Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Heh... Moim zdaniem chipsy to jedno wielkie g... :P Nie lubię ich, kiedyś tylko Pringels, ale je to ww polsce trafić to prawie jak na loterii wygrać :P
A poza tym chipsy są niezdrowe, a po większej zjedzonej dawce niedobrze mi się robi... :s

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:27, Mr.M napisał:

Heh... Moim zdaniem chipsy to jedno wielkie g... :P Nie lubię ich, kiedyś tylko Pringels, ale
je to ww polsce trafić to prawie jak na loterii wygrać :P
A poza tym chipsy są niezdrowe, a po większej zjedzonej dawce niedobrze mi się robi... :s

:P



A wiesz że taka szynka ze sklepu t ow 100% zdrowa też nie jest? Chipsy nie są wyjątkiem. A po wiekszych ilościach przynajmniej się jeśc nie chce co jest dobre jak sie ma mało kasy i sie jest gdzies poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:58, Coxsik napisał:

Chipsy są ***** zwłaszcza Laysy oraz z biedronki te Star Chips czy jakos tak

Kultura, stary, kultura... Ja już miałem ostrzeżenie (patrz: podpis), więc się ciesz, że ty nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:27, Mr.M napisał:

Heh... Moim zdaniem chipsy to jedno wielkie g... :P Nie lubię ich, kiedyś tylko Pringels, ale
je to ww polsce trafić to prawie jak na loterii wygrać :P
A poza tym chipsy są niezdrowe, a po większej zjedzonej dawce niedobrze mi się robi... :s

:P


Masz rację, ale spożywane w małych ilościach nie szkodzą aż tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 10:56, konarion napisał:

No dobra może troche przesadziłem ale napewno po jakimś czasie miałbym ich dość:)



Ja jem je codziennie, i nie mam tu na mysli małej paczki tylko duża taką ze 150g. I jakos przeżyłem te 19 lat z chipsami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 11:52, Quardo444 napisał:

U mnie rządzą Lays zwykłe (różne smaki) jak i Lays Appetit Stix (chociarz jak zjem za dużo
to mi sie ich odechciewa na kilka dni).


to weź kiedyś spróbuj chipsy ze Słowacji :] Pycha, po prostu niebo w gębie.... A mnie po Lay''s mimo, że je również lubię, po prostu po nich bolą mnie dziąsła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.07.2007 o 11:40, awesome napisał:

Ja jem je codziennie, i nie mam tu na mysli małej paczki tylko duża taką ze 150g. I jakos przeżyłem
te 19 lat z chipsami :P


Moim zdaniem to już jest chore i powinno podchodzić pod uzależnienie... 19 lat?! >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 15:36, Mr.M napisał:

Moim zdaniem to już jest chore i powinno podchodzić pod uzależnienie... 19 lat?! >.<


Czemu jesteś tak nastawiony do chipsów ? One nie są uzależniające, tylko smaczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 15:36, Mr.M napisał:



> Ja jem je codziennie, i nie mam tu na mysli małej paczki tylko duża taką ze 150g. I jakos
przeżyłem
> te 19 lat z chipsami :P

Moim zdaniem to już jest chore i powinno podchodzić pod uzależnienie... 19 lat?! >.<



A ty od ilu lat jesz np. obiad? Dla mnie to cos tak normalnego jak np. picie zimnej wody gdy jest gorąco. Nie rozumiem Cie, nie mów mi tylko ze ci tak rodzice powiedzieli ze chipsy są be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:08, awesome napisał:

A ty od ilu lat jesz np. obiad? Dla mnie to cos tak normalnego jak np. picie zimnej wody gdy
jest gorąco. Nie rozumiem Cie, nie mów mi tylko ze ci tak rodzice powiedzieli ze chipsy są
be.

19 lat ? To nie wiem jak ty wyglądasz teraz o.O Co do tej szynki, którą podałeś jako przykład niezdrowego jedzenia, to ma ona dużą zawartość tłuszczów, ale nie zawiera ona takiej ilości konserwantów, które notabene powodują m. in. cellulitis :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 15:36, Mr.M napisał:

Moim zdaniem to już jest chore i powinno podchodzić pod uzależnienie... 19 lat?! >.<

Idąc twoim tokiem myślenia jedzenie obiadu, śniadania, czy jakiegokolwiek jedzenia to też uzależnienie.
Piszesz tak jakby facet jadł dziennie 5 paczek czipsów, podczas gdy on napisał tylko że je je od 19 lat, co nie jest równoznaczne z tym że spożywa je nałogowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować