• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Warhammer 40.000 Dawn of War+Winter Assault czy WarCraft 3 Reign of Chaos + Frozen Thron - pojedynek gigantów

Pytanie

48 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

WarCraft3:tFT - z sentymentu do WarCrafta2, pierwszej gry, w jaką grałem na PC [czasy 133 ]
Warhammer40k:WA -ta gra jest @(^%&@^#% ... super - dużo ciekawostek i wszystko to, czego brakowało mi w WarCraft''cie. Mimo wszystko obydwie gry nie mają sobie równych... Spór pozostaje nierozstrzygnięty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dla mnie wygrywa zdecydowanie Dawn of War za klimat Wh40k i lepszy bardziej dynamiczny sposób rozgrywki. Przejmowanie punktów strategicznych, reliktów zamiast żmudnego wydobywania zasobów naturalnych to jest to.
Również świat w którym się dzieje bardziej mi odpowiada - mroczne "techno-fantasy" i nieustająca wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mnie też się bardziej podoba W:40k. Warcraft III jakiś taki zbyt chaotyczny jest i nie trzeba być dobrym strategiem żeby tam wygrać. Natomiast w Wahammerze liczy się kombinowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Warhammer ma najlepsze i najbardziej widowiskową synchronizację walk jak żadna inna gra na zmiemi! Taka prawda. kampanie ma o wiele lepszą natomiast Warcraft i to jemu w tej dziedzinie przyznaje plus... ale dalsze dyskusje na ten temat wydają mi się zbędnę, to tak jakby porównywać co ma mikrofalówka do lodówki? (u mnie mają to, ze stoja obok siebie, ale kogo to obchodzi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Według mnie obu gier nie da się porównać. Warcraft III jest RTS-em z jedynie drobnymi elementami RPG, a DoW to RTS z elementami gry taktycznej. Obydwu gier nie da się porównać, bo zarówno sposób rozgrywki, jak i światy, w jakich te gry się toczą są zupełnie inne. Jeśli chodzi o moje zdanie to obie gry lubię mniej więcej tak samo (chociaż WIII może nieco nawet bardziej). Zresztą obie są świetne i świadczy o tym między innymi iż obie są obecne na WCG. A według mnie to, że gra potrafi przez długi czas utrzymać przy sobie fanów i nie zostać zapomnianą świadczy o jej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w40k rzadzi :) w wc3 staje sobie 2 gosci i machaja sobie przed oczami ostrymi narzedziami az jeden z nich padnie (z nudów) a w w40k to jest przawdziwa walka o zycie. No i trzeba byc bardzo aktywnym w terenie bo punktów strategicznych jest duzo wiecej niz kopalni w wc3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja wolę Warhammera 40K bo jest na podstawie gy bitewnej w która gram. Jedyny mankamęt tej gry to to ,że ma za krótką kampanie i tylko jedną rasą. Tak w nawiasie rzecz biorąc to mam i Warcrafta i Warhammera i u mnie Wygrywa właśnie Warhammer 40K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.12.2005 o 14:34, DonCarleone napisał:

Age of Empires 3 :)

chyba nie zrozumiełęś tematu don corleone(chyba kojarze takie gościa z ogame jakby co to ja gajes) ps ja obsatwiem za warcraftem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Technicznie Warhammer jest lepszy, ale... No właśnie! Ja tam osobiście wolę Warcrafta. Wszystko mi się w nim bardziej podoba! No, może grafika nie rzuca na kolana, ale gra daje przykład rozsądnego kompromisu grafika/wymagania. A więc jak już mówiłem Warcraft rządzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.12.2005 o 18:43, Łukasz.G napisał:

chyba nie zrozumiełęś tematu don corleone(chyba kojarze takie gościa z ogame jakby co to ja
gajes) ps ja obsatwiem za warcraftem

Pomyliłeś mnie z kimś. A temat zrozumiałem doskonale. Wydaje mi się, że ty jednak do końca nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować