Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 22:45, castlerock napisał:

> Coś mi ten silnik graficzny sie nie podoba .....

a mnie sie podoba bo starszy i pociagnie go nawet sredni sprzet


Będzie trochę śmiesznie jeśli Gothic IV będzie miał mniejsze wymagania niż III. Przynajmniej mi się tak wydaje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tak bo 4 ma wyjść w 2010 lub 2009 i co wtedy gra będzie chodzić na full detalach przy 2.0 Shader Pixelach ? Nieeee

A propo tego co napisał castlerock to gdyby to wyszło w przeciągu paru miesięcy to tak ale ta gra ma wyjśc za 3-4 lata ! Pomyśl sobie że teraz masz grę na silniku Jedi Academy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 23:17, Inki napisał:

Nie będzie tak bo 4 ma wyjść w 2010 lub 2009 i co wtedy gra będzie chodzić na full detalach
przy 2.0 Shader Pixelach ? Nieeee

A propo tego co napisał castlerock to gdyby to wyszło w przeciągu paru miesięcy to tak ale
ta gra ma wyjśc za 3-4 lata ! Pomyśl sobie że teraz masz grę na silniku Jedi Academy ...



no i co że za 3 lata? jesli gierka ma miec grafę miniej wiecej taką jak teraz albo odrobinę słabsza to co z tego? w g1 do tej pory ludzię grają i nie marudzą ze grafa kiepska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz że Far Cry albo F.E.A.R. byłby tym czym jest bez dobrej grafiki ? To jeden z głównych elementów żywotności , fajniej gra Ci sie dziś w gry z pixel shader 2.0 lub lepszym czy może bez cieni ? Oczywiście że z cieniami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:57, Inki napisał:

Sądzisz że Far Cry albo F.E.A.R. byłby tym czym jest bez dobrej grafiki ? To jeden z głównych
elementów żywotności , fajniej gra Ci sie dziś w gry z pixel shader 2.0 lub lepszym czy może
bez cieni ? Oczywiście że z cieniami .


szczerze mówiąc, to akurat grafika w fear nie wbiła mi się jakos w pamięć - w tej gierce co innego o klimacie decydowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma klimat Feara do G4? >.<

Hm przejżałem temat i musze stwierdzić, ze to logo z czwórką w literce ''c'' wygląda badziewnie...na szczęscie mają te 3 lata by to zmienić ;] A co do samej gry to zamiast biadolic, że Spellbound nie da se rady albo, że nie mają doswiadczenia w RPG, wole poczekać do pierwszych efektów ich pracy i wtedy ich pochwalic/powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:57, Inki napisał:

Sądzisz że Far Cry albo F.E.A.R. byłby tym czym jest bez dobrej grafiki ? To jeden z głównych
elementów żywotności , fajniej gra Ci sie dziś w gry z pixel shader 2.0 lub lepszym czy może
bez cieni ? Oczywiście że z cieniami .

Ja gram dla fabuły nie dla grafiki ;] Na przykład przez wakacje przeszedłem Messiah, Fallout''a 2, Szymka Czarodzieja 3D :P
Żeby bez offtopa. Nie czytałem poprzednich stron ale wiadomo może jakieś szczegóły z fabuły G4? Fajnie by było gdyby znów wrócili na Khorinis, chciałbym zobaczyć Lestera w jego zamku xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 21:20, Inki napisał:

Z tego co mi się obiło o uszy to będziemy na jakiejś wyspie znowu .

Co ?! Niby skąd to wiesz :P Oczywiście nie wykluczam udziału wyspy Khorinis, ale G4 będzie moim zdaniem prequelem, zapewne stąd podtytuł "Genesis".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:26, Inki napisał:

Z palca tego nei wyssałem ale od razu po pytaniu przypomniało mi się coś o wyspie

Tajemnicza Wyspa pojawi się, ale w nowym projekcie PB, a nie G4 ;] Miejsce akcji nowego Gothica jest jeszcze nieznane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 15:37, Lord Riven napisał:

> a piranie jak robiły gothic 1 miały doswiadczenie?
Z programem na którym pracowali mieli, a programem którego użyli do stworzenia G3 nie. Dlatego
gra taka jest (mocno) niedopracowana.


ale wiesz, to że nie mieli wcześniej doswiadczenia z softem na którym tworzyli silnik G3 to ich nie usprawiedliwa ;). Silnik zrąbali bo się nie przyłożyli. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 11:10, lothar-mb napisał:

> > a piranie jak robiły gothic 1 miały doswiadczenie?
> Z programem na którym pracowali mieli, a programem którego użyli do stworzenia G3 nie.
Dlatego
> gra taka jest (mocno) niedopracowana.

ale wiesz, to że nie mieli wcześniej doswiadczenia z softem na którym tworzyli silnik G3 to
ich nie usprawiedliwa ;). Silnik zrąbali bo się nie przyłożyli. Tyle

dokladnie.. nie bierze sie za robienie gier kto tego nie umie lub nie jest pewny, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie myślę o tym ze on mi pójdzie,jak trójka z taką słabą grafą i takimi wymaganiamy to 4...Chyba że zrobią to co programiści do konsol-nauczom się wykorzystywać to co już mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 12:36, Vanmati napisał:

Ja nawet nie myślę o tym ze on mi pójdzie,jak trójka z taką słabą grafą i takimi wymaganiamy
to 4...Chyba że zrobią to co programiści do konsol-nauczom się wykorzystywać to co już mają!


bez przesady - tak zrypac silnik to tylko piranie potrafią ;)
a czy ci pójdzie czy nie, to sie okaże. ca moze za te trzy lata nowego kompa bedziesz miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 11:16, Pyton15 napisał:

Ja wiem jedno napewno będzie zabugowany jak każdy Gothic :P


A skąd to możesz wiedzieć? Przecież Gothic''a 4 nie robi juz Piranha Bytes więc mozliwe, że tym razem dostaniemy grę pozbawiona bugów lub będą występowały w małych ilościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować