Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 17:08, Łukasz.G napisał:

Tak patrze na te konto premium i widzę że ten kto je ma ma znacznie większa przewagę;/
24 pkt i połowa kosztów = 24 wyprawy zamiast 6 ..
3 walki zamiast 1 !
To jest konto dla.. pr0 :D

No rzeczywiście. Chciałem je sobie założyc ale gdy zadzwoniłem, to usłyszałem "usługa tymczasowo niedostępna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL :D jestemna pierwszym miejscu :) ja mam dopiero 2 lvl. więc raczej nie założę. z Veilorem muszę pogadać, po głupio tak podawać jego gg bez jego zgody. Nazwę bym proponował jakąś klimatyczną, żeby się komponowała z gladiatorami i starożytnym Rzymem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 17:08, Łukasz.G napisał:

Tak patrze na te konto premium i widzę że ten kto je ma ma znacznie większa przewagę;/
24 pkt i połowa kosztów = 24 wyprawy zamiast 6 ..
3 walki zamiast 1 !
To jest konto dla.. pr0 :D


Nie dla pr0 :P. Wiesz ja se wydałem 7 zł na 14 dniowe premium a pr0 nie jestem. Premium jest dla tych co chcą wspierać grę i dla tych co lubią różne dodatki do gier tego typu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 17:08, Łukasz.G napisał:

Tak patrze na te konto premium i widzę że ten kto je ma ma znacznie większa przewagę;/
24 pkt i połowa kosztów = 24 wyprawy zamiast 6 ..
3 walki zamiast 1 !
To jest konto dla.. pr0 :D

właśnie nie dla pr0. gracze pr0 poradzą sobie bez tych udogodnień. Szczerze mówiąc wcale mi się nie podoba to konto. Rozumiem takie coś jak foldery w wiadomościach czy gracze ignorowani.to po prostu zwiększa wygodę rozrywki. Ale pozostałe mi sie nie podobają. Dzienny zarobek przy aktywacji konta? Zmniejszony czas i koszt wypraw? 5 minut przerwy w walkach na arenie? Jak dla mnie to to trochę niesprawiedliwe. Gracz z takim kontem ma o wiele łatwiej. Chociaż z drugiej strony twórcy tez muszą z czegoś żyć.
Lepiej to jest rozwiązane w Battleknighte''cie. Tam udogodnienia można kupować za rubiny, które można kupić za prawdziwe pieniądze lub wygrać na wyprawie. Ja nie kupiłem ani jednego a ma 47 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:02, Damian14BO napisał:

Z tego co wiem, gladiatorzy dzielili się ze względu na rodzaj wyposażenia- inaczej nazywał*
się koleś z siecią i "widłami" (trójzębem of course xD), a inaczej ten z mieczem i tarczą...
jednak za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tych nazw... taka nazwa byłaby bardziej klimatyczna
i lepiej pasowałaby do realiów tej gry.

* i nie chodzi mi o jego imię, tylko o klasę, tak jak teraz jest snajper, saper etc. ;D


Matka Wikipedia mówi:

Charakter walk i stosowane uzbrojenie było urozmaicone. Rzymianie wyróżniali następujące kategorie gladiatorów:

andabata – ubrany w kolczugę, walczył pieszo lub konno w hełmie z przyłbicą bez otworów na oczy;

bestiarius - był wyposażony jedynie w sztylet lub włócznię i walczył z dzikimi zwierzętami często ponosząc śmierć;

dimachaerus – walczył bez hełmu używał dwóch sztyletów;

eques – walczył konno mieczem i włócznią, miał okrągłą tarczę;

essedar - walczył z wozu zaprzężonego w dwa konie (essedum) powożonego przez woźnicę;

laquerius - używał sznura z pętlą, podobnego do lassa;

mirmillo (murmillo) – osłaniał głowę hełmem przypominającym głowę ryby mormylos; dodatkowo był wyposażony
w osłonę ramienia, miecz oraz podłużną tarczę

provocator – najczęściej wystawiany był przeciw samnitom; jego rynsztunek i uzbrojenie różniły się w zależności od rodzaju walki;

retiarius (sieciarz) - walczył trójzębem lub harpunem zrobionym z ości tuńczyka, sztyletem oraz siecią, którą zarzucał przeciwnikowi na głowę; walczył z obnażoną głową, jego jedyną osłoną był skórzany rękaw; jego przeciwnikiem był zazwyczaj secutor;

sagittarius – walczył pieszo lub na koniu, często z dzikimi zwierzętami, był wyposażony w łuk;

samnita (hoplomachus) - występował w pełnym rynsztunku wzorowanym na greckich hoplitach; osłaniał go hełm
ozdobiony wielkim grzebieniem i piórami, metalowe nagolenniki oraz skórzane i wełniane osłony wyposażony we włócznie i małe okrągłe tarcze; walczył zazwyczaj przeciw mirmillom (murmillom) lub trakom;
secutor (ścigający) – miał taki sam pancerz jak mirmillo (murmillo), walczył przeciw retiariusom;

trak – posiadał hełm, który osłaniał całą głowę, małą, okrągłą lub kwadratową tarczę, dwa nagolenniki; walczył z zakrzywionym trackim mieczem zwanym sica przeważnie przeciw mirmillom (murmillom);

veles (velites) – walczył pieszo, posiadał włócznię z pętlą do rzucania i rzucał ją obezwładniając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt nie gra na 4 servie :( Jutro jak dobrze pójdzie założę tam gildie :D No i życzę powodzenia w walkach na arenie :D Niech moc będzie z wami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:22, Łukasz.G napisał:

To już 4 serw jest :>? Nie wydaje mi się :D


Pewnie,że jest :P. Zobacz przy logowaniu piszę Server 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec jak koledzy przyjmie mnie ktos do gildi moj nick PatrickusII bardzo bede wdzieczny a zwlaszcza za kilka wskazówek bo jest to moj 1 dzien z tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah właśnie wsparłem gre i brat zamówił mi konto premium w prezencie :)
.. Od razu widac różnicę na 3 lvl dostałem 1.9k golda na start a po 30 min gry z top 1200 wlazłem na 700 ..
Te szybsze walki na arenie i wędrówki normalnie .. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 09:30, tosz napisał:

nie mogę wejść na 3 serwer

Ja też nie mogę

Dnia 04.06.2007 o 09:30, tosz napisał:

- czy tylko ja mam ten problem ?

Nie.

Dnia 04.06.2007 o 09:30, tosz napisał:

czy jeszcze ktoś ?

Ja xD
Co gorsza serwery 1 i 2 działają, a po próbie przejścia do strony z logowaniem na serw. 4 wyskakuje strona: "Internet Explorer (ale ja używam FF :/) cannot display this webpage".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 10:54, .Xaos napisał:

Ding.
5 poziom

Ładnie. Ale nie zakładaj jeszcze gildii, tylko zagłosuj na jej nazwę i Mistrza. Zarejestruj się na naszym forum: http://www.gladiatusgram.fora.pl/ a następnie zagłosuj w tematach:
Głosowanie na nazwę gildii: http://www.gladiatusgram.fora.pl/glosowanie-na-nazwe-gildii-t7.html
[ Ankieta ] Głosowanie na Mistrza Gildii.: http://www.gladiatusgram.fora.pl/glosowanie-na-mistrza-gildii-t6.html
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 11:00, N.o.s. napisał:

wczoraj zaczołe mam 1 lvl w stajni pracowałę 40% doświaczenia;D

Suuper. Tylko czemu kierujesz swą odpowiedź do mnie?? Chcesz do nas dołączyć?? Napisz na gg:5156900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować