Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień pełen recenzji na gram.pl

39 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 19:29, Geglash napisał:

Też mi coś. Po prostu promocja gier schodzących do XKN...

mhm - tak samo jak recenzje w CDA czy innych czasopismach są promocjami gier premierowych, jasne... ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam recenzje lubię... ale recenzje redakcji wydawcy gier przez nich wydawanych... hmm, oby każdy redaktor z redakcja.gram.pl mimo wszystko był obiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WW3 -> Na obiektywizm bym tu nie liczył...chociaż gry są na tyle dobre, że raczej i nie obiektywizm tu nie przeszkadza za bardzo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrych recenzji nigdy nie za wiele. Pokusiłbym się tylko także o większą ilość recenzji gier innych wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:27, ko?nik napisał:

WW3 -> Na obiektywizm bym tu nie liczył...chociaż gry są na tyle dobre, że raczej i nie
obiektywizm tu nie przeszkadza za bardzo ;P

Pomiędzy wydawcą a redakcją jest gram.pl. Pomiędzy gram.pl a autorami jestem ja - niezależny publicysta i literat - zapora nie do przejścia, nikt z CDP nie ma wglądu w tekst, nim się on ukaże. Tak zwana krótka piłka. Reszta to Wasze lęki, niczym nie poparte i - jak powtarzam za każdym razem - obrażające zawodowców pracującej od kilku-kilkunastu lat na swoją markę... podobne insynuacje przed wojną wymagały dania satysfakcji, ale w sieci każdy może czymś rzucić w człowieka, a nuż się przyczepi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko się cieszyć ze swojej obcności w społeczności gram.pl ;] Tu nie obowiązuje takie pojęcie jak ''''nuda''''. A osobiście czekam na reckę Hawka AW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:39, Lucas the Great napisał:

> Też mi coś. Po prostu promocja gier schodzących do XKN...
mhm - tak samo jak recenzje w CDA czy innych czasopismach są promocjami gier premierowych,
jasne... ROTFL


Tylko że CDA nie jest oficjalnym czasopismem dystrybutora gier o_0

BTW Czytałeś kiedyś "czasopismo" Play? Ono też należy do dystrybutora i "całkiem przypadkiem" o jakiejś budżetówce napisali "Ciekawsza od Diablo2", a to tylko mały przykład tego co się tam wyprawia. Więc nie wciskaj mi, że recenzje gier sprzed roku, dwóch pojawiają się nagle na gram.pl, bo ich autoró "natchnęło"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 11:31, Geglash napisał:

BTW Czytałeś kiedyś "czasopismo" Play? Ono też należy do dystrybutora i "całkiem przypadkiem"
o jakiejś budżetówce napisali "Ciekawsza od Diablo2", a to tylko mały przykład tego co się
tam wyprawia. Więc nie wciskaj mi, że recenzje gier sprzed roku, dwóch pojawiają się nagle
na gram.pl, bo ich autoró "natchnęło"...

Przecież jasno napisałem o tym ( http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1471) - a gram.pl jest portalem młodym, redakcję gram.pl montowałem niecałe 1,5 roku temu, więc o wielu grach nie mieliśmy okazji napisać, teraz to nadrabiamy, gdy tylko jakiś tytuł powraca w reedycji. Nie wszyscy wydawcy udostępniają moim autorom egzemplarze recenzenckie reedycji, więc nie wszystkie gry opisujemy, choć wolelibyśmy, aby było inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 01:15, Lucas the Great napisał:

> BTW Czytałeś kiedyś "czasopismo" Play? Ono też należy do dystrybutora i "całkiem przypadkiem"

> o jakiejś budżetówce napisali "Ciekawsza od Diablo2", a to tylko mały przykład tego co
się
> tam wyprawia. Więc nie wciskaj mi, że recenzje gier sprzed roku, dwóch pojawiają się nagle

> na gram.pl, bo ich autoró "natchnęło"...
Przecież jasno napisałem o tym ( http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1471) - a gram.pl jest portalem
młodym, redakcję gram.pl montowałem niecałe 1,5 roku temu, więc o wielu grach nie mieliśmy
okazji napisać, teraz to nadrabiamy, gdy tylko jakiś tytuł powraca w reedycji. Nie wszyscy
wydawcy udostępniają moim autorom egzemplarze recenzenckie reedycji, więc nie wszystkie gry
opisujemy, choć wolelibyśmy, aby było inaczej :/


Ale przyznaj, że ich pisanie "przypadkiem" w okresie reedycji jest działaniem umyślnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 23:20, Geglash napisał:


Ale przyznaj, że ich pisanie "przypadkiem" w okresie reedycji jest działaniem umyślnym.

Blah - dlaczego nie przeczytałeś tego, co skrywa się pod podanym przeze mnie linkiem? Gdzie jest mowa o przypadku? Ja widzę tam własne zdanie: "My mamy pretekst do uzupełnienia naszej bazy recenzji." Pretekst nie jest synonimem przypadku, co więcej leży wręcz po drugiej stronie osi :D
Nie dyskutuj z sobą, ale ze mną - czyli opieraj się na moich wypowiedziach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:22, Lucas the Great napisał:

>
> Ale przyznaj, że ich pisanie "przypadkiem" w okresie reedycji jest działaniem umyślnym.

>
Blah - dlaczego nie przeczytałeś tego, co skrywa się pod podanym przeze mnie linkiem? Gdzie
jest mowa o przypadku? Ja widzę tam własne zdanie: "My mamy pretekst do uzupełnienia naszej
bazy recenzji." Pretekst nie jest synonimem przypadku, co więcej leży wręcz po drugiej stronie
osi :D
Nie dyskutuj z sobą, ale ze mną - czyli opieraj się na moich wypowiedziach ;)


Ale zawsze powstanie recenzji gry która akurat tanieje jest dobrym PRETEKSTEM do jej kupienia ;] A to część rekalmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować