Zaloguj się, aby obserwować  
Tuna

BigBrother 4 - powrót po latach...

42 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2007 o 01:15, reaven1 napisał:

> Kolejny reality show .. matko, to jest bez sensu ... Nigdy nie podobały mi się takie programy,

> a robić kolejny to klapa ... Co to w ogóle ludziom daje ? Wszyscy, którzy brali udział
w poprzednich
> showach odeszli w zapomnienie i nic ciekwaego to nie wniosło ... Nie mam pojęcia, po bo
to
> robią .. ZNOWU .. heh

Masz rację, takie rzeczy się już przejadły i nikogo tym już nie przyciągną, kolejne i kolejne
kontynuacje były już tragiczne, i jeśli myślą, że ta reaktywacja przyciągnie nowych fanów bądź
tych starych to się chyba grubo mylą, będzie to porażka jak wtenczas...


Dokładnie. Podobnie jest z innymi programami, czy jak to nazwać ... Przykładem może być Idol. Też, z każdą, kolejną edycją coraz mniej osób go oglądało, a osoby, które wygrały też gdzieś przepadły .. Tak jak ta Alicja jakas tam .. Troche o niej było głośno, a teraz słuch po niej zaginął ... Ogólnie pomysł był fajny itp., ale powtarzanie w kółko tego samego w końcu się nudzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 22:19, bitelz90 napisał:

Dokładnie. Podobnie jest z innymi programami, czy jak to nazwać ... Przykładem może być Idol.
Też, z każdą, kolejną edycją coraz mniej osób go oglądało, a osoby, które wygrały też gdzieś
przepadły .. Tak jak ta Alicja jakas tam .. Troche o niej było głośno, a teraz słuch po niej
zaginął ... Ogólnie pomysł był fajny itp., ale powtarzanie w kółko tego samego w końcu się
nudzi ...

Najśmieszniejsze jest to że to teraz Polsat będzie się tym zajmował:P przedtem jeśli dobrze pamiętam bawił się w to TVN, ludzie mają krótką pamięć:P to będzie total niewypał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:48, awesome napisał:

Kiedy ma ten big brother wystartować? Na wakacje może?


nie. w jesieni będzie :] (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:52, tuna napisał:

> Kiedy ma ten big brother wystartować? Na wakacje może?

nie. w jesieni będzie :] (chyba)



Eh, szkoda. Tak akurat byłoby z czego się pośmiac na wakacjach bo jak wiadomo w wakacje nic ciekawego nigdy nie ma. Wszystkie seriale zostają zawieszone itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:55, awesome napisał:

> > Kiedy ma ten big brother wystartować? Na wakacje może?
>
> nie. w jesieni będzie :] (chyba)


Eh, szkoda. Tak akurat byłoby z czego się pośmiac na wakacjach bo jak wiadomo w wakacje nic
ciekawego nigdy nie ma. Wszystkie seriale zostają zawieszone itp.


No.. :/ same powtórki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:30, reaven1 napisał:

Najśmieszniejsze jest to że to teraz Polsat będzie się tym zajmował:P przedtem jeśli dobrze
pamiętam bawił się w to TVN, ludzie mają krótką pamięć:P to będzie total niewypał...


Najśmieszniejsi tą sąludzie, którzy biorą w tym udział i robią z siebie takich idiotów, że szok... Czasem można się z tego pośmiać, ale czasem to żal na to patrzeć ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:37, bitelz90 napisał:

Najśmieszniejsi tą sąludzie, którzy biorą w tym udział i robią z siebie takich idiotów, że
szok... Czasem można się z tego pośmiać, ale czasem to żal na to patrzeć ... heh

No... xD Ja tylko z uczestników wszystkich edycji pamiętam tylko Manuelę z I edycji (dość łatwo ją zapamiętać :D), a reszty to nie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:53, tuna napisał:

Jak trzecia edycja się skończyła (po ujawnieniu całej osoby "Braciszka") to myślałem, że koniec.

Popatrz nawet nie wiedziałem ;) A kto nim był...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 09:09, Deejay napisał:

Popatrz nawet nie wiedziałem ;) A kto nim był...?


Nazywa się Jarosław Ostaszkiewicz, ale zdjęcia jego nie znalazłem :(. Prowadził jeszcze program w TVN "Oko za oko" (czy coś takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2007 o 21:37, bitelz90 napisał:

Najśmieszniejsi tą sąludzie, którzy biorą w tym udział i robią z siebie takich idiotów, że
szok... Czasem można się z tego pośmiać, ale czasem to żal na to patrzeć ... heh

Najczęściej to jest żal patrzeć kiedy lubię z siebie na siłę idiotów robią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dosadnosc ale jedan wielka chala, nuda i bzdura jakich malo. W domu obecnie jest chyba 7 osób. Jeden mężczyzna... OK. Można go tak nazwać. 5 kobiet. Wszystkie tEMpe tak, że gdyby trzeba było polerować gałki w drzwiach na UJocie, wszystkie byłyby oblizane... Do tego mamy jednego tzw. "Ciepłego Chłopca" który przed wejściem do domu BB (lub WB) musiał wykonać zadanie w Studio - "zagrać" na flecie prostym... Jak go brał do ust to w panice chciałem przełączyć... Nie zdążyłem... Wewnętrznie zwymiotowałem... Jeszcze Karina (dziennikarzyna od Skype''a) budując mgiełkę tajemnicy pytała "Kim jesteś, co robisz". W odpowiedzi usłyszeliśmy "Jestem zwykłym chłopakiem" i coś tam bla bla bla oraz "Skrywam również tajemnicę"... Dzisiaj w dobie FREE LOVE i marszów tolerancji każdy wie jak wygląda pedał i mgiełka tajemnicy jaką udało sie otoczyć ten wątek jest tak gęsta, jak atmosfera w przestrzeni kosmicznej... Dla podpowiedzi dodam - w kosmosie nie ma atmosfery... Takze dziekuje bardzo ze Czwroke ogladam tylko kiedy sa jakies mecze na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nie podoba się babka naśladująca Dode! Normalnie tak mnie wnerwia, że chętnie bym ją wychłostał :) A ten kolo co wszedł jako pierwszy-Tomek-to taki pozer, że niech go szlag trafi. Próbuje się pokazać z jak najmilszej strony ale coś mu nie wychodzi i gra jak nic...podoba mi się ta blondi 19-stka. Wydaje się miła i jest sobą (tak myślę). Poza tym pan (pedzio?) Adrian zachowuje sie jak kretyn...haha w końcu będzie się z czego pośmiać. Już widzę to ogromne awantury albo nawet bójki :P Hmmm...czy ktoś się domyśla dlaczego wczoraj nie weszło aż 5 osób do domku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 14:15, Outlander-pro napisał:

Wczoraj przełączyłem na BB na 3 minuty. Co za żal, po prostu ci ludzie to idioci którzy myślą
że są fajni...
Jeden wielki żal i dno, po co znowu ten BB ? ...

No właśnie dobre pytanie...po co ? Jak każdy dobrze wie odgrzewane kotlety nie smakują zbyt fajnie a BB4 to przypalony racuch...ostatnie 3 edycje były zjadliwe ale ta...lekka żenada, brak tego czegoś, brak dobrych prowadzących no i całkiem inny klimat..ehhh :( Zresztą czemu wpuszczają samych młodych (vide 19-23 lata) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam Kubę Klawitera osobiście. Straszny z niego lamus, taka gwiazda upchnięta po znajomości, ledwie się wysławia. A kiedyś myślałem, że TV 4 to jest jako tako porządna TV :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować