Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 22:08, Grający na PC napisał:

Chipsy: rakotwórcze, łatwo można się nimi zatruć, coraz częściej uczuleniowe, niezdrowe.
Mniam, mniam. Podałem wam parę aspektów przeciw chipsom. Ale mimo wszystko chpisy rulez!!


Chipsy jem od... hmmm... co najmniej 6-7 lat i jeszcze żadnych problemów przez nie nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj kupiłem sobie chipsy Pringles te w takiej ''''tubce''''
pierwszy raz je jadłem;)one są o 100% lepsze od naszych laysów czy chitosów poprostu pychotka;D
za pudełko dalem 8zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:37, Memorr napisał:

ja dzisiaj kupiłem sobie chipsy Pringles te w takiej ''''tubce''''
pierwszy raz je jadłem;)one są o 100% lepsze od naszych laysów czy chitosów poprostu pychotka;D
za pudełko dalem 8zł:)

Heh każdy wie o tym że sa lepsze ale 8 zl to trochę ździerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie smakują mi Laysy kurczakowe ( totalnie bzdurna podróba która jest cholernie ostra ).

Ja najbardziej lubię klasyczne i naturalne smaki takie jak solone,ser - cebula.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się przekonałem w ubiegłą niedzielę do chipsów tortilla (te takie duże trójkąty). Dziewczyna chciała zebym je kupił no to wziałem a ze akurat bylismy w sklepie Plus to padło na firmę Clarkys i smak pikantny. Byłem niezbyt przekonany co do tego rodzaju chipsów ale już po pierwszym zjedzonym ,,trójkącie" przekonałem się bardzo do nich. Po prostu bardzo mi posmakowały. Polecam każdemu. A i cena nie jest wygórowana strasznie: 220g za 3,80zł to jeszcze nie jest zdzierstwo. Powiem więcej: to bardzo dobra cena :) Spróbujcie sami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jem kompakę Lay''s Apteite o smaku sera z cebulą; pewnie każdy jadł, ale zdziwiłem się, bo w paczce jest bardzo dużo "dużych" chipsów w sensie wymiarów - dawno takich nie widziałem :) Dodam jeszcze, że wygrałem 2 paczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:40, master matrox napisał:

Właśnie jem kompakę Lay''s Apteite o smaku sera z cebulą; pewnie każdy jadł, ale zdziwiłem
się, bo w paczce jest bardzo dużo "dużych" chipsów w sensie wymiarów - dawno takich nie widziałem
:) Dodam jeszcze, że wygrałem 2 paczkę :)

A ja zara będe jadł solone lays''y juz sie nie mogę doczekać kiedy siostra ze sklep przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem we Francji i jadłem Pringlesy. W jednym sklepie były za 2,50euro a w lidlu za coś około 1.70 euro. Kiedyś u nas byłu za 7 zł ale to miałem chyba 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:45, Gorn7 napisał:

Heh każdy wie o tym że sa lepsze ale 8 zl to trochę ździerstwo.


Masz rację, wolę dwie największe paczki lay''sów :).
Ostatnio jadłem, jesiennego ziemniaka i mam mieszane uczucia :P. Pomidory były lepsze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żem ostatnio złapał w Tesco Lay''s o smaku Pieczonego Ziemniaka (chyba jesienne). No i cóż powiedzieć - mnie smakowało, rodzicom smakowało. W smaku jak dla mnie trochę przypominało to serki Hochland:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:58, reykan napisał:

Ja żem ostatnio złapał w Tesco Lay''s o smaku Pieczonego Ziemniaka (chyba jesienne). No i cóż
powiedzieć - mnie smakowało, rodzicom smakowało. W smaku jak dla mnie trochę przypominało to
serki Hochland:)

Ja je jadłem już z miesiąc temu i według mnie takie sobie, smakują troche jak bekon, nawet niezłe, ale pomidory lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, do sprzedaży trafił nowy smak super chipsów w tubie Chipsletten: włoskie pomidory. Smak po prostu świetny, coś jak letnie pomidory od Laysów. Spróbujcie. Przypominają mi się pringlessy jak je jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:37, Memorr napisał:

ja dzisiaj kupiłem sobie chipsy Pringles te w takiej ''''tubce''''
pierwszy raz je jadłem;)one są o 100% lepsze od naszych laysów czy chitosów poprostu pychotka;D
za pudełko dalem 8zł:)

Gdzie kupiłes Pringlesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 23:49, ferbi napisał:

> ja dzisiaj kupiłem sobie chipsy Pringles te w takiej ''''tubce''''
> pierwszy raz je jadłem;)one są o 100% lepsze od naszych laysów czy chitosów poprostu pychotka;D

> za pudełko dalem 8zł:)
Gdzie kupiłes Pringlesy?


u mnie w mojej Miejscowości,gościu sprowadza je z niemiec:)
bo ma sklep z róznymi rzeczami z niemic proszki,płyny itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować