Zaloguj się, aby obserwować  
kamilimaciek

Co sądzicie o programie NIE DO WIARY z TVN.

56 postów w tym temacie

Ta albo zaczną temat i go nigdy nie dokończą zrobili tylko straszną muzę i po sprawie i wiecznie gadka ,że do tego tematu jeszcze wrócimy na jeden temat to czeka z 3 lata i dalej odp nie uzyskałem :(/
Albo z tym ,że czeka nas w 2001 roku koniec świata i co dalej jakoś żyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Kryminalni są The Best moim zdaniem dobrze ,że tvn pokazuje filmy o policjii przynajmniej troche te łyse małolaty przemyślą sprawę ,że to nie jest łatwo zabić człowieka i nie pójść do więźiena. W marcu 2006 ma być 3 seria kryminalnych i z tego powodu się CIeszę .A te niedowiary słyszeliście tej muzyki jakiś ZONG takie straszne żeczy się tam dzieją taka psyhogenna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 17:36, kamilimaciek1 napisał:

Witam, mam takie pytank co wy o tym programie sądzicie ?
Moim zdaniem jest to nie zły scenariusz i 89 % to co tam mówią jest nie prawdą !


89%? A nie 90%? Ciekaw jestem jak to wyliczyłeś.
Owszem moim zdaniem większość z tamtejszych materiałów to bzdury.
Przykłady:
- wiatr halny powoduje fala samobójstw na podhalu... samo w sobie już jest idiotyczne, ale swoją tezę szczętnie dokumuntują dwoma czy trzema samobójstwami...
- historia z chłopcem, który ponoć siłą nadprzyrodzoną potrafił "moczyć" sufit. Kiedy pobył w jakimś miejscu np. w łazience po jakimś czasie pojawiały się mokre plamy. Dziecko potrafiło to robić tylko kiedy nikogo nie było w pobliżu. NDW zrobiło z tego cały materiał. Zaprosili go gdzieś do jakiegoś pokoju, wszedł, wyszedł - sufit mokry. Wielka sensacja. Wyjaśniło się wszystko w którymś z kolejnym odcinków, tym razem zainstalowano ukrytą kamerę. Dziwie się, że opublikowali ten materiał - gość nosił ze sobą strzykawkę z wodą...

Takich bzdur jest na pęczki... oglądasz żeby się pośmiać...

Kolejny zarzut: Odnajdują jakiś bunkier, czy podziemny kompleks, cały program tłumaczą i gadają co tam hitlerowcy zostawili, ile to ciężarówek tam jeździło, że czuwają tu ludzie którzy pilnują aby nitk tam się nie zbliżaj i inne banialuki. Jak dochodzi do samej ekspedycji to przejdą dwa metry, pokarzą jakiś zardzewiały pistolet i dalsza eksploracja jest zbyt niebezpieczna...

Szkoda czasu na dalsze wypisywanie... To parodia tego typu programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do bani jest to, ze mowia, ze wyjasnili cala sprawe a po obejrzeniu dwoch odcinkow nadal nie wiemy czy to prawda czy nie :C Juz sie 2 razy zawiodlem, m.in. na tych kregach w zbozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie cierpię takich programów, bo szukają taniej sensacji. Szczególnie szlag mnie trafiał podczas skandalu z mangą DragonBall i artykułem w ostatnim numerze Kawaii. Jednak silne głupota i szukanie sensacji bez względu na rezultaty jest ważniejsze.
Moim zdaniem takie programy są ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w stanie uwierzyć tylko w jeden matariał którego nie obejrzałem do końca, pokazywali jakieś amotorskie nagranie jednogo gościa,rzecz działa się na jakiejś wsi(dookoła las jakieś traktory) i chyba znowu było o ufo ba jakieś niby światła tyle tylko że po dzięsieciu minutach nagle przelaciały im na głowami wojskowe helikoptery.Samo nagranie stare bo data na kamerze to chyba 1985 albo 1995 był.

Ale ogólnie to same bzdury.No i ten tekst "do tej sprawy jeszcze wrócimy" Chyba za 10 lat.W powtórkach programu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 17:36, kamilimaciek1 napisał:

Witam, mam takie pytank co wy o tym programie sądzicie ?
Moim zdaniem jest to nie zły scenariusz i 89 % to co tam mówią jest nie prawdą !


Ja uważam, że to pic niektóre odcinki te nudne :P mogą być prawdziwe, ale wiekszość to rezyserska robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubie oglądac, przynajmniej że oni biorą to na serio. Zresztą są tam poruszane takie tematy które by wielką sensacje na świecie wywołało a tymczasem cicho sza czyli wymyślają sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary jest fajne, są w nim ciekawe mareriały i śądze, że mówią więcej prawdy niż sądzicie. Szkoda tylko że w tym amerykańskim, bo polskie jest o d*** rozbić :)
i nie zakładaj tematu zanim nie sprawdzisz czy jest taki: mówiliśmy o nie do wiary w temacie "Czy ktoś uczestniczył w zjawiskach paranormalnych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować