Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 13:29, Ari Zmc napisał:

Kurde rządzić będzie ten co pierwszy zdobędzie 5 lvl !!

No to mamy Mistrza Gildii!! Będzie nim .Xaos aka Straiff!! Niech założy gildię, to może my też będziemy mogli już dołączyć...
tosz: tylko niektóre pierścienie coś dają, zobacz jakie ringi mają najlepsi z Twojego serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ide w lvl ;p tylko W Top xDD i w ekwipunek .. btw lewel za 10 min bedzie chyba :] bo juz sie kasy dorobilem i nawet niezly ekwipunek mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie, genialnym pomysłem do tej gry jest rynek. Przykład:
chciałem sobie kupić bitewny sierp. ale patrzę, a tu coś takiego jak rynek. Nie wiedziałem co to, więc klikam. Patrzę, a tam gracze sprzedają przedmioty. Niektóre ceny z kosmosu (deski za 2k :D )a niektóre... sierp za 100 sztuk! patrzę u handlarza: 168! więc kupuję, jeszcze zręczność podkręciłem. Potem idę na wyprawę, zabiłem wilka, a tu sierp. Qrde, przed chwilą kupiłem, tylko kasę zmarnowałem. I już miałem sprzedać kiedy myślę sobie: rynek. Wystawiłem za 100 sztuk. po 5 minutach sprzedane :D i wyszedłem na zero, ale za to z sierpem. fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie;) Otóż przeglądając sobie ekwipunek wysoko poziomowych graczy zauważyłem, że niektórzy posiadają jakieś wyjątkowe przedmioty, które dają im jakieś korzyści np. Krótki miecz jasności +10, Czapka żelazna lekkości +5 władanie bronią charyzma +10% itp. Jak dostać takie przedmioty? Czy jest do tego wymagane konto Premium lub rubiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:43, tipu7 napisał:

Mam takie pytanie;) Otóż przeglądając sobie ekwipunek wysoko poziomowych graczy zauważyłem,
że niektórzy posiadają jakieś wyjątkowe przedmioty, które dają im jakieś korzyści np. Krótki
miecz jasności +10, Czapka żelazna lekkości +5 władanie bronią charyzma +10% itp. Jak dostać
takie przedmioty? Czy jest do tego wymagane konto Premium lub rubiny?


Można je kupić za rubiny od 5 lvl w sklepie się pojawiają. Niestety :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzi głosujcie na nazwę gildi na forum naszej przyszłej gildi!!! Jeżeli tak dalje pojdzie to ta gildia nigdy nie powstanie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde kolejne pytanie ..
Bo ranking normalny zdobywa się przez honory nie ?
u mnie to wygląda teraz tak :

Toplista:106
Arena:3.284
Honor:635
Poziom:5

O ile top rozumiem o tyle arene nie a bardzo ..
why ?
bo mam takie staty na arenie :

Walki: 87
Zwycięstwa: 81
Porażki: 6
Remisy: 0

A na walą na swoim miejsce spotykam kolesi z 1 lvl bez niczego .. od czego to zależy ;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabiłem właśnie 6.
Nazwa ''Immortal'' brzmi całkiem cacy moim zdaniem, tag [IM] ; co Wy na to? Krótka piłka, do jutrzejszego wieczoru wypadałoby to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh niedawno zaczalem w to grac i mam problem - na aukcjach nic nie mgoe kupic, oprocz "wykup teraz". Chociaz mam kaske, zeby kogos przebic, to nie moge tego zrobic ;/
Moze mi ktos wytlumaczyc na czym to polega, bo tu jest troche...dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz cenę (musi być wyższa niż wymieniona) dajesz na "licytuj". Zapisuje twoje imię i twoja sakiewka jest lżejsza o wpisaną liczbę monet (jeśli ktoś Cię przebije tracisz tą kasę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzisiaj zdazyla mi sie taka dziwna sytuacja i nie moge wejsc na moje konto wiec tak dzisiaj w operze przez przypadek wylączylem zakladke z gladiatusem i juz mnie nie logowalo automatycznie i tak musialem sam sie zalogowac wiec wpisuje login,passy i pisze ze login badz haslo jest nieprawidlowe i pisze tez ze to moze nie ten server wiec o co chodzi i jak sie zmienia servy bo pamietam ze ja gralem na 3 serverze ale jak to zmienic...ODP PLZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować