zamieszczanie screenow swoich kończyn którym coś się stało ( dziwnego ) ;P zdjęcie
w dużym zbliżeniu temu taka wielka ręka
P.S. Proszę o niekasowanie topica o ile admin uzna go za całkowicie niepotrzebnego, wszystko
w nim jest zgodne z regulaminem forum .

Co ci sie stało???:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:24, Ojcze Samotni napisał:

Wole taki :)

Chociaz nie wróże temu tematowi długiej kariery.

Dlaczego ? Wszystko zgodne z regulaminem , o ile dużo ludzi się dopisze to ten topic odniesie sukces :D
Ojcze Samotni.... co to za starzec wdarł ci się w rękę :P jakiś czerwonoskóry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:20, WorldWar3PL napisał:

Proszę tutaj o zamieszczanie screenow swoich kończyn którym coś się stało ( dziwnego ) ;P zdjęcie
w dużym zbliżeniu temu taka wielka ręka
P.S. Proszę o niekasowanie topica o ile admin uzna go za całkowicie niepotrzebnego, wszystko
w nim jest zgodne z regulaminem forum .


Luzik wystarczy ze bedziesz nosic cos z dlugim rekawkiem i nikt nie zauwazy.
A przy okazji gratuluje pomyslu na nowy temacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah :D dzięki Eseis, powiem jak to zrobiłem : Leżałem na kanapie ( na której jest taki materiał , taki wzorek jaby ) leżałem 1 godz na rece i oglądałem TV :D wstaje i patrze, o kur** :D efekt utrzymuje się przez 0,5-2h :D:D ale wygląda fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:20, WorldWar3PL napisał:

Proszę tutaj o zamieszczanie screenow swoich kończyn którym coś się stało ( dziwnego ) ;P zdjęcie
w dużym zbliżeniu temu taka wielka ręka
P.S. Proszę o niekasowanie topica o ile admin uzna go za całkowicie niepotrzebnego, wszystko
w nim jest zgodne z regulaminem forum .



co zrobiłes bo nie wiedze? twoja reka wyglada jak zwygle no moze dzis bardziej kragła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:20, WorldWar3PL napisał:

Proszę tutaj o zamieszczanie screenow swoich kończyn którym coś się stało ( dziwnego ) ;P zdjęcie
w dużym zbliżeniu temu taka wielka ręka
P.S. Proszę o niekasowanie topica o ile admin uzna go za całkowicie niepotrzebnego, wszystko
w nim jest zgodne z regulaminem forum .


Mnie się takie coś robi jak długo siedzę przy kompie. Moja podkjładka pod myszkę ma takie coś z silikonu na nadgarstek i mi się takie odbija! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że w końcu się zjawisz :P Gdzie jest głupi temat, musi byc też obrońca uciśnionych- kNOT :)

No i żebym nie dostał jeszcze jednego downgrade''a:
Mi się robi takie czerwone coś na dłoni jak długo gram, odcisk od podkładki pod myszkę. Granie może być bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sand Wraith super tatuaż. ... TYLKO ŻE JA MÓWIŁEM O KOŃCZYNACH, CHCE ZOBACZYĆ BLIZNY,KREW,HARDCORE itd. :P Brad... przyjżyj się kratownicy na ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sand Wraith super tatuaż. ... TYLKO ŻE JA MÓWIŁEM O KOŃCZYNACH, CHCE ZOBACZYĆ BLIZNY,KREW,HARDCORE itd. :P Brad... przyjżyj się kratownicy na ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde troche idiota z Ciebie chyba z emasz 3 latka i po raz pierwszy odcisk zobaczyles. Jaki to jest hardocre... daj se luzu dizecko. Wejdz sobei na rotten to tam bedziesz mial hardcore. A takie cos to lape wystarczy przylozyc do byle jakiej wzorzystej / chropowatej powierzchni i sie odcisnie na niej wzorek... normalnie Twoje odkrycie zasluguje na nagrode darwina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym wam pokazać swoje kostki po paroletnim robieniu dużej ilości pompek na pięściach, albo jak co jakiś czas mi to pęknie - to jest coś "ciekawego" - a tak na serio to już mi się znudziły pytania o to co mi się w ręce stało, więc jak widzicie gościa który ma dwie kostki każdej dłoni takie duże i z zesztywniałą skórą - nie pytajcie co mu się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój wpis zasługuje zaś na degrada. Nie podoba się wątek, nie dopisuj się do niego! A od dzieci radzę Ci trzymać się z daleka, inaczej belkę we własnym oku zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zrobiło zgrubienie(chyba odcisk)w rogu dłoni, na części łączacej dłoń z przedramieniem jak długo gram to strasznie boli musze kupić sobie podkładke żelową, ale jak zobaczyłem cene takiej dobrej to zwatpiłem 80 zł bo z gąbką w środku nie chce wole już rękaw podkładać pod ręke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie pomyśleć co chcecie......ale mnie się takie czerwone coś robi na zadku jak siędzę na wykładach z matmy na polibudzie i niema jak zmienić pozysji bo ciasno.......... i wszystko trzeszczy a profesor z chasełkiem wyskakuje w stylu " proszę się niewygłupiać na moich wykładach " jak któryś student zmieni pozycje swego katafalku :)))))
A wiecie jaka ulga jak się wstaje..........
o jiiizzzzzzzzzzz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyjżyj się kratownicy na ręce :D
Heh ileż to ja razy miałem takie coś już :D MIałeś kiedyś wzorki na twarzy? Bo ja tak :D spałęm na wypukłym rysunku :D I tak rano wstaje i patrze w lustro a tu kwiatki ;) A co do tego krew i hardcore to rarczej takie coś by było zabronione :P no bo wiesz to są treści nie miłe dla młodego oka a nie ukryje sięże na to forum wchodźą dzieci a nawet jest ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować