Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Jak zrobią coś takiego jak w "trójce" (świetna grafika, muzyka, słabiutka/nudna/fabuła, lichy silnik+stada bugów) to bojkotuje tą część serii. Mam i tak mieszane uczucia w związku z wydaniem kasy na G3, który miał być wspaniały, a okazał się o klasę gorszy od G1 i G2. Drugi raz nie dam się nabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 11:10, Light Prince napisał:

Jakoś do Gothica nigdy mnie nie ciągnęło i nie pociągnie do nowej części zatytułowanej "Genesis".
Oczywiście będzie to extra gra, ale nie dla mnie xD .


a to jest już tylko i wyłacznie twój problem. Mnie pozostaje tylko żywić nadzieję, ze z wiekiem polubisz równiez erpegi. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki będzie ?? Oj ja uważam że nudny i beznadziejny :/ ( ale to są moje domysły) jeżeli nie pracuje nad tym Piranha Bytes to gra nie będzie taka jak dawniej, lecz kupie Gothic 4 dla własnego sumienia, i ocenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Piranha Bytes uznało, że zrobiło to co musieli i teraz poszli... A Gothic 4 może się okazać nawet niezłym kąskiem dla graczy RPG na co bardzo liczę, bo pierwsza, druga i trzecia część mnie w ogóle nie wciągnęły. Może jakieś nowsze klimaty będą? Też by było fajnie. Na razie to możemy tylko mówić, jakie to może być, a tak naprawdę jeszcze nawet sam JoWood nie wie, jak to będzie wyglądać... Czy w ogóle będzie to wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 11:15, caramondl napisał:

(...) lichy silnik+stada bugów

no raczej o to nie musimy sie martwić :). Spellbound dobrez dopracowywał swoje gry pod względem technicznym (gry szybko chodzą, mało błędów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:09, lothar-mb napisał:

> (...) lichy silnik+stada bugów
no raczej o to nie musimy sie martwić :). Spellbound dobrez dopracowywał swoje gry pod względem
technicznym (gry szybko chodzą, mało błędów)

Było by bardzo miło... ale uwierzę jak u kogoś zobaczę. jak już pisałem, tym razem nie dam się nabrać...
PS - gdyby w G3 jedynym minusem był silnik i bugi to nie czepiałbym się tej gry wcale. Ale ta fabuła....wieje nuda tak, że zasnąć przed kompem można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 4 to będzie nie wypal. Moim zdaniem trylogia wystarczy.
Zresztą w gothic 4 będzie inny bohater. bezimienny to część tej seri. jeżeli go usuną to gothic straci to coś.
Zresztą firma która wydaje gothic 4 jest badziewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:07, lukasz.rodzinka napisał:

Gothic 4 to będzie nie wypal.

Jak będe potrzebował jasnowidza, zadzwonie do ciebie.

Dnia 23.09.2007 o 19:07, lukasz.rodzinka napisał:

Moim zdaniem trylogia wystarczy.

Widzisz, a zdaniem JoWood - nie.

Dnia 23.09.2007 o 19:07, lukasz.rodzinka napisał:

Zresztą w gothic 4 będzie inny bohater. bezimienny to część tej seri. jeżeli go usuną to gothic
straci to coś.

Nie byłbym tego taki pewien - powstały mody do Gothica, w którym Bezimienny nie jest głównym bohaterem, i są naprawdę dobre.

Dnia 23.09.2007 o 19:07, lukasz.rodzinka napisał:

Zresztą firma która wydaje gothic 4 jest badziewna.

Jeżeli chodzi ci o JoWood - zgadzam się. Jeśli chodzi ci o Spellbound, to zupełnie się nie zgadzam, bo mają pare fantastycznych gier na swoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:40, ad0 napisał:

> Gothic 4 to będzie nie wypal.
Jak będe potrzebował jasnowidza, zadzwonie do ciebie.

> Moim zdaniem trylogia wystarczy.
Widzisz, a zdaniem JoWood - nie.

> Zresztą w gothic 4 będzie inny bohater. bezimienny to część tej seri. jeżeli go usuną
to gothic
> straci to coś.
Nie byłbym tego taki pewien - powstały mody do Gothica, w którym Bezimienny nie jest głównym
bohaterem, i są naprawdę dobre.

> Zresztą firma która wydaje gothic 4 jest badziewna.
Jeżeli chodzi ci o JoWood - zgadzam się. Jeśli chodzi ci o Spellbound, to zupełnie się nie
zgadzam, bo mają pare fantastycznych gier na swoim koncie.



Chodzi mi o Spellbound, nic ciekawego nie wydali.
lecz jeżeli tak uważasz. Trudno nieprzekonam cię. Błądź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:46, lukasz.rodzinka napisał:

Chodzi mi o Spellbound, nic ciekawego nie wydali.


Khe, i to jest wielka nieprawda. Robin Hood: Legenda Sherwood, swego czasu w eXtra Klasyce - fantastyczna gra, ładna grafika, a jaki system walki! Cudo.

Druga rzecz - Desperados (też w XK). Widziałeś tą grę, grałeś? Też świetna, klimatyczna gierka.

Zobacz sobie na oceny chociażby tylko tych dwóch gier, o których tu napisałem, w Internecie i pismach komputerowych. Spellbound ma naprawdę spore doświadczenie w robieniu dobrych gier, więc życze im jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jedynce bardzo fajny były efekty morskie. Woda była czysta, z wyraźnynmi efektami dźwiękowymi. No i z prądem, którego w dwójce zabrakło :/ w trójce grafika morska jest mocno wyrafinowana, to prawda. Jednak parametry nie są moim zdaniem dopasowane do jakości (o czym już zresztą kilku forumowiczy wspomniało).

Podsumowując kilka rzeczy: drastyczna zmiana wyglądu beziego z jedynki-dwojki na trójkę, spapranie kilku efektów graficznych no i bugi - w trójce jest ich mnóstwo - sam nie wiem jaki będzie ten Gothic IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno, na pewno będzie lepszy od tej kaszany, jaką był Gothic III, ze swoim niedopracowanym kodem, masą bugów, oraz masakrycznymi wprost wymaganiami sprzętowymi :/
Trzymam kciuki za twórców, gdyż przy Gothicu I bawiłem się dość dobrze, przy II już niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie bawiłeś się dobrze przy II??

Ja przyznam że trójka nie wydaje mi się aż takim dziadostwem, można pograć. Grafika dobra, fabuła też... bugi staram sie olewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować