Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koci problem rozwiązany

54 postów w tym temacie

Mój kot na szczęście omija klawiaturę i otoczenie komputera, kompletnie go to wszystko nie interesuje.

Zresztą, co to niby za problem? U mnie wystarczy zasunąć półkę z klawiaturą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie freeware. No ale mój kot zwykle omija klawiaturę, więc jakoś się bez niego (programu, nie kota) obędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest jakieś ogranicznie dla koszatniczek, które robią bobki na monitor? :-D Ciekawy pomysł z tą "kocią klawiaturą", ktoś musiał być pioneirem w tej dziedzinie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś dla mnie. Już nie raz zdarzało się, że rozmowa z moimi znajomymi przeradzała się przez kota w przyjemne wysyłanie bezsensownych ciągów znaków. Często gdy siedzę na kompie kot jest na moich kolanach lub w moim pobliżu. Szkoda tylko, że to takie drogie. :( Z resztą nawet za darmo bym tego nie zainstalował, bo kocham swoje koty i nie zabronię im pisania do moich znajomych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, ale dla mających kota. Ja więc podziękuję. A jak już chcecie obrony klawy przed kotami to nabijcie ją [przyciski] ćwiekami. I kot nie będzie właził i akupunktura dla palców będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a gdyby ktoś grał w fps i chodził by WSAD i klikal by z taką szybkością jak kot a grał by np w niego na kasę to?


Stracił by kasę i by musiał wpisywać HUMAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wez caly czas czlowieku pamietaj ,, O ide do klopa na 2 i pół minuty to lepiej sobie wlacze 2 notatnik zeby ,,Kłebuszek" nie chodzil mi po klawiaturze" taki programik to dobra rzecz ale za gora 5-2,5 dolara ! nie a 20 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować