Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 20:24, Ecko09 napisał:

Polecam tę zapowiedź przeczytać :]

http://gothic.org.pl/gothic-4/zapowiedz.html


Nie wiem skąd się o tym wszystkim dowiedzieli, ale ja śledzę sporo stron o Gothic''u i z tego co tam wypisane osobiście mogę potwierdzić ćwierć (?). Screeny dodane do artykułu nie są z G IV, samo JoWood to potwierdziło/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem ja gdzieś że w 4 nie gramy już bezimiennym tylko mamy innego bohatera to może już popsuć serie
Bezimienny był główną ikoną całej serii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 22:56, beziko napisał:

czytałem ja gdzieś że w 4 nie gramy już bezimiennym tylko mamy innego bohatera to może
już popsuć serie
Bezimienny był główną ikoną całej serii .


Tak, tak i jeszcze raz tak. ten temat był tu już chyba 20 razy wałkowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby tak jak w Mount & Blade można mieć porządną drużynę, ewentualnie najemników/armie i staczać w podobny sposób bitwy. Po co się przyłączać do którejś z frakcji, skoro samemu można by było rozdawać karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 23:04, Uspatente napisał:

Chciałbym, aby tak jak w Mount & Blade można mieć porządną drużynę, ewentualnie najemników/armie
i staczać w podobny sposób bitwy. Po co się przyłączać do którejś z frakcji, skoro samemu
można by było rozdawać karty.

No ale Gothic to nie ma byc strategia gdzie kierujemy armią tylko to jest RPG! Nie zmieniajmy prawdziwego powołania tej gry. Co do druzyny to ja bym niechciał takiego rozwiązania. To ma być Gothic jeszcze raz powtarzam a nie jakiś Baldurs Gate czy Icewin Dale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:00, mlynar911 napisał:

> Chciałbym, aby tak jak w Mount & Blade można mieć porządną drużynę, ewentualnie
najemników/armie
> i staczać w podobny sposób bitwy. Po co się przyłączać do którejś z frakcji, skoro
samemu
> można by było rozdawać karty.
No ale Gothic to nie ma byc strategia gdzie kierujemy armią tylko to jest RPG! Nie zmieniajmy
prawdziwego powołania tej gry. Co do druzyny to ja bym niechciał takiego rozwiązania.
To ma być Gothic jeszcze raz powtarzam a nie jakiś Baldurs Gate czy Icewin Dale.



dokładnie. gdyby zrobili strategicznego gothica 4 ta gra byłaby do kitu, bo gothic to jedna z najpopularniejszych RPG w historii ! gdyby była strategią nikt by już nie doceniał serii Gothic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam, kiedy pokażą jakiegoś chociazby arta czy roboczego screena....mineło już ponad pół roku od ogłoszenia prac nad G4 i poza logo gierki z tego okresu, nie ujawniono wizualnie niczego. Nawet szkicu...dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:07, Meziros napisał:

dokładnie. gdyby zrobili strategicznego gothica 4 ta gra byłaby do kitu, bo gothic to
jedna z najpopularniejszych RPG w historii ! gdyby była strategią nikt by już nie doceniał
serii Gothic


A co ma piernik do wiatraka?
Osobiście chciałbym, aby opcjonalnie było możliwe przyłączenie jednej-dwóch osób i utworzenie takiej milusiej drużyny. ;-) Oczywiście, byłoby to ograniczone (w dowolny sposób, choćby czasowo). Tak czy inaczej, byłaby to ciekawa odskocznia od super-hiper herosa, który pozbawia życia miliony złych-be orków i przebrzydłych potworów. Wyobrażacie sobie małe polowanie na ścierwojady i mały zakładzik - kto ubije najwięcej gadów? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzie czarno tą 4 część przedewszystkim dlatego że nie ma Beziego i gry nie tworzy rodzime studio, czarno oj czarno to widze narazie... ale mam nadzeje że będzi można jakoś w to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:14, WoyKam napisał:

Ja widzie czarno tą 4 część przedewszystkim dlatego że nie ma Beziego i gry nie tworzy
rodzime studio, czarno oj czarno to widze narazie... ale mam nadzeje że będzi można jakoś
w to grać.

Myślę, że niestety G4 będzie klęską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:22, DanekZiom napisał:

> Ja widzie czarno tą 4 część przedewszystkim dlatego że nie ma Beziego i gry nie
tworzy
> rodzime studio, czarno oj czarno to widze narazie... ale mam nadzeje że będzi można
jakoś
> w to grać.
Myślę, że niestety G4 będzie klęską.


dlaczego tak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:22, DanekZiom napisał:

> Ja widzie czarno tą 4 część przedewszystkim dlatego że nie ma Beziego i gry nie
tworzy
> rodzime studio, czarno oj czarno to widze narazie... ale mam nadzeje że będzi można
jakoś
> w to grać.
Myślę, że niestety G4 będzie klęską.



to, że piranha bytes nie będzie tworzyć gothica 4 ( bo chyba to oczywisty powód twojej wypowiedzi ) nie znaczy, że jowood nie dokona wspaniałej części ( chociaż ja też trochę w to wątpię ). W jednej rzeczy się z tobą zgadzam - otóż G I moim zdaniem jest najlepszy, a tą grę zrobił sam zespół piranha bytes, z G II było gorzej, ponieważ doszła do produkcji firma Jowood. Później doszło znowu kilka zespołów i g III stracił urok dawnego gothica. Dlatego gdyby sama piranha bytes stworzyła gothica 4, to ta gra nadal byłaby wspaniała.

Ale poczekajmy na tą grę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:14, WoyKam napisał:

Ja widzie czarno tą 4 część przedewszystkim dlatego że nie ma Beziego i gry nie tworzy
rodzime studio, czarno oj czarno to widze narazie... ale mam nadzeje że będzi można jakoś
w to grać.



tak, możliwe jest to, że już nie będzie beziego, tylko jakiś inny bohater. Dlatego nie dobrze, że studio piranha bytes
już nie tworzy gothica 4 :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wyjdzie Gothic 4 bo jak czytałem to róznie niegdzie pisze że w 2009 niegdzie w 2010 i nie wiem kiedy dokładnie wyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 13:10, HEB napisał:

A kiedy wyjdzie Gothic 4 bo jak czytałem to róznie niegdzie pisze że w 2009 niegdzie
w 2010 i nie wiem kiedy dokładnie wyjdzie ?


Pewnie w 2012 gdy będzie koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 13:16, Pawlo09 napisał:

> A kiedy wyjdzie Gothic 4 bo jak czytałem to róznie niegdzie pisze że w 2009 niegdzie

> w 2010 i nie wiem kiedy dokładnie wyjdzie ?

Pewnie w 2012 gdy będzie koniec świata.

wierzysz, że w 2012 będzie koniec świata ? bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 13:10, HEB napisał:

A kiedy wyjdzie Gothic 4 bo jak czytałem to róznie niegdzie pisze że w 2009 niegdzie
w 2010 i nie wiem kiedy dokładnie wyjdzie ?


Zgodnie z obecnymi zapowiedziami ma wyjść na przełomie 2009/2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować