Zaloguj się, aby obserwować  
Tuna

BigBrother 4 - powrót po latach...

42 postów w tym temacie

Dziś widziałem "reklamkę",w której pisało o castingu do CZWARTEJ edycji kiedyś sławnego "BigBrother-a". Nie zdziwiło by mnie to, ale jak pamiętamy to ten program odniósł wielką furorę w Polsce i był nadawany na TVN-ie. A reklamę widziałem na Polsacie i to on będzie jego nowym twórcą.

Jak trzecia edycja się skończyła (po ujawnieniu całej osoby "Braciszka") to myślałem, że koniec. A tu reaktywacja.

Ciekawe co to będzię. Może to samo, może coś innego... to dopiero zobaczymy (chyba w jesieni). :)

strona internetowa (na razie jakoś biedna xD): http://bigbrother4.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Big Brother ma byc emitowany etraz na TV4. Bedzie klapa. Gdyby bylo nadawane na Polsacie tez by byla. Polsat nei potrafii robic programow rozrywkowych. Komplikuja zasady, odbiegaja od schematow, zeby bylo oryginalnie, a jest tylko niezrozumiale i niepotzrebnie zawiklane. Przyklad? Bar, gdzie przez caly program wchodzili ludzie, ciagle odchodzili, ciagle wchodzili itd. Jak Oni Spiewaja, gdzie uczestnicy wracaja, siadaja w jury, telewidzowie glosuja podczas jednego programu na 4 rozne rzeczy (nie moge sie doczekac pytania "Co am na siebie zalozyc Ela Zapedowska?"). Gdyby znow robil to TVN mogloby cos z tego wyjsc, ale tak nic z tego. Dodajmy ejszcze, ze tak naprawde minal czas, keidy byl boom na reality show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:05, Wiadroman napisał:

Polsat nei potrafii robic programow rozrywkowych. Komplikuja zasady,
odbiegaja od schematow, zeby bylo oryginalnie, a jest tylko niezrozumiale i niepotzrebnie zawiklane.
Przyklad? Bar, gdzie przez caly program wchodzili ludzie, ciagle odchodzili, ciagle wchodzili
itd. Jak Oni Spiewaja, gdzie uczestnicy wracaja, siadaja w jury, telewidzowie glosuja podczas
jednego programu na 4 rozne rzeczy (nie moge sie doczekac pytania "Co am na siebie zalozyc
Ela Zapedowska?").


Mylisz się i to bardzo. Wszystkie edycje Baru odniosły olbrzymi sukces. Jak oni śpiewają odnosi jeszcze większy. Jak na razie każdy odcinek ogląda ponad 5,5 mln widzów, a podczas finału będzie sporo więcej. Jak oni śpiewają jest jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) programem rozrywkowym ostatnich lat w polskiej telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:16, Sarafan_Knight napisał:

Mylisz się i to bardzo. Wszystkie edycje Baru odniosły olbrzymi sukces. Jak oni śpiewają odnosi
jeszcze większy. Jak na razie każdy odcinek ogląda ponad 5,5 mln widzów, a podczas finału będzie
sporo więcej.


Moze i maja wysoka ogladalnosc, ale o nie znaczy, ze sa fajne. :) I jakby nie patrzec: Big Brother zawsze mial wieksza popularnosc od Baru, a Taniec Z Gwiazdami ma wieksza ogaldalnosc od Jak Oni Spiewaja. Pamietajmy tez, ze wysoka ogladalnosc ma np. Świat Wg Kiepskich, co nei znacyz, ze humor prezenotwany w tym serialu ejst an wysokim poziomie.

Dnia 29.05.2007 o 23:16, Sarafan_Knight napisał:

Jak oni śpiewają jest jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) programem rozrywkowym
ostatnich lat w polskiej telewizji.


Dla mnie to zenada. Program ratuje Agnieszka Włodarczyk, ktora naprawde potrafii cos pokazac. Restza uczestnikow, zasady programu i calal otoczka to totalna porazka. Lepszy program rozrywkowy? Wspomniany jzu wczesniej Taniec Z Gwiazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:26, Wiadroman napisał:

Moze i maja wysoka ogladalnosc, ale o nie znaczy, ze sa fajne. :)


Są fajne. Skoro coś ogląda niemal 1/7 Polski, to chyba coś oznacza...

Dnia 29.05.2007 o 23:26, Wiadroman napisał:

I jakby nie patrzec: Big
Brother zawsze mial wieksza popularnosc od Baru,


Tu się zgadzamy.

Dnia 29.05.2007 o 23:26, Wiadroman napisał:

a Taniec Z Gwiazdami ma wieksza ogaldalnosc
od Jak Oni Spiewaja.


A tutaj się nie zgadzamy. :) Mniej więcej w połowie kwietnia Jak Oni Śpiewają przegoniło Taniec z Gwiazdami i tendencja ta utrzymała się już do końca: http://www.polsat.com.pl/centrum/news2?inf=100106578&nr=0

Dnia 29.05.2007 o 23:26, Wiadroman napisał:

Pamietajmy tez, ze wysoka ogladalnosc ma np. Świat Wg Kiepskich, co nei
znacyz, ze humor prezenotwany w tym serialu ejst an wysokim poziomie.


Nie jest. Ale skoro ludzie oglądają, to im się podoba.

Dnia 29.05.2007 o 23:26, Wiadroman napisał:

Dla mnie to zenada. Program ratuje Agnieszka Włodarczyk, ktora naprawde potrafii cos pokazac.
Restza uczestnikow, zasady programu i calal otoczka to totalna porazka. Lepszy program rozrywkowy?
Wspomniany jzu wczesniej Taniec Z Gwiazdami.


Taniec z Gwiazdami mi się kompletnie nie podobał. Ten program z czasem miał coraz gorsze prowadzenie. Naprawdę nużyły mnie już te mało śmieszne żarty opowiadane przez Huberta Urbańskiego. W dodatku z czasem zaczynały się powtarzać. A w Jak Oni Śpiewają jest zupełnie inaczej: pełne dynamizmu prowadzenie, kapitalne aranżacje piosenek, świetny wystrój studia, jury też jak najbardziej w porządku (choć nie zawsze obiektywne), publiczność też jakby bardziej żywsza i generalnie świetna oprawa programu. Po prostu widać na każdym kroku, że w ten program poszło kupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:35, Sarafan_Knight napisał:

A tutaj się nie zgadzamy. :) Mniej więcej w połowie kwietnia Jak Oni Śpiewają przegoniło Taniec
z Gwiazdami i tendencja ta utrzymała się już do końca: http://www.polsat.com.pl/centrum/news2?inf=100106578&nr=0


No dobra, moze i teraz maja lepsze wyniki. Wezmy ejdnak pod uwage to, ze byla to jzu chyba 5 edycja Tanca Z Gwiazdami. Ile razy ludzie beda chcieli to samo ogladac? No i zawsze popycha ludzi ta ciekawosc dotyczaca nowego programu. I na koniec to, co moim zdaniem jest bardzo wazne we wszystkich tego typu porownanich: ilosc osob posiadajaca TVN, a ilosc osob posiadajaca Polsat. Polsat ma prawie kazdy, bo mozna odbierac go antena szerokopasmowa (czy ajk to tam sie nazywa. Ta druciana ;)), a TVN jest dostepny tylko na platformach cyfrowych i w kablowkach. Pewnie wiele osob tez wolaloby Taniec Z Gwiazdami, ale nie maja mozliwosci i zostaje im Jak Oni Spiewaja. ;D

Dnia 29.05.2007 o 23:35, Sarafan_Knight napisał:

Taniec z Gwiazdami mi się kompletnie nie podobał. (...)


Eee... Tutaj w takim arzie sie nie dogadamy. Milosnikiem tanca nie jestem, ale jako,z e zdarza mi sie byc an weekend jedynie z 3 kobietamiw domu bylem pare razy zmuszony do ogladania tego programu i musze powiedziec, ze jest naprawde dopracowany pod kazdym wzgledem i calosc mozna nazwac profesjonalna. Jak Oni Spiewaja opiera sie na zasadach, ktore sa wymyslone na sile moim zdaniem. Jury jest malo profesjonalne, a studio mi sie nie podoba. Ot co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:47, Wiadroman napisał:

No dobra, moze i teraz maja lepsze wyniki. Wezmy ejdnak pod uwage to, ze byla to jzu chyba
5 edycja Tanca Z Gwiazdami. Ile razy ludzie beda chcieli to samo ogladac?


Ostatnia edycja Tańca z Gwiazdami miała oglądalność nieco przekraczającą 5 mln. Rekordowy wynik drugiej (która cieszyła się największą popularnością) to trochę ponad 6 mln, czyli ok. 0,5 mln mniej niż wyniki Jak Oni Śpiewają, a podejrzewam, że finał znacznie przegoni rekord Tańca z Gwiazdami.

Dnia 29.05.2007 o 23:47, Wiadroman napisał:

No i zawsze popycha
ludzi ta ciekawosc dotyczaca nowego programu.


Jeżeli ktoś włącza coś na takiej zasadzie, to ogląda jeden odcinek i jak mu się nie podoba, to więcej razy nie ogląda, a skoro wyniki oglądalności rosną, to oznacza, że mu się podoba...

Dnia 29.05.2007 o 23:47, Wiadroman napisał:

I na koniec to, co moim zdaniem jest bardzo wazne
we wszystkich tego typu porownanich: ilosc osob posiadajaca TVN, a ilosc osob posiadajaca Polsat.
Polsat ma prawie kazdy, bo mozna odbierac go antena szerokopasmowa (czy ajk to tam sie nazywa.
Ta druciana ;)), a TVN jest dostepny tylko na platformach cyfrowych i w kablowkach. Pewnie
wiele osob tez wolaloby Taniec Z Gwiazdami, ale nie maja mozliwosci i zostaje im Jak Oni Spiewaja.
;D


A jaką masz pewność, co wolałaby większość osób? ;)

Dnia 29.05.2007 o 23:47, Wiadroman napisał:

Eee... Tutaj w takim arzie sie nie dogadamy. Milosnikiem tanca nie jestem, ale jako,z e zdarza
mi sie byc an weekend jedynie z 3 kobietamiw domu bylem pare razy zmuszony do ogladania tego
programu i musze powiedziec, ze jest naprawde dopracowany pod kazdym wzgledem i calosc mozna
nazwac profesjonalna.


Nie przeczę, że Taniec z Gwiazdami jest profesjonalnym programem, ale według mnie lepiej przygotowane jest Jak Oni Śpiewają. :)

Dnia 29.05.2007 o 23:47, Wiadroman napisał:

Jak Oni Spiewaja opiera sie na zasadach, ktore sa wymyslone na sile moim
zdaniem. Jury jest malo profesjonalne, a studio mi sie nie podoba. Ot co. :)


Na pewno nie na siłę. Program ma bardzo oryginalne zasady i naprawdę się to sprawdza, a trzeba zwrócić uwagę na to, że w dzisiejszych czasach wymyślenie czegoś oryginalnego (i dobrego) jest bardzo trudne.

Jury jest jak najbardziej profesjonalne. Edyta Górniak zna się na śpiewaniu (nie da się zaprzeczyć), Rudi też zna się na śpiewaniu (choć faktem jest, że jego zadaniem jest wyluzowanie atmosfery ;)), Ela Zapendowska to najbardziej znający się na rzeczy juror (specjalistka od emisji głosu), no i czwarty juror, czyli osoba, która odpadła w danym odcinku też ma już zna się co nieco na śpiewaniu, a to, że daje wysokie oceny, to nie ma się co dziwić. Za to Zbigniew Wodecki z Tańca z Gwiazdami to taki profesjonalista od tańca, że nie wiem... :P Beata Tyszkiewicz tak samo... :P

Co do wystroju studia, to rzeczywiście może tutaj być kwestia gustu. :)

A ile razy oglądałeś Jak Oni Śpiewają? ;) Może Ty po prostu wolisz jednak taniec od śpiewu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 00:02, Sarafan_Knight napisał:

Ostatnia edycja Tańca z Gwiazdami miała oglądalność nieco przekraczającą 5 mln. Rekordowy wynik
drugiej (która cieszyła się największą popularnością) to trochę ponad 6 mln, czyli ok. 0,5
mln mniej niż wyniki Jak Oni Śpiewają, a podejrzewam, że finał znacznie przegoni rekord Tańca
z Gwiazdami.


Około 0,5 mln więcej niż Jak Oni Śpiewają rzecz jasna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I na koniec to, co moim zdaniem jest bardzo wazne

Dnia 29.05.2007 o 23:47, Wiadroman napisał:

we wszystkich tego typu porownanich: ilosc osob posiadajaca TVN, a ilosc osob posiadajaca Polsat.
Polsat ma prawie kazdy, bo mozna odbierac go antena szerokopasmowa (czy ajk to tam sie nazywa.
Ta druciana ;)), a TVN jest dostepny tylko na platformach cyfrowych i w kablowkach.

lol, sam posiadam drucianą antenkę i czasem odbieram tvn lepiej od Polsatu. Skąd masz takie informacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 00:45, Sand Wraith napisał:

lol, sam posiadam drucianą antenkę i czasem odbieram tvn lepiej od Polsatu. Skąd masz takie
informacje??


Dokładnie. TVN jest nadawany także z nadajników naziemnych. Jakoś mi umknęła ta kwestia kiedy odpowiadałem na posta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny reality show .. matko, to jest bez sensu ... Nigdy nie podobały mi się takie programy, a robić kolejny to klapa ... Co to w ogóle ludziom daje ? Wszyscy, którzy brali udział w poprzednich showach odeszli w zapomnienie i nic ciekwaego to nie wniosło ... Nie mam pojęcia, po bo to robią .. ZNOWU .. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 01:04, bitelz90 napisał:

Kolejny reality show .. matko, to jest bez sensu ... Nigdy nie podobały mi się takie programy,
a robić kolejny to klapa ... Co to w ogóle ludziom daje ? Wszyscy, którzy brali udział w poprzednich
showach odeszli w zapomnienie i nic ciekwaego to nie wniosło ... Nie mam pojęcia, po bo to
robią .. ZNOWU .. heh


Masz rację, takie rzeczy się już przejadły i nikogo tym już nie przyciągną, kolejne i kolejne kontynuacje były już tragiczne, i jeśli myślą, że ta reaktywacja przyciągnie nowych fanów bądź tych starych to się chyba grubo mylą, będzie to porażka jak wtenczas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 01:15, reaven1 napisał:

Masz rację, takie rzeczy się już przejadły i nikogo tym już nie przyciągną, kolejne i kolejne
kontynuacje były już tragiczne, i jeśli myślą, że ta reaktywacja przyciągnie nowych fanów bądź
tych starych to się chyba grubo mylą, będzie to porażka jak wtenczas...


Myślę że znajdą się w Polsce jeszcze ludzie którzy będą chcieli to oglądać. Niestety...
A jeżeli chodzi o Jak Oni Śpiewają to nawet nazwa programu jest durna. Prowadzący opowiadają żenujące żarty, zresztą w Tańcu jest podobnie. Z polskich programów rozrywkowych to lubiłem tylko Idola. Przynajmniej można się było pośmiać z ludzi podczas pierwszego etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 01:45, Sith66 napisał:

Z polskich programów rozrywkowych to lubiłem
tylko Idola. Przynajmniej można się było pośmiać z ludzi podczas pierwszego etapu.

Taaa to trzeba przyznać, nigdzie indziej ludzie nie robili z siebie takich kretynów:P ... a jeśli chodzi o big brothera to pierwszy był najlepszy, potem to już była kaszana... nic nowego raczej się już tam nie narodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeee tylko nie to, znowu jakieś cholerne reality show, co prawda jak tu może być coś reality, skoro każdy uczestnik wie o tym, że są wszędzie kamery i ludzie są w zamkniętym obiekcie? Znowu zostanie wykreowana kolejna "gwiazda", której największym atutem będzie pokazanie cycków przed kamerami...
I znów wszyscy będą tylko "dla świetnej zabawy", będą się zachowywać dokładnie tak samo jak w domu (to pewnie fajnie mieć u siebie na chacie paredziesiąt kamer:P), mówiąc szczerze, trzeba być totalnym idiotą, aby pójść do takiego reality show, bez nadziei nawet na jakieś przyszłe profity....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

|ciach|

Muszę ci przyznać rację. W takich programach jak ten rodziły sie "gwiazdy", ale na szczęście tylko na kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że się nigdy nie ukaże. Jakoś takoś nie lubię Dużego Brata....... Ale to tylko moje odczucie, a program na pewno zostanie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będą ładne panie i 0 panów, a do tego otwarte prysznice i transmisje 24 h na dobe to czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 20:37, Taikun napisał:

Jak będą ładne panie i 0 panów, a do tego otwarte prysznice i transmisje 24 h na dobe to czemu
nie ;)


xD bez komentarza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować