Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Co z nagrodami w konkursach?

28 postów w tym temacie

no coz, mam przynajmniej szczescie w milosci :DJedno z drugim nie ma nic wspolnego, bo i wygrywam i mam szczescie w milosci juz od prawie czterech lat. Zebym tak jeszcze mial szczescie z szukaniem pracy to bym byl najszczesliwszym czlowiekiem pod sloncem, a jestem po prostu szczesliwy :-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 19:22, kowalov napisał:

no coz, mam przynajmniej szczescie w milosci :DJedno z drugim nie ma nic wspolnego, bo i wygrywam
i mam szczescie w milosci juz od prawie czterech lat. Zebym tak jeszcze mial szczescie z szukaniem
pracy to bym byl najszczesliwszym czlowiekiem pod sloncem, a jestem po prostu szczesliwy :-)..


i w tej chwili wchodzi Twoja kobieta i slychac tylko glosny plaaaask (taki jak ciezka ksiazka o glowe) - "jak to nie najszczesliwszy czlowiek pod sloncem?! grrrr" i mycie glowy przez pol godziny:P:P hihihihi:)
widac nie mozna miec wszystkiego - ale mozna duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda moja paczka z AoE3 nie doszła bo to wina producenta nagród. Wina w tym przypadku nie leży po stronie CDP, wyślą mi 18 grudnia dorzucając gre Age Of Empires 3 :) ale wysłanie oznacza że w tym roku do mnie nie dojdzie skoro tak się "opieprza" za przeroszeniem Poczta Polska :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2005 o 21:05, Thor napisał:

i w tej chwili wchodzi Twoja kobieta i slychac tylko glosny plaaaask (taki jak ciezka ksiazka
o glowe) - "jak to nie najszczesliwszy czlowiek pod sloncem?! grrrr" i mycie glowy przez pol
godziny:P:P hihihihi:)
widac nie mozna miec wszystkiego - ale mozna duzo:)


Cale szczescie ze ma alergie na gry, a juz napewno nigdy w zyciu nie wejdzie na forum gdzie mowi sie miedzy innymi o grach. Takze dzisiaj mi sie upieklo. Chyba ze ktos jej doniesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:49, Tomi_323 napisał:

> A co wygrałeś jeśli można wiedzieć ??

MP3 player`a :D
World of Warcraft`a

No i dlatego biorę udział w akcji ''''Prezent dla CDP'''' :D


Ja też biore udział w tej akcji, a dzis wygrałem druga nagrode, a pierwsza była za czasów CDProjekt.info - The Punisher za jedno klikniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 21:19, kowalov napisał:

Cale szczescie ze ma alergie na gry, a juz napewno nigdy w zyciu nie wejdzie na forum gdzie
mowi sie miedzy innymi o grach. Takze dzisiaj mi sie upieklo. Chyba ze ktos jej doniesie :P

ale jakby sie dowiedziala byloby piekielko?!:) hmmm tak myslalem ze to nie tylko ta jedyna tak ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 21:07, Thor napisał:

ale jakby sie dowiedziala byloby piekielko?!:) hmmm tak myslalem ze to nie tylko ta jedyna
tak ma:P


Wszystki tak maja :-D. Moja kobieta, jak jej powiedzialem ze wygralem monitor LCD dzieki graniu parsknel i powidziala ''aha no to fajnie, a bedziesz jutro u mnie?''. Chociaz jak przeczytala moje haslo konkursowe to w sumie jej sie nie dziwie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 21:10, kowalov napisał:

Wszystki tak maja :-D. Moja kobieta, jak jej powiedzialem ze wygralem monitor LCD dzieki graniu
parsknel i powidziala ''aha no to fajnie, a bedziesz jutro u mnie?''. Chociaz jak przeczytala
moje haslo konkursowe to w sumie jej sie nie dziwie :P.

hihihi:) mojej sie podobala opowiesc na konkurs CDP (dokonczenie historii, chodzi o ten pierwszy kawalek z wiedzmina) chociaz nie wygral :P ale i tak wazniejsze rzeczywiscie bylo spotkanie:P dla mnie zreszta tez:)
z drugiej strony mogla Ci chociaz pogratulowac nawet jak ja to nie ruszylo wogole, troche uczucia nooo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować