Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Mie martwią jedynie wymagania Gothic 4 ponieważ spujżmy na Gothic 3 trzeba Do płynej Gry conajmiej 1.5 GB Ramu, Procesor wypasiony tak samo karta. A co do Tematu to no ciekawie może być ;] chociaż neiiwem.
Teraz Się mecze z Gothic 3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motyw śmierci Bezimiennego jako zakończenie serii jest dobry, jednak moim zdaniem jego śmierć powinna być równoczesna z całkowitym upadkiem orków. Chciałbym zauważyć ze przez całą trylogię, nie pozwalamy im osiągnąć niczego, taki więc skoro Bezimienny miałby być stworzony do zgładzenia orków niech odejdzie wraz z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Gothic 4 ponieważ może to być ciekawa gra. Jeżeli nie będzie to trudno, nic takiego się nie stanie. Nie wiem czy słyszeliście ale G4 to ma być inna historia niż w trylogii a także inny bohater. No cóż, poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic IV wyjdzie,jestem ciekawy co oni tam wymysla chodzi mi o fabule.Jesli chodzi o smierc bezimienego to szkoda moglo byc wiecej czesci tej gry :D :P ale jesli tak sie stanie to zapewne juz koniec bedzie tej seri gry.Co ciekawe bedzie inny dewelopera,nie bedzie to juz Piranha Bytes.Dla mnie jest to zla nowina jesli tak sie stanie to juz nie bedzie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma być prequel. Moim zdaniem powinni zacząć od przybycia orków na kontynent, ale co z Bezimiennym?? Strasznie mnie ciekawi jak oni mają zamiar to rozwiązać. Moim zdaniem łatwiej było by im kontynuować trylogię, niż "zaczynać wszystko od początku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:30, Lord Riven napisał:

Ma być prequel. Moim zdaniem powinni zacząć od przybycia orków na kontynent, ale co z Bezimiennym??
Strasznie mnie ciekawi jak oni mają zamiar to rozwiązać. Moim zdaniem łatwiej było by im kontynuować

> trylogię, niż "zaczynać wszystko od początku".

No tak latwo powiedziec,musze ci przypomniec ze Orkowie zostali pokonani ostatecznie na Kontynecie,chyba ze nowe zlo sie czai ;) Albo moze zrobia taka mozliwosc ze wybierasz jak ukonczyles gre i oczywiscie kontynulujesz ta przygode+zakonczenie znowu kilka mozliwosc.Zadanie trudne ale wykonalne.

A jesli chodzi o nowa przygode,hmhm to juz jest calkiem inna historia,ze tak powiem(napisze)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:38, Infes napisał:

No tak latwo powiedziec,musze ci przypomniec ze Orkowie zostali pokonani ostatecznie na Kontynecie...


Ok źle się wyraziłem, zatem prostuje - całkowitego pokonania. Jeżeliby się przyczepić to zawsze zostają jakieś niedobitki wroga, no i wyspa Khorinis. Przecież została opanowana przez orków... Niezbadane krainy również mogą być zamieszkiwane przez zielonoskórych, nie wspominając o wyspach południowych, które nie pojawiły się w trzeciej części gry. Więc czy możemy mówić o całkowitym pokonaniu. Nawet po wybraniu drogi Innosa w trzeciej części, nie mówi się o wypędzeniu orków, a (o ile dobrze pamiętam) król dalej toczył wojnę z "pokonanym" wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:46, Lord Riven napisał:

Ok źle się wyraziłem, zatem prostuje - całkowitego pokonania. Jeżeliby się przyczepić to zawsze
zostają jakieś niedobitki wroga, no i wyspa Khorinis. Przecież została opanowana przez orków...
Niezbadane krainy również mogą być zamieszkiwane przez zielonoskórych, nie wspominając o wyspach
południowych, które nie pojawiły się w trzeciej części gry. Więc czy możemy mówić o całkowitym
pokonaniu. Nawet po wybraniu drogi Innosa w trzeciej części, nie mówi się o wypędzeniu orków,
a (o ile dobrze pamiętam) król dalej toczył wojnę z "pokonanym" wrogiem.


Milo z toba tak po pisac,madrze :D

A co do twojej wypowiedzi. Masz racje,poludniowe wyspy zostaly pokazane jedynie na obrazkach ale ani razu tam sie nie wybralism(nie moglismy),a Khorinis zostalo opanowane przez Orkow tutaj tez masz racje.Wedlug mnie w IV czesci mogli by zrobic ze tam jest siedziba ostatnich najpotezniejszych orkow oraz innych poteznych istot i tam wracamy (oczywiscie po drodze zachaczamy o Wyspy Poludniowe i robimy tam pozadek,kilka questow pobocznych questow itp.),gdy znajdujemy sie w Khorinis to oczywiscie sa tam ludzie niewolnicy i odbijamy ich,wykonujemy questy itp. wiadomo cos jak w G III .I pokonujemy ostatecznie zlo / lub / przylaczam sie do nich. Programiscie i ci co mysla nad Fabula maja "wachlarz mozliwosci" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wedlug mnie w IV czesci mogli by zrobic ze tam jest siedziba ostatnich najpotezniejszych

Dnia 30.09.2007 o 17:05, Infes napisał:

orkow oraz innych poteznych istot...


Oczywiście zgadzam się, ale (moim zdaniem) twórcy woleli pójść trudniejszą drogą. Ciekawe co im z tego wyjdzie, trudno mi sobie wyobrazić co się "stanie" :P ale to chyba nie moja działka ;) Pożyjemy zobaczymy. Ja osobiście każdego dnia z niecierpliwością zaglądam na stronę GothicSite w nadziei że pokaże cię coś przełomowego w sprawie G IV ;P

Dnia 30.09.2007 o 17:05, Infes napisał:

Milo z toba tak po pisac,madrze :D

Mnie również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to bezimienny nie będzie już głównym bohaterem. Ale nie wiem czy to czytałem, czy sobie jakoś skojarzyłem, ze będzie można spotkać bezimiennego...

NIE CZYTAJ DALEJ, JEŻELI NIE PRZESZEDŁEŚ GRY PO STRONIE ADANOSA !

...który przecież przeszedł z Xardasem do "niezbadanych krain", więc to chyba logiczne, że akcja będze się działa właśnie w nich, ale to tylko moje przeczucia. Liczę na dobrą kontynuację tej świetnej sagi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co czytałem to bezimienny nie będzie już głównym bohaterem. Ale nie wiem czy to czytałem,

Dnia 30.09.2007 o 17:42, sinir napisał:

czy sobie jakoś skojarzyłem, ze będzie można spotkać bezimiennego...


Oznaczaloby to ze nie bedzie kontynulacji.Wpierw myslalem ze bedzie trylogia Gothica,jednakze powiedziano ze bedzie kolejna czesc,jak dla mnie bedzie kontynulacja ale jak to zrobia to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:42, sinir napisał:

NIE CZYTAJ DALEJ, JEŻELI NIE PRZESZEDŁEŚ GRY PO STRONIE ADANOSA !

...który przecież przeszedł z Xardasem do "niezbadanych krain", więc to chyba logiczne, że
akcja będze się działa właśnie w nich...


Jesteś w błędzie Gothic 4 będzie prequelem, czyli opowiadał o wydarzeniach sprzed stworzenia pierwszej bariery. Nie zastanawiał cię podtytuł G.E.N.E.S.I.S??

http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_34/20070824015307.jpg

"Najważniejszą informacją z perspektywy fanów jest to, że Gothic 4 nie będzie bezpośrednią kontynuacją trylogii. Co prawda zostaną zachowane takie elementy rozgrywki jak: historia, charakter gry, dialogi i będą utrzymane we wcześniejszym stylu, jednak fabuła gry nie będzie bezpośrednio łączyć się z tą ze wcześniejszych części gry."

http://www.gothic.phx.pl/news.php?page=1&news=&topic= Drugie info od góry "Gothic 4 i pierwsze informacje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na Gry-Online, że twórcy gry Gothic 4 chcą stworzyc patch do Gothica 3 który miałby wszystkie bugi naprawić, i że zastanawiaja się nad wprowadzeniem do nowej części wierzchowca! było by super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 21:39, Długi18 napisał:

Czytałem na Gry-Online, że twórcy gry Gothic 4 chcą stworzyc patch do Gothica 3 który miałby
wszystkie bugi naprawić, i że zastanawiaja się nad wprowadzeniem do nowej części wierzchowca!
było by super!


Wszystkie bugi?! czy to w ogóle w przypadku gothica jest możliwe ;) no nie wiem.

A właśnie jakie studio teraz pracuje nad gothicem 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 21:39, Długi18 napisał:

Czytałem na Gry-Online, że twórcy gry Gothic 4 chcą stworzyc patch do Gothica 3 który miałby
wszystkie bugi naprawić, i że zastanawiaja się nad wprowadzeniem do nowej części wierzchowca!
było by super!

Patch byłby super to prawda, ale wierzchowce moim zdaniem pozbawiły by Gothica klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować