Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 16:17, Agral napisał:

Gdzie mogę znaleźć kolesia z którym jest związanym z zadaniem na Lwią tarcze????
On nazywał sie Falsh....coś tam.
On jest w kanałach.
Czy możesz mi pomóc?????


Jak wejdziesz do kanałów w dzielnicy świątynnej to skieruj sie na prawo do wejścia w którym są szczurołaki. Jest tam szczurołak który ma tą bron, jak go zabijesz to ona wypadnie z niego. O ile się nie mylę jest on na takiej "wyspie" do której prowadzą 2 lub 3 mosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(pytanie dla tych co przeszli gre)

mam super postac na 70 lvl, robilem bardzo duzo rzeczy, jestem specjalista w magi umyslu, ale umiem tez wskrzeszac i leczyc sie, mam 300 z dwurecznych i duzo z luku, za kazdym razem kiedy przechodzilem gre, zabijalem wszystkie dewy [nawet tego w lochach inkwizycji, po prostu szybko sie leczy(oprocz druj, bo jej nie mozna zabic;p)], zabijalem mnostwo gosci, jednak za każdym razem wychodzilo, ze jestem tym zlym, i da vinci rzucal na mnie obelgi, ze mnie kiedys zabije itd. Wiec mam pytanie, jak przejsc gre, by zostac dobrym bohaterem? koniec gry przechodzilem wszystkimi mozliwymi kombinacjami, typu zabrac krzyz pod smokiem lub nie, zabijajac galileusza lud da vinci, zabijajac smoka lub dac mu uciec, zabijajac starca gdy przechodzil do portalu, rozbrajajac pulapke w komnacie mistrza. Jednak absolutnie jakbym to nie zrobil, da vinci mial do mnie pretensje. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w Lionheart drugi raz po ponad dwuletniej przerwie. I ani wtedy, anie teraz nie wiem gdzie znajduje się chłopiec, który zaginął w kanałach Barcelony. Zadanie zleca jego siostra stojąca przy wejściu do kanałów. Prosiłbym o podpowiedź względem miejsca, w którym znajduje się chłopiec. Prawie całe kanały przeszukałem, została mi jeszcze jedna lokacja z nieumarłymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 14:26, paweusz napisał:

Zacząłem grać w Lionheart drugi raz po ponad dwuletniej przerwie. I ani wtedy, anie teraz nie wiem gdzie znajduje się chłopiec, który zaginął w kanałach Barcelony. Zadanie zleca jego siostra stojąca przy wejściu do kanałów. Prosiłbym o podpowiedź względem miejsca, w którym znajduje się chłopiec. Prawie całe kanały przeszukałem, została mi jeszcze jedna lokacja z nieumarłymi.


Odpowiedź jest kilka postów wyżej. Powodzenia w poszukiwaniach.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=233&pid=335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:49, Vormulac napisał:

Odpowiedź jest kilka postów wyżej. Powodzenia w poszukiwaniach.

Kurczę, wytłukłem wszystkie trolle lawy, odkryłem cały teren w siedzibie trollów i chłopca nie znalazłem. Musiałem go jakoś przeoczyć. Jeżeli pamiętasz gdzie on był, to zaznacz mi na mapce.

20070923115057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:51, paweusz napisał:

Kurczę, wytłukłem wszystkie trolle lawy, odkryłem cały teren w siedzibie trollów i chłopca nie znalazłem. Musiałem go jakoś przeoczyć. Jeżeli pamiętasz gdzie on był, to zaznacz mi na mapce.


W (1) znajduje się ukryte przejście do lokacji (2), w której jest chłopiec. Umiejętność znajdowania pułapek bardzo się przydaje.

20070923123139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tą grę z Play''a ale jeszcze w nią nie grałem. Muszę się w końcu za nią wziąć bo podobno fajna jest. Może ktoś mi powiedzieć ile godzin to grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:39, Joorg napisał:

Mam tą grę z Play''a ale jeszcze w nią nie grałem. Muszę się w końcu za nią wziąć bo podobno fajna jest. Może ktoś mi powiedzieć ile godzin to grania?

Sporo, w zależności od tego czy będziesz wykonywał poboczne zadania czy tylko te związane z głównym wątkiem gry. Do tego dochodzą cztery frakcje (jedna do wyboru) do której można wstąpić, a każda to inny styl grania. Frakcje to:
- Zakon Templariuszy,
- Inkwizycja,
- Dzierżyciele,
- Mroczni Dzierżyciele.
Są też pomniejsze frakcje (można wybrać zakon i jedną z gildii), które oferują kilka zadań:
- Zakon Rycerzy Saladyna,
- Gildia Złodziei,
- Gildia Żebraków.
Do tego dochodzi możliwość pojawianie się ''ukrytych lokacji'' w zależności od statystyk postaci jaką stworzyliśmy (np. lokacja "Stary Wrak Statku" pojawia się tylko gdy nasza postać ma szczęście na poziomie 10).
Jednym słowem bardzo trudno określić czas wymagany do przejścia gry. Tak samo jak np. w Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo pozapominałem grając ostatnim razem, więc mam kolejne pytanie. Staram się wstąpić do templariuszy i i kowal ma mi zrobić ''tarczę lwa'' - tyle, że nie wiem co mam mu dać albo zrobić żeby on zrobił mi tę tarczę. Do tego miecz kowala przepadł mi na początku gry, miałem go i straciłem chyba po rozmowie z przywódcą żebraków (likantropów) z kanałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:40, paweusz napisał:

Dużo pozapominałem grając ostatnim razem, więc mam kolejne pytanie. Staram się wstąpić do templariuszy i i kowal ma mi zrobić ''tarczę lwa'' - tyle, że nie wiem co mam mu dać albo zrobić żeby on zrobił mi tę tarczę. Do tego miecz kowala przepadł mi na początku gry, miałem go i straciłem chyba po rozmowie z przywódcą żebraków (likantropów) z kanałów.


Jak nie masz miecza Eduardo to nie wykonasz zadania z tarczą. Więc przeszukaj kanały jeszcze raz i dokonaj rzezi w celu zdobycia miecza. Jak już oddasz miecz to pozostaje Ci udać się do Wąwozu Krwawej Blizny i zdobyć magnetyzowane srebro. Wtedy Lwia Tarcza będzie twoja i pchniesz wątek dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie. Czy wrogom odnawiają się punkty życia, gdy opuszczamy lokację w której znajduje się dany wróg !? Ponieważ walczę z Chanem goblinów, stoję przy wyjściu - atakuję go tym młotem na gobliny i jak mam mało życia, to wychodzę w jego jaskini by się uleczyć. Tyle, że powtarzam tą czynność i powtarzam, a zabić Chana nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 18:56, paweusz napisał:

Mam jeszcze takie pytanie. Czy wrogom odnawiają się punkty życia, gdy opuszczamy lokację w
której znajduje się dany wróg !? Ponieważ walczę z Chanem goblinów, stoję przy wyjściu - atakuję
go tym młotem na gobliny i jak mam mało życia, to wychodzę w jego jaskini by się uleczyć. Tyle,
że powtarzam tą czynność i powtarzam, a zabić Chana nie mogę.

no na to wygląda że sie odnawiają... Kup sobie więcej mikstur życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, czy opłaca sie instalować tą gierke( kupiłem ja z Play''em) grałem we wszystkie dobre RPG. A w recenzjach Lionheart nie spisywał sie za dobrze!!!
więc warto czy nie warto??
a jak warto to dlaczego?
a jak nie warto to dlaczego?? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:18, Długi18 napisał:

a jak warto to dlaczego?

Myślę, że warto. Gra nietypowo jest osadzona w średniowiecznej Europie, w której panują rycerze i kościół katolicki. Poruszamy do autentycznych lokacjach jak Barcelona, Pireneje, miasta francuskie; spotykamy ciekawe postacie jak Galileusz, da Vinci, Shakespeare czy Machiavelli. Sam bohater jest potomkiem Ryszarda Lwie Serce. Ścigają nas tajemniczy zabójcy. Również postaci do wyboru są inne niż zwykle, czyli Demoklin, Feralkin, Sylvant. Ciekawe umiejętności, różne możliwości rozbudowy bohatera. Pojedynki nie należą do najłatwiejszych - pojedynczo jest normalnie, ale walka z kilkoma przeciwnikami jest trudna. Fabuła jest raczej liniowa, ale nie znaczy to że nudna. A więcej... sprawdź sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przeszedł?
Ja mam chyba najlepszą postać w internecie, niesamowite staty (300 dwureczny, 300 elektryczny itd. do tego 35 IN 25 SI 45 ZR, dzieki lampie), awidzial ktos moje pytanie na gorze? chyba nikt nie wiem.
Jak ktos chcew grac ze mna na necie to wbijac krzywomordus@gmail.com, albo skype (gg nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 18:08, lukasz.rodzinka napisał:

Kim najlepiej grac. Wypróbowałem kilka kombinacji i zawsze mi nie szło. Czy ktoś może dać
mi radę.

Ja obecnie gram Demoklinem, wstąpiłem do zakonu templariuszy. Najwięcej punktów inwestuję w broń jednoręczną, z magii to stawiam na magię ognia, daję też w leczenie, uniki, otwieranie zamków. Gra nie jest łatwa i pojedynki z większą liczbą rywali niż 2-3 czasem bywa nie do wygrania. Ja staram się "wyciągać" potencjalnych rywali i tak od jednego do drugiego jakoś idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 18:14, paweusz napisał:

> Kim najlepiej grac. Wypróbowałem kilka kombinacji i zawsze mi nie szło. Czy ktoś może
dać
> mi radę.
Ja obecnie gram Demoklinem, wstąpiłem do zakonu templariuszy. Najwięcej punktów inwestuję w
broń jednoręczną, z magii to stawiam na magię ognia, daję też w leczenie, uniki, otwieranie
zamków. Gra nie jest łatwa i pojedynki z większą liczbą rywali niż 2-3 czasem bywa nie do wygrania.
Ja staram się "wyciągać" potencjalnych rywali i tak od jednego do drugiego jakoś idzie.


dobra. spróbuje. dzięki za podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować