Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Ja ostatnio miałem okazje kupić Pringlesy. Powiem tak, że wprawdzie tylko kupiłem małe pudełeczko w dodatku o smaku solonym czyli w zasadzie bez smaku... a i tak były dobre. Akurat jechałem wtedy na działkę, i nie zdążyłem dojechać a już wszystkie zjadłem. Powiem jedno, lepiej się naszukać Chipsów i zjeść jako takie niż zadowalać się różnymi pospolitymi laysami czy innymi produktami Firtolay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 14:40, patrYX93 napisał:

Ja ostatnio miałem okazje kupić Pringlesy. Powiem tak, że wprawdzie tylko kupiłem małe pudełeczko
w dodatku o smaku solonym czyli w zasadzie bez smaku... a i tak były dobre. Akurat jechałem
wtedy na działkę, i nie zdążyłem dojechać a już wszystkie zjadłem. Powiem jedno, lepiej się
naszukać Chipsów i zjeść jako takie niż zadowalać się różnymi pospolitymi laysami czy innymi
produktami Firtolay.


Całkowicie popieram, ja również ostatnio znalazłem chipsy pringels na stacji BP i kupiłem małą paczuszkę ale cebulkowych... niebo w gębie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:31, Meykan napisał:

Gdzie kupiłeś te Pringlesy?????
Ja szukam i nie mogę znaleźć

Otóż nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale ja trafiłem na kilka smaków i kilka rodzajów tych chipsów w sieci sklepów o nazwie SPOŁEM.
Ja osobiście nie chodzę często do supermarketów itp, ale masz tutaj wypowiedź darkstara181 na temat występowania tych chipsów... osobiście tylko to oprócz mojej wersji ci mogę polecić.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23749&pid=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mieszkam w Inowrocławiu i jest TESCO ale nie ma.
Ale jak mi powiedział "wadlik12"poszukam na stacjach BP bo jest kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cała swoje miasteczko pszeszukałem - ani śladu Pringelsów, jak byłem w Wa-wie zdobyłem tylko 2 tuby. Jednak w Irlandii ich zdobycie nie jest problemem (przywiozłem 2 kartony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:42, Ciachoo666 napisał:

Ja cała swoje miasteczko pszeszukałem - ani śladu Pringelsów, jak byłem w Wa-wie zdobyłem tylko
2 tuby. Jednak w Irlandii ich zdobycie nie jest problemem (przywiozłem 2 kartony).


oo TY KOZAKU Aż 2 kartony ? Kto to zje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:43, wadik12 napisał:

> Ja cała swoje miasteczko pszeszukałem - ani śladu Pringelsów, jak byłem w Wa-wie zdobyłem
tylko
> 2 tuby. Jednak w Irlandii ich zdobycie nie jest problemem (przywiozłem 2 kartony).

oo TY KOZAKU Aż 2 kartony ? Kto to zje :]


Echhh
A ja z USA przywiozłem karton pop-cornu do mikrofali. Tam jedna taka paczka kosztuje kilkanaście groszy (nie centów) więc kupowało się na całe kartony, nie to co w Polsce gdzie jedna paczka kosztuje kilka złotych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:47, gogiell napisał:

A ja z USA przywiozłem karton pop-cornu do mikrofali. Tam jedna taka paczka kosztuje kilkanaście
groszy (nie centów) więc kupowało się na całe kartony, nie to co w Polsce gdzie jedna paczka
kosztuje kilka złotych :/


No tak, ja bym pół kartonu dla siebie a pól na sprzedaż.... I tak bym wszystkiego nie zjadł, Popcorn jest dobry ale chipsy lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o chipsy to jem często :-P Najbardziej lubię Lays, ale tylko serowo-cebulowe. Paprykowych nie mają za dobrych :) natomiast Chio mają najlepsze paprykowe chipsy świata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 01:18, mała16 napisał:

Jeśli chodzi o chipsy to jem często :-P Najbardziej lubię Lays, ale tylko serowo-cebulowe.
Paprykowych nie mają za dobrych :) natomiast Chio mają najlepsze paprykowe chipsy świata xD



Serowo cebulowe Laysy? To chyba te takie karbowane z serii Apetite bo innych takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 08:19, awesome napisał:

> Jeśli chodzi o chipsy to jem często :-P Najbardziej lubię Lays, ale tylko serowo-cebulowe.

> Paprykowych nie mają za dobrych :) natomiast Chio mają najlepsze paprykowe chipsy świata
xD


Serowo cebulowe Laysy? To chyba te takie karbowane z serii Apetite bo innych takich nie ma.

Te o smaku zielonej cebulki* chyba
* E245 E456 E123.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 09:21, gogiell napisał:

> > > * E245 E456 E123........



A myślisz ze tych E- coś tam to nie ma np. w ketchupie, batonach, oranżadach itp? To jest już w tym momencie częśc naszego życia. Mało jest produktów spożywczych bez tych Emulgatorów. Taka prawda. A chipsy nie są tu wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 01:18, mała16 napisał:

Jeśli chodzi o chipsy to jem często :-P Najbardziej lubię Lays, ale tylko serowo-cebulowe.
Paprykowych nie mają za dobrych :) natomiast Chio mają najlepsze paprykowe chipsy świata xD


nie spotkałem się z takim smakiem lay''s, ale chio robi najlepsze chipsy paprykowe i bekonowe (nie licząc starych dobrych pringel''s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 10:40, wadik12 napisał:

> Jeśli chodzi o chipsy to jem często :-P Najbardziej lubię Lays, ale tylko serowo-cebulowe.

> Paprykowych nie mają za dobrych :) natomiast Chio mają najlepsze paprykowe chipsy świata
xD

nie spotkałem się z takim smakiem lay''s, ale chio robi najlepsze chipsy paprykowe i bekonowe
(nie licząc starych dobrych pringel''s)


Najlepsze bekonowe, ale i tak wolę pringelsy
Jest temat o chipsach, papierze toaletowym, może jeszcze będzie jakie zupki chińskie lubimy najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować