Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 11:35, master matrox napisał:

> A tak w ogóle to może mi ktos wymienic wszystkie smaki dostępne w Pringlessach? Bo zdaje
mi
> sie ze widzialem ostatnio jakies pringlessy twarożkowe czy coś w tym stylu.

Tu są opisane wszystkie smaki:
http://www.pringles-info.co.uk/en_GB/default.aspx


Ha, to chyba dobrze widziałem. Tylko ta cena trochę niesmaczna, prawie 8zł za 1 tube lub 3zł za malutką tubkę prawie jak po paście do zębów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2007 o 11:43, awesome napisał:


Ha, to chyba dobrze widziałem. Tylko ta cena trochę niesmaczna, prawie 8zł za 1 tube lub 3zł
za malutką tubkę prawie jak po paście do zębów :/


No drogie, ja byłem we Francji to tam kupowałem pringlesy za 0,75 euro w lidlu, a w innym były za 1,70 euro. Ale są tam 4 smaki : Cebulowe, papryka, ostra papryka i zwykłe bardzo mało solone. Zabrałem do domy 3 smaki oprócz paprykowego i mam z nich pojemniki na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..............


ja jadłem 2 tygodnie temu Pringlessy solone bo mi ciotka z Francji przywiozła i nawet dobre były. Solone a jednak ze smakiem :) No i tuba na pamiątkę została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz cały czas zajadam Star Chipsy paprykowe zawsze kupowałem duże paki te po 4zł ale teraz przerzuciłem się na te po 50gr. i po 1zł ponieważ mi lepiej spakują niż te duże i nie wiem dlaczego. Wolę sobie kupić 6 paczek tych po 50gr. albo 4 paczki te po 1zł niż te po 4zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 12:15, milten6 napisał:

Co do Pringlessów, podobno zostały wycofane, gdyż nie spełniały norm żywieniowych ^^.

No co ty sprzedaja je fakt że malo ale można je w końcu w sklepach znaleźć.
Gdzie sie doczytałeś że zostały wycofane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 12:15, milten6 napisał:

Co do Pringlessów, podobno zostały wycofane, gdyż nie spełniały norm żywieniowych ^^.



Ktoś tam wcześniej tak napisał ale wierzyc mi sie nei chce bo w innych krajach Europy są one powszechnie dostepne tylko na takiej wsi jak Polska są bardzo trudno dostepne. Btw, to jakby Pringlessy nie spełniały norm to co dopiero z chipsami od takich firm jak ARO, ECO+ itp gdzie cena jest jakieś 5x niższa niż Pringlessów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:00, awesome napisał:

Ktoś tam wcześniej tak napisał ale wierzyc mi sie nei chce bo w innych krajach Europy są one
powszechnie dostepne


Możliwe, że w innych krajach europejskich, obowiązują inne przyjęte norm, które dopuszczają je do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Lay''sach trafiłem na 4 (oO) kupony na darmową paczkę. To chyba jakieś zacięcie się maszyny przy produkcji... Ale tak czy inaczej czeka mnie kilka paczuszek za friko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:23, The Lurker napisał:

Dzisiaj w Lay''sach trafiłem na 4 (oO) kupony na darmową paczkę. To chyba jakieś zacięcie się
maszyny przy produkcji... Ale tak czy inaczej czeka mnie kilka paczuszek za friko ^^

Ale farta miałeś;) Teraz są do wygrania paczki lay''sów, bo dawno nie patrzyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:23, The Lurker napisał:

Dzisiaj w Lay''sach trafiłem na 4 (oO) kupony na darmową paczkę. To chyba jakieś zacięcie się
maszyny przy produkcji... Ale tak czy inaczej czeka mnie kilka paczuszek za friko ^^


hhee fajna sprawa masz szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 19:41, Gorn7 napisał:

> maszyny przy produkcji... Ale tak czy inaczej czeka mnie kilka paczuszek za friko ^^
Ale farta miałeś;) Teraz są do wygrania paczki lay''sów, bo dawno nie patrzyłem?

Są, są, kupony ważne do lutego 2008 roku. A co do kuponów to w drugiej paczce znalazłem piąty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:23, The Lurker napisał:

Dzisiaj w Lay''sach trafiłem na 4 (oO) kupony na darmową paczkę. To chyba jakieś zacięcie się
maszyny przy produkcji... Ale tak czy inaczej czeka mnie kilka paczuszek za friko ^^



Gratulacje. Tez tak chce :) TYlko u mnie na osiedlu jest tak głupio ze prawie nigdzie nie mozna wymieniac tych kuponow na chipsy bo kazdy ma jakies ale. Porąbane to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 11:43, awesome napisał:

> > A tak w ogóle to może mi ktos wymienic wszystkie smaki dostępne w Pringlessach? Bo
zdaje
> mi
> > sie ze widzialem ostatnio jakies pringlessy twarożkowe czy coś w tym stylu.
>
> Tu są opisane wszystkie smaki:
> http://www.pringles-info.co.uk/en_GB/default.aspx

Ha, to chyba dobrze widziałem. Tylko ta cena trochę niesmaczna, prawie 8zł za 1 tube lub 3zł
za malutką tubkę prawie jak po paście do zębów :/

Ostatnio jak wyjeżdżałem to w Anglii w Morissonie można pringlesy ryżowe (w 2 czy 3 smakach) kupić za chyba niecałe 1,5 funta, więc w sumie nie tak drogo. Nie wierzę, że u nas nie spełniają pringlesy jakichś norm, ogólnie to raczej chodzi o to, ze u nas się słabo sprzedawały. Z tego co pamiętam z ćwiczeń, to najważniejsze normy by każde spełniały z PN (nie che mi się w kserówkach szukać), co prawda w PL znaczna część norm jest ostrzejsza niż reszta europejskich, ale chodzi raczej o cenę, z tego co pamiętam w większości sklepów stały one długo na półkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 23:07, awesome napisał:

> Dzisiaj w Lay''sach trafiłem na 4 (oO) kupony na darmową paczkę. To chyba jakieś zacięcie
się
> maszyny przy produkcji... Ale tak czy inaczej czeka mnie kilka paczuszek za friko ^^


Gratulacje. Tez tak chce :) TYlko u mnie na osiedlu jest tak głupio ze prawie nigdzie nie mozna
wymieniac tych kuponow na chipsy bo kazdy ma jakies ale. Porąbane to jest.

U mnie tez każdy ma jakieś "ale" ale znam 2 sklepy które są bardzo mnie i tam mi zawsze wymieniają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 11:46, Gorn7 napisał:

> >................



Chciałem dzis kupic te małe laysy ale jak zwykle znalazłem korzystniejsza oferte i wybralem chio. Jakos nie wierze ze trafi mi sie w paczce kasa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 00:04, awesome napisał:

> > >................


Chciałem dzis kupic te małe laysy ale jak zwykle znalazłem korzystniejsza oferte i wybralem
chio. Jakos nie wierze ze trafi mi sie w paczce kasa. :/

Kasa to się całkowicie żadko trafia w chipsach raz mój brat wygrał 20 zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, juz wycofuja ze sprzedazy w moim miescie laysy letnie pomidorki. Ah, szkoda bo były pyszne :) A te jesienne smaki takie jakies dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście od dłuższego czasu staram się unikać chipsów bo wiadomo - zdrowe toto jak kawałek ściany :|. Jak już kupuje jakieś to tylko chipletten (takie jakie są zwykle nie ma dużego wyboru a wszystkie są dobre). Co prawda wychodzi nieco drożej niż normalne chipsy ale za to smak jest nieporównywalnie lepszy ;). Normalnych chipsów mogę wziąć całą garść i nie poczuję takiego smaku jak w w jednym chipletcie :D. Tylko ten perfekcyjnie regularny kształt każdego chipsa mnie niepokoi - jak oni to robią :o? Genetycznie modyfikowane ziemniaki + laserowe ostrza xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować