Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Powie mi ktoś, czy gra została poprawiona od czasu swojej premiery? Bo pamiętam, że swego czasu pojawiała się w niemal wszystkich rankingach typu "rozczarowanie roku 2003", a jak tak na nią patrzę, to wydaje się dość interesująca. Z drugiej strony nie mam zamiaru użerać się z błędami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 11:21, Lesz3yk napisał:

Powie mi ktoś, czy gra została poprawiona od czasu swojej premiery? Bo pamiętam, że swego
czasu pojawiała się w niemal wszystkich rankingach typu "rozczarowanie roku 2003", a
jak tak na nią patrzę, to wydaje się dość interesująca. Z drugiej strony nie mam zamiaru
użerać się z błędami...


Wyszedł raptem patch 1.1. Co prawda usunął krytyczne błędy, ale i tak w niektórych miejscach np. nie można było zrobić zapisu gry, bo wywalało do pulpitu. Pokrótce wrażenia z Liona opisałem swego czasu na swoim GSie.
Jeśli patrzysz głównie na fabułę w grze i nie przeszkadza Ci, że po drodze pachnie gra hack&slashem to mogę tę grę polecić, jeśli nie masz nic lepszego do roboty :) Ponadto gra oferuje 3 zakończenia (wprawdzie niewiele się od siebie różnią, ale zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 08:23, sebastiano444 napisał:

Czy ktoś powie mi gdzie on jest ?

Spoiler

Jest w kanałach, w Salach Żebraków. Jest Felgnash, to szczurołak a jego imię pojawi się dopiero podczas rozmowy.
Zabij go i zabierz miecz, bądź odkup (wymagane 500 sztuk złota lub 200 sztuk złota przy umiejętności handlu 45).
Jego lokacja na mapie 5.

20100427090934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.


Mam jeszcze jedno pytanie. Gdzie znajduję się jaskinia w której mam zdobyć te żelazo do tarczy ? I gdzie mogę zdobyć jakiegoś pomocnika ponieważ zginął mi już ten szaleniec z Dzielnicy Świątynnej ?


Z góry Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 14:08, sebastiano444 napisał:

Gdzie znajduję się jaskinia w której mam zdobyć te żelazo

A nie magnetyzowane srebro? Jeżeli tak, to udaj się do Wąwozu Krwawej Blizny.

Dnia 27.04.2010 o 14:08, sebastiano444 napisał:

I gdzie mogę zdobyć jakiegoś pomocnika

To raczej przygoda dla ''samotników" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 16:50, Transylvanian_Hunger napisał:

> Gdzie znajduję się jaskinia w której mam zdobyć te żelazo
A nie magnetyzowane srebro? Jeżeli tak, to udaj się do Wąwozu Krwawej Blizny.
> I gdzie mogę zdobyć jakiegoś pomocnika
To raczej przygoda dla ''samotników" ;)



No o to srebro chodziło. Ale mam problem ponieważ tam dostaje ostro w du*e od tych wszystkich os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 17:58, sebastiano444 napisał:

No o to srebro chodziło. Ale mam problem ponieważ tam dostaje ostro w du*e od tych wszystkich os

Pozostają ci dwie opcje:
- Nabijasz levele i wracasz silniejszy.
- Atakujesz taktycznie. Delikatnie odkrywasz zacienione tereny, by wyciągać pojedynczych wrogów.
Walki w tej grze ogólnie są trudne. Jak na początku zaczniesz niekonsekwentnie rozdawać punkty umiejętności, bądź będziesz dawał po trochu we wszystko - daleko nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 20:15, sebastiano444 napisał:

Gdzie znajduje się kryjówka tych łowców niewolników ?(ostatnia misja przyjęcia do Templariuszy)

Spoiler

W Kazamatach Niewolników. Musisz zabić tam Kapitana Łowców Niewolników, ale jego sługusów też warto wybić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 08:31, Transylvanian_Hunger napisał:

> Gdzie znajduje się kryjówka tych łowców niewolników ?(ostatnia misja przyjęcia do
Templariuszy)

Spoiler

W Kazamatach Niewolników. Musisz zabić tam Kapitana Łowców Niewolników, ale jego sługusów
też warto wybić.


A gdzie się znajdują ponieważ nie mogę ich znaleźć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:57, Transylvanian_Hunger napisał:

> A gdzie się znajdują ponieważ nie mogę ich znaleźć ?
To jest ta lokacja, w której zaczynasz grę. Na początku gry uciekasz z niewoli i to są
właśnie Kazamaty Niewolników.

A możesz powiedzieć gdzie się to znajduje ponieważ mam problem ze znalezieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 20:45, sebastiano444 napisał:

A możesz powiedzieć gdzie się to znajduje ponieważ mam problem ze znalezieniem

Żeby trafić do Kazamaty Niewolników należy iść drogą Rozdroża>>El Bosque>>Lago Del Rio Ebro i jak jest przejcie, taka świecąca brama to na dole jest przejście (na samym dole).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poważny problem z grą. Kupiłem tytuł parę dobrych lat temu w Nowej Extra Klasyce i jakoś nie mogłem się za nią zabrać. Dziś siadam, gra bezproblemowo się instaluje i uruchamia, wychodzę z podziemi, przenoszę się do Barcelony z siwowłosym mędrcem i... gra zacina się i wyskakuje błąd o konieczności zamknięcia aplikacji.

Można prosić o radę? Wgranie patcha ze strony nic nie daje, bowiem gra jest już zaktualizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 10:18, Transylvanian_Hunger napisał:

> A możesz powiedzieć gdzie się to znajduje ponieważ mam problem ze znalezieniem

Żeby trafić do Kazamaty Niewolników należy iść drogą Rozdroża>>El Bosque>>Lago
Del Rio Ebro i jak jest przejcie, taka świecąca brama to na dole jest przejście (na samym
dole).

A możesz trochę bardziej szczegółowo bo nie mogę tam trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś skąd mogę ściągnąć spolszczenie do tej gry? Od razu mówię iż nie jestem piratem, grą mam z gog.com za punkty CDP, jak ktoś nie wierzy, mogę screena podrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 21:44, sebastiano444 napisał:

Jaka jest najlepsza broń na Gobliny ? Bo mam problem z nimi

Udaj się do Obozu Łowców Nagród. Ich szef może ci sprzedać młot na gobliny (drogo, ok. 15 tys. sztuk złota).
Możesz także ich zabić i zabrać broń, są dość silni - ale to lepszy interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować