Zaloguj się, aby obserwować  
KHRoN

Gra Google Earth - poznaj świat ;]

727 postów w tym temacie

No znalazłem :P już tu dzisiaj szukałem, ale jakoś go nie zauważyłem... Na screenie daje współrzędne i jakieś dwie francuskie nazwy... Nie wiem natomiast, jak się ten port nazywa :P

Zaraz dam swoją zagadkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to jest europejskie wesołe miasteczko :) W rozwiązaniu należy podać jego nazwę lub jakieś duże miasto, koło którego ono się znajduje + ewentualnie screenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:11, Bartuc napisał:

Ok, to jest europejskie wesołe miasteczko :) W rozwiązaniu należy podać jego nazwę lub jakieś
duże miasto, koło którego ono się znajduje + ewentualnie screenka :)


Heide Park koło Soltau w Niemczech?? Screena nie dam bo mi komp programu nie wyciąga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:13, PolishWerewolf napisał:

> Ok, to jest europejskie wesołe miasteczko :) W rozwiązaniu należy podać jego nazwę lub
jakieś
> duże miasto, koło którego ono się znajduje + ewentualnie screenka :)

Heide Park koło Soltau w Niemczech?? Screena nie dam bo mi komp programu nie wyciąga :P


Nie, ten park nie leży w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:13, PolishWerewolf napisał:

> Ok, to jest europejskie wesołe miasteczko :) W rozwiązaniu należy podać jego nazwę lub
jakieś
> duże miasto, koło którego ono się znajduje + ewentualnie screenka :)

Heide Park koło Soltau w Niemczech?? Screena nie dam bo mi komp programu nie wyciąga :P

To chyba nie jest to,kilka dobrych lat temu byłem,i nie przypominam sobie takich zabudowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta woda to bliżej nieokreślony zbiornik wodny, jakieś sztuczne jezioro chyba, a samo wesołe miasteczko rzeczywiście leży niedaleko morza. Podpowiem jeszcze: Europa Południowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:40, DevilFish napisał:

Ravenna ??


Tak, to wesołe miasteczko leży niedaleko Ravenny (z resztą nawet pod nazwą ma napisane Ravenna) a nazywa się Mirabilandia. Byłem tam, naprawdę niesamowite miejsce :) Zajrzyjcie jeśli chcecie: http://www.mirabilandia.com/

Daje również screena na dowód, że Mistrz DevilFish ;) zgadł. Czekamy na next zagadkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam prośbę, bo mi ten program nie pójdzie:/ jak możecie to wpiszcie "Prudnik" (moje małe miasto, ok. 40km od opola na południe) i zróbcie screena np. rynku, jestem ciekaw jak to wyjdzie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 12:18, lajt napisał:

A mam prośbę, bo mi ten program nie pójdzie:/ jak możecie to wpiszcie "Prudnik" (moje małe
miasto, ok. 40km od opola na południe) i zróbcie screena np. rynku, jestem ciekaw jak to wyjdzie.
pozdr

Brak Prudnika , ja szukałem Nysy to jedynie po jeziorach poznałem , nasz kraj niestety nie daje możliwości pełnych zbliżeń ale NY wygląda pięknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 09:43, Bartuc napisał:

> Ravenna ??

Tak, to wesołe miasteczko leży niedaleko Ravenny (z resztą nawet pod nazwą ma napisane Ravenna)
a nazywa się Mirabilandia. Byłem tam, naprawdę niesamowite miejsce :) Zajrzyjcie jeśli chcecie:
http://www.mirabilandia.com/

Daje również screena na dowód, że Mistrz DevilFish ;) zgadł. Czekamy na next zagadkę :)


Mirabilandia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2006 o 12:24, spider88 napisał:

Brak Prudnika , ja szukałem Nysy to jedynie po jeziorach poznałem , nasz kraj niestety nie
daje możliwości pełnych zbliżeń ale NY wygląda pięknie .


Szkoda, a jak możesz to zrób screena centrum opola, a najlepiej ulicy krakowskiej, duże miasto powinno być, a z opole to mniej więcej wiem jak wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2006 o 12:46, lajt napisał:


Szkoda, a jak możesz to zrób screena centrum opola, a najlepiej ulicy krakowskiej, duże miasto
powinno być, a z opole to mniej więcej wiem jak wygląda :)

Problem nie tkwi w wielkości miasta tylko tego że naszego zaścianka nie da się przybliżyć wystarczająco blisko, może nad naszym krajem latają tylko stare wyeksploatowane satelity :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 14:58, DevilFish napisał:

W jakim mieście znajduje się to lotnisko ? (screeny jak zawsze akceptowane)
Europa, kraj niemieckojęzyczny :)


Frankfurt :P Zaraz zapodam swoje... musze czegoś ciekawego poszukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować