Zaloguj się, aby obserwować  
marcinsud

Gothic 2NK - Jaktyl

51 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 19:27, witos92 napisał:

Na forum nie wolno umieszczać reklam. Ile to zajmuje ? uwielbiam Gothica :P

to nie jest reklama! zajmuje 126 MB chyba i jest bardzo interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ściągne a Ty w to grałeś ? Żeby nie było kiedyś ściągałem moda do Max Payne 2 ok. 300mb i bład był :/ To dobrze wszyastko działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietnie. Akurat będę miał w co pograć przed kupnem CoH . Jeszcze jedno czy gra się tam Bezim czy inną postacią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:30, Ubq napisał:

Swietnie. Akurat będę miał w co pograć przed kupnem CoH . Jeszcze jedno czy gra się tam Bezim
czy inną postacią ?

gar się inną postacią instalacja jest łatwa po Polsku i działa dobrze, brak dialogów mówionych, ale czytane są w pełni spolonizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Jaktyla jakiś rok temu (po niemiecku). Dodatek bardzo ciekawy, dorównujący wg mnie Nocy Kruka. Dostajemy całkowicie nowy świat do zwiedzenia (a większość lokacji jest naprawdę super, taki Jharkendarowy klimacik). Mamy możliwość przyłączenia się do 2 gildii, sporo nowych NPC, nowe rośliny, przedmioty, niezłe dialogi, dobre i bardzo ''interaktywne'' questy, cztery rozdziały, no i możemy nauczyć się dodatkowych umiejętności (np. zatruwanie broni, struganie figurek do sprzedania).

Również fabuła jest niezła. Przeszedłem 2 razy (raz wojownikiem, raz magiem). Ostatni boss (Czarny Mag) trochę zbyt łatwy, ale co tam...

Cieszę się, że wyszła polska wersja, dubbing nawet niepotrzebny...
Niemiecki dubbing jest kiepski i nie wierzę, aby Polakom udało się zrobić lepszy. NPC mówią bez przekonania, dialogi są nagrane zbyt cicho i kiepskim mikrofonem... Jedyne co mi się w nim podoba to ten słodki głosik podkładający kwestie kobiet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 11:39, Ranthar napisał:

Grałem w Jaktyla jakiś rok temu (po niemiecku). Dodatek bardzo ciekawy, dorównujący wg mnie
Nocy Kruka. Dostajemy całkowicie nowy świat do zwiedzenia (a większość lokacji jest naprawdę
super, taki Jharkendarowy klimacik).

Nowy świat? Tylko i wyłąćznie teoretycznie :P Przyjrzyj się dokładnie lokacjom - większość z nich to po prostu zlepki z oryginalnego G.

Dnia 08.06.2007 o 11:39, Ranthar napisał:

Mamy możliwość przyłączenia się do 2 gildii, sporo nowych
NPC, nowe rośliny, przedmioty, niezłe dialogi, dobre i bardzo ''interaktywne'' questy, cztery
rozdziały, no i możemy nauczyć się dodatkowych umiejętności (np. zatruwanie broni, struganie
figurek do sprzedania).

No, tu modderzy stanęli na wysokości zadania :) Szkoda tylko, że wersja PL bazuje na 1.0 podczas gdy mamy już 1.1 Co więcej nie ma co czekać na aktualizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod już ściągnięty, zabieram się do grania. Oby był ciekawszy od Mrocznych Tajemnic, które były po prostu nudne...
PS: Jakie nowe gildie dodaje mod? Czy będę np. być w gildiach paladyn i tej nowszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie gra się bezim ta postać była najlepsza a pomyśle czy sciągnąć moda.
Jak wam się on poodoba? jak fajny to może ściągne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi krok po kroku wytłumaczyć, jak uruchomić tego moda? Ściągnąłem już Jaktyla, zainstalowałem... i nic. Uruchamiam gręi nic. Może potrzebuję jakiegoś programu. A jak tak, to jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 11:46, mroczny mrok napisał:

Czy ktoś może mi krok po kroku wytłumaczyć, jak uruchomić tego moda? Ściągnąłem już Jaktyla,
zainstalowałem... i nic. Uruchamiam gręi nic. Może potrzebuję jakiegoś programu. A jak tak,
to jakiego?



http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...p;release_id=93 sciagnij i zainstaluj do katalogu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować