Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 10:42, mlynar911 napisał:

> Ludzie wiem na 70% że gothic 4 będzie miał taką średnią jak gothic 2. Gothica 1
sama
> pirania robniła i jest super,do gothica dwójki dołączyło się JoWooD i była głupia.Więc

> nie spodziewajmy się dużo od SAMYCH JOWOOD bo jak oni zrobią gothica bez pirani
to stracą
> całego ducha gry.:(:(:(:(
Skąd możesz to wiedzieć?! Mówiąc ,że Gothic 2 to głupia część lepiej się nie przyznawaj
,że to ty powiedziałeś. Skoro jest głupia to dlaczego sprzedała się tak dobrze i tyle
osób w nią gra?! Wytłumacz mi to!!! Dopiero można coś powiedzieć jak będziemy mieli jakieś
100% informacje co do fabuły. A tych na razie ani nie widać ani nie słychać. A poza tym
nie JoWooD robi grę tylko Spellbound! JoWood to wydawca. Popatrz na G3 to ostatnie dzieło
PB i jak wyszło?! Każdy widzi ...


Ale fakt faktem że JoWood naciskało na Piranie by szybko skończyli swój produkt i między innymi dlatego G3 tak wyszedł (moim zdaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale fakt faktem że JoWood naciskało na Piranie by szybko skończyli swój produkt i między
> innymi dlatego G3 tak wyszedł (moim zdaniem)
Moim zdaniem to PB troche się opieprzali. Dlatego JoWooD ich naciskał co jest rzeczą zrozumiałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak styl walki może tylko trochę opierać się na wzorze z Gothic III, ale na pewno nie będzie taki sam. Jeżeli ktoś wie, to do Gothic jest taki mod, który opowiada o świecie, w którym też może rozgrywać się akcja.
Otóż wiecie, że po wydarzenia g II bezi z kilkunastoma osobami znaleźli się w świecie myrtany, a co z pozostałymi ? Otóż wylądowali na wielkiej wyspie wymiary mogą być jak Varant i Myrtana razem. Tak wiem dokładnie bo ten mod mam i mi się podoba.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:17, Wolus1 napisał:

> > Ludzie wiem na 70% że gothic 4 będzie miał taką średnią jak gothic 2. Gothica
1
> sama
> > pirania robniła i jest super,do gothica dwójki dołączyło się JoWooD i była
głupia.Więc
>
> > nie spodziewajmy się dużo od SAMYCH JOWOOD bo jak oni zrobią gothica bez pirani

> to stracą
> > całego ducha gry.:(:(:(:(
> Skąd możesz to wiedzieć?! Mówiąc ,że Gothic 2 to głupia część lepiej się nie przyznawaj

> ,że to ty powiedziałeś. Skoro jest głupia to dlaczego sprzedała się tak dobrze i
tyle
> osób w nią gra?! Wytłumacz mi to!!! Dopiero można coś powiedzieć jak będziemy mieli
jakieś
> 100% informacje co do fabuły. A tych na razie ani nie widać ani nie słychać. A poza
tym
> nie JoWooD robi grę tylko Spellbound! JoWood to wydawca. Popatrz na G3 to ostatnie
dzieło
> PB i jak wyszło?! Każdy widzi ...

Ale fakt faktem że JoWood naciskało na Piranie by szybko skończyli swój produkt i między
innymi dlatego G3 tak wyszedł (moim zdaniem)


ja uwazam ze gothic3 wyszedł zajebiście drzewko umiejetnosci jakie wypasione było tylko ta walka niebardzo bo mozna byyło klikając jeden guzik przejsc cała gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,wpadłem na pewien pomysł.Uważam,że w gothicu 4 będzie przed zaczęciem gry tak: wybierz droge jaką wybrałeś w gothicu 3 -Xardasa,Innosa,beliara. tak myśle bo przeciez jak by inaczej zrobili gothica 4 ?? (to moje zdanie o g 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 10:40, truptus napisał:

Ludzie,wpadłem na pewien pomysł.Uważam,że w gothicu 4 będzie przed zaczęciem gry tak:
wybierz droge jaką wybrałeś w gothicu 3 -Xardasa,Innosa,beliara. tak myśle bo przeciez
jak by inaczej zrobili gothica 4 ?? (to moje zdanie o g 4)


G4 będzie się dział przed wydarzeniami pierwszej części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 10:40, truptus napisał:

Ludzie,wpadłem na pewien pomysł.Uważam,że w gothicu 4 będzie przed zaczęciem gry tak:
wybierz droge jaką wybrałeś w gothicu 3 -Xardasa,Innosa,beliara. tak myśle bo przeciez
jak by inaczej zrobili gothica 4 ?? (to moje zdanie o g 4)


Fajny pomysł tylko jest jeden mały problem fabuła Gothic 4 będzie miała miejsce przed wydarzeniami z części pierwszej, ale o tym było pisane już jakiś czas temu więc Twój pomysł jest troszkę bez sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w G4 cofamy się w czasie to może będzie nam dane poznać szczegóły początku wojny z orkami a może nawet z tymi innymi nacjami.Ja osobiście chciał bym wiedzieć więcej o pierwszej konfrontacji z wojskami orków.Byle by tylko gra była lepsza od G3 bo trójka była na tle innych części żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie tak. mam album gothic 3 i tam jest komentarz od samych twórców o różnorodnych jazdach, jednak zaprzeczyli z tego powodu, że gothic nie opiera się na czasach jazdy wątpię, żeby w czwórce były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno piranha bytes współpracuje znów z JoWood i ma pomagać Spellbound wiecie cos na ten temat pisze to na stronie www.gothic.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:29, karolek44 napisał:

podobno piranha bytes współpracuje znów z JoWood i ma pomagać Spellbound wiecie cos
na ten temat pisze to na stronie www.gothic.org.pl

Szybki jesteś ... To już wiadomo od dawna. Nawet sam te info na forum pisałem. PB robi oddzielny RPG. A spellbound robi Gothica 4 : Genesis. I używaj opcji "odpowiedz" masz taki guziczek w prawym górny rogu postu napisanego przez użytkownika. Używaj tego to ułatwisz życie innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby zamiast pokonywania tych dróg pieszo było jakieś zwierze które by nas tam niosło :P. Bo jednak takie strasznie długie chodzenie i szukanie potrafi zmęczyć i znudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować