Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

mam kolejne pytanie jak przejśc misje (u chinczykow) z archeologami... mówia cos o samotnym drzewie czy cos w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:53, nekromanta7 napisał:

mam kolejne pytanie jak przejśc misje (u chinczykow) z archeologami... mówia cos o samotnym
drzewie czy cos w tym stylu...

Jest drzewo między tym wykopaliskiem a tymi wrotami i chyba tam znajduje się jedno drzewo jeśli pamięć mnie nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 20:45, Los Emilos napisał:

> mam kolejne pytanie jak przejśc misje (u chinczykow) z archeologami... mówia cos
o samotnym
> drzewie czy cos w tym stylu...
Jest drzewo między tym wykopaliskiem a tymi wrotami i chyba tam znajduje się jedno drzewo
jeśli pamięć mnie nie myli.


i jeszcze jedno pytanie..."gdy słońce śpi samotna skała strzeże klucza" gdzie jest to miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2009 o 20:08, nekromanta7 napisał:

i jeszcze jedno pytanie..."gdy słońce śpi samotna skała strzeże klucza" gdzie jest to
miejsce?


Przełącz się na noc i niedaleko wykopalisk poszukaj sporego kamienia (nieda się go podnieść) i rozgrzeb ziemie wokół niej. Gotowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:56, Matimas napisał:


> i jeszcze jedno pytanie..."gdy słońce śpi samotna skała strzeże klucza" gdzie jest
to
> miejsce?

Przełącz się na noc i niedaleko wykopalisk poszukaj sporego kamienia (nieda się go podnieść)
i rozgrzeb ziemie wokół niej. Gotowe ;]


dobra to już rozgryzłem dzieki wielkie... a dalsze zadanie znaczy po tym kamieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:16, Los_Emilos napisał:

> jak wygonic potwora ktory zabija moich ludzi w kopalni rudy?

Wpuścić tam zatrutą krowę lub posłać wojsko.


dobra spoko a co mam zrobić z tym mrocznym posagiem? oczywiscie wszystko po stronie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co mam zrobić żeby scalić 2 oddziały? Po przeniesieniu jednego sztandaru nad drugi powinna pojawić się opcja scalania, więc dlaczego się nie pojawia? Co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 10:41, Vampirella napisał:

Powiedzcie co mam zrobić żeby scalić 2 oddziały? Po przeniesieniu jednego sztandaru nad
drugi powinna pojawić się opcja scalania, więc dlaczego się nie pojawia? Co robię źle?



Jak pamiętam dobrze, to musisz przytrzymać przycisk myszki kiedy trzymasz sztandar nad drugim. Wtedy pojawia się okienko "scal" lub "idź za".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem:
Zauważyłem, że dzieci nie rosną przez co nie mogę stworzyć armii oraz rozwinąć szybko wioski. Mam patcha 1.2. Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 08:32, matiz09 napisał:

Co zrobić żeby ludzie poszli spać? Bo mam potrzebe snu i niewiem co zrobić ^^


Sami pójdą jak będzie NOC, nie przestawiaj im czasu bo to zawsze powoduje jakieś komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż grzebałem trochę w plikach gry żeby sobie ułatwić ;) ale coś zrobiłem nie tak i gra mi sie rozwaliła, a pliki zapasowe zagineły więc proszę o pomoc, potrzebuję pliku GameBalanceArmy.txt znajdziecie go w:
\Program Files\Lionhead Studios\Black & White 2\Data\Balance

Z góry thx...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak, w Black and White 2, zmusić chowańca aby użył cudu? Bo wykupiłem mu kulę ognia ale on a chiny nie chce jej użyć. Nawet podczas walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne pytanko dotyczące pierwszej części B&W.
Ile wyszło patchów i jakie to są wersje? Niedawno znalazłem u kuzyna płytkę z B&W i postanowiłem w to zagrać.
Ale teraz w necie znalazłem patch 1.1, który przy instalacji wyświetla komunikat, że nie można wgrać patcha na aktualną wersję. Jakieś pomysły/porady/propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:59, Fun_g_1_2_3 napisał:

Mam drobne pytanko dotyczące pierwszej części B&W.
Ile wyszło patchów i jakie to są wersje? Niedawno znalazłem u kuzyna płytkę z B&W i postanowiłem
w to zagrać.
Ale teraz w necie znalazłem patch 1.1, który przy instalacji wyświetla komunikat, że
nie można wgrać patcha na aktualną wersję. Jakieś pomysły/porady/propozycje?



Coś mi się kołacze że wyszedł tylko jeden. Ale mniejsza o to. Sprawdziłeś w jakiej wersji jest ta gra?
Może już jest w 1.1 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:59, Fun_g_1_2_3 napisał:

Mam drobne pytanko dotyczące pierwszej części B&W.



Do B&W1 wyszły tylko 3 łatki.

Pierwsza to właśnie 1.1, która naprawiała co nieco błędów (jak choćby wywalało ten dźwięk denerwującej babki, co krzyczała "Śmierć").
Druga łatka 1.2, która była potrzebna do gry po sieci (niestety serwery zostały wyłączone wieki temu, bo ponoć dla drugiej części miały być przeznaczone, ale Peter M. w kulki sobie poleciał).
Trzeci patch był tylko dla osób, które miały w domu jakieś dziwne urządzenie, które zakładało się na rękę i można było nim grać w B&W, zamiast myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:40, Sad_Statue napisał:

Coś mi się kołacze że wyszedł tylko jeden. Ale mniejsza o to. Sprawdziłeś w jakiej wersji
jest ta gra?
Może już jest w 1.1 ? ;)

Akurat sprawdzałem i wersja to jeśli dobrze pamiętam 1.01 i nic po za tym.
Pobrałem patch 1.1 i zawsze wywala komunikat o nieodpowiedniej wersji do zaktualizowania.

@Osioł
Ten krzyk Śmieeeeeerć przy każdej ofierze to mój najmniejszy problem :-(
Wiem, że on bardzo denerwuje zwłaszcza w niektórych misjach, ale większym problemem jest skleroza chowańca po każdej misji. Patch 1.1 to poprawia i wyuczone umiejętności przechodzą z misji na misje a nie tak jak teraz że jest 100% a trzeba go uczyć.

Największy problem to instalacja tego patch :-(
Może po prostu spróbuje pobrać z innego źródła i instalować do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu B&W2 postanowiłem powrócić do o wiele lepszej jedynki. Jednak nie dane mi było szczęśliwie pograć. Oto jaki mam problem: instaluje B&W, włączam i co widzę? A no to co na obrazku. Totalny bajzel graficzny. Wiecie czym to jest spowodowane? Na moim kompie bez problemu chodzą najnowsze produkcje typu GTA IV i MW2 i zupełnie nie kumam dlaczego ta miała by nie chodzić. Może mam zbyt nową kartę graficzną czy sterowniki? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

20100507193311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować