Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 23:49, ferbi napisał:

Gdzie kupiłes Pringlesy?


Widuję je ostatnio bardzo rzadko, jednak w moim mieście jest jedno miejsce gdzie można te cudeńka smakowe nabyć. A mianowicie....stacja benzynowa:) 9 złociszy za tubę, radziłbym szukać w Hipermarketach i właśnie stacjach. To najczęstsze miejsca występowania Pringli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy o tym już tutaj i razem doszliśmy do wniosku że najlepsze miejsce gdzie można je nabyć to chyba tylko sieci paliwowe ( stacje ).Tylko szkoda że akurat tam ( czyżby sprzedaż nie rosła ?! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 00:44, Ja Guar napisał:

Rozmawialiśmy o tym już tutaj i razem doszliśmy do wniosku że najlepsze miejsce gdzie można
je nabyć to chyba tylko sieci paliwowe ( stacje ).Tylko szkoda że akurat tam ( czyżby sprzedaż
nie rosła ?! )


jeszcze są dostępne w sieci sklepów stokrotka. A przynajmniej w moim miescie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stokrotka ? Pierwsze słyszę o takim sklepie.Ale i tak bardzo szkoda że Pringlessy nie są już tak popularne - ciekaw jestem dlaczego (...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:11, awesome napisał:

> Rozmawialiśmy o tym już tutaj i razem doszliśmy do wniosku że najlepsze miejsce gdzie
można
> je nabyć to chyba tylko sieci paliwowe ( stacje ).Tylko szkoda że akurat tam ( czyżby
sprzedaż
> nie rosła ?! )

jeszcze są dostępne w sieci sklepów stokrotka. A przynajmniej w moim miescie są.

U mnie była Stokrotka,ale nie widziałem tam Pringlesów:/
Tera przenieśli Stokrotke z mojego miasta dołowicza a u mnie stoi badziewna
Biedronka w której nie ma moich ulubionych chipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:00, master matrox napisał:

Nareszcie w Laysach jest nowa promocja, gdzie można wygrać kasę i chipsy :) Mi udało się już
wygrać jedną paczkę ;)



Nom, też widziałem tylko ta kasa to pewnie jest w 1 paczce na 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego całego ziemniaka z ogniska jadłem z rok temu. Wydawał mi się wtedy o smaku... ziemniaka xD Możliwe, że dlatego, bo nikt nie chciał mi pomóc w zjedzeniu. Tak czy inaczej muszę skosztować inne smaki jak np. Letnie pomidory. Mam nadzieję, że jest do kupienia taka mała paczuszka na próbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:42, Mich160 napisał:

Nie lubię tylko czipsów keczupowych.
Bardzo lubię: stixy, solone, serowe, cebulowe.
Lubię: paprykowe, bekonowe.


Hmm, a stixy to niby jakie? Ketchupowe od Laysów.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:50, Pablo Querte napisał:

Tego całego ziemniaka z ogniska jadłem z rok temu. Wydawał mi się wtedy o smaku... ziemniaka
xD Możliwe, że dlatego, bo nikt nie chciał mi pomóc w zjedzeniu. Tak czy inaczej muszę skosztować
inne smaki jak np. Letnie pomidory. Mam nadzieję, że jest do kupienia taka mała paczuszka na
próbę :)


Małe paczki są ale widziałem je tylko w dużych marketach. W takich osiedlowych to nei uświadczysz. A letnie pomidory są po prostu przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:56, awesome napisał:

> Nie lubię tylko czipsów keczupowych.
> Bardzo lubię: stixy, solone, serowe, cebulowe.
> Lubię: paprykowe, bekonowe.

Hmm, a stixy to niby jakie? Ketchupowe od Laysów.........

Może miał na myśli Stixy od Chrunchipsów(nie jestem pewny jak sie to pisze)? Tam są też w innych smakach jak np. paprykowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:03, Pablo Querte napisał:

> > Nie lubię tylko czipsów keczupowych.
> > Bardzo lubię: stixy, solone, serowe, cebulowe.
> > Lubię: paprykowe, bekonowe.
>
> Hmm, a stixy to niby jakie? Ketchupowe od Laysów.........
Może miał na myśli Stixy od Chrunchipsów(nie jestem pewny jak sie to pisze)? Tam są też w innych
smakach jak np. paprykowy.


No może i tak. Ale dla mnie wszystkie stixy są nie poręczne. Takie malutkie frytki ze zeby cos poczyc ze sie zjadło to trzeba pchac bo buzi ze 20 naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:02, Unser Fuhrer napisał:

W Polsce strasznie trudno o Pringelssy ;] Za granicą aż za łatwo! to nie fair


W Anglii była promocja w Sainsburym: bierz 2, płać za jedną. Tylko półtorej funta, często korzystałem z tej promocji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:29, Nadrill napisał:

> W Polsce strasznie trudno o Pringelssy ;] Za granicą aż za łatwo! to nie fair
>

W Anglii była promocja w Sainsburym: bierz 2, płać za jedną. Tylko półtorej funta, często korzystałem
z tej promocji. :)



No to wychodziło jak za jedną tube w Polsce. Dobry interes, szkoda ze nie ma takich promocji w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:35, awesome napisał:

> > W Polsce strasznie trudno o Pringelssy ;] Za granicą aż za łatwo! to nie fair
> >
>
> W Anglii była promocja w Sainsburym: bierz 2, płać za jedną. Tylko półtorej funta, często
korzystałem
> z tej promocji. :)


No to wychodziło jak za jedną tube w Polsce. Dobry interes, szkoda ze nie ma takich promocji
w Polsce


W Sainsburym takich promocji było pełno, 2 Orange Coca Cole za za 1,60 funta...
Co do Pringelsów: gdzieś słyszałem, że wywołują raka, dlatego się nie sprzedają/wyprzedają. Oczywiście w bardzo niewielkim stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:38, Nadrill napisał:

> > > ...........



Każde chipsy niby wywołują raka więc to takie proste nie jest. Wszystko ma zw. rakotwórcze a pringlessy nie są wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to może mi ktos wymienic wszystkie smaki dostępne w Pringlessach? Bo zdaje mi sie ze widzialem ostatnio jakies pringlessy twarożkowe czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować