Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 19:15, ciaputek napisał:

Mam problem (czytałem wcześnie w tym temacie i nie było rozwiązania): przed ostatnią walką
z kalieeną jest portal czasu (przechodzimy z przeszłości do teraźniejszości) i nie da się przejść
do teraźniejszości...jest jakiś patch na to??????????????

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:15, ciaputek napisał:

Mam problem (czytałem wcześnie w tym temacie i nie było rozwiązania): przed ostatnią walką
z kalieeną jest portal czasu (przechodzimy z przeszłości do teraźniejszości) i nie da się przejść
do teraźniejszości...jest jakiś patch na to??????????????

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może jakiś skuteczny sposób na zabójczynie? te cholery mnie wnerwiają niesamowicie bo:
1. nie można na nie wskoczyć :/
2. skaczą jak powalone i trudno jest w nie trafić :/
3. Wskakują na szyję i gryzą :/
umiem je pokonać ale sprawia mi to trochę trudu, szczególnie jak są dwie- jedna mnie gryzie, druga mnie okłada mieczem (narwane baby :). Jestem początkującym graczem, gram od tego poniedziałku (11.12.06), i teraz idę mam wyłączyć ten mechanizm. prosze o wyrozumiałość :). pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 22:17, kurczak-AFC napisał:

ma ktoś może jakiś skuteczny sposób na zabójczynie? te cholery mnie wnerwiają niesamowicie
bo:
1. nie można na nie wskoczyć :/
2. skaczą jak powalone i trudno jest w nie trafić :/
3. Wskakują na szyję i gryzą :/
umiem je pokonać ale sprawia mi to trochę trudu, szczególnie jak są dwie- jedna mnie gryzie,
druga mnie okłada mieczem (narwane baby :). Jestem początkującym graczem, gram od tego poniedziałku
(11.12.06), i teraz idę mam wyłączyć ten mechanizm. prosze o wyrozumiałość :). pozdro.


Okej najlepszy na nie sposób to spowolnienie ;] Ale jakoż iż na początku go nie posiadamy, najlepszy sposób to dobre combo, np. ja zawsze je zwabiam w pobliże ściany, robie śrubę i "so long biatch" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 22:27, kamceg napisał:

Cały czas podskakuj i turlaj się, a jak będą opadać po wykonanym skoku to atakuj.

Jestem ciekaw jakby na niech wyglądał speed kil z T2T ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 22:46, dark knight15 napisał:

Przeszłem cala gre i mam pewne podejrzenie gdyz po zalozeniu maski upiora stawalem sie upiorem
piasku to samo zostalo wykorzystane w two thrones mam racje??



yyy... nie. w TT zamieniasz sie w Dark Pronce''a - czyli prościej mówiąc Książę przeistacza sie w swoje Mroczniejsze Ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:10, Qbion napisał:

na końcu zabiłem ta typiare w czerwonym a koledzy mi mówią że na końcu walczy się z dahaką
? jak to możliwe ??


Aby walczyć z Dahaką trzeba wpierw zdobyć wszystkie Life Upgrade i Water Sword...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:10, Qbion napisał:

na końcu zabiłem ta typiare w czerwonym a koledzy mi mówią że na końcu walczy się z dahaką
? jak to możliwe ??


Prince of Persia: Warrior Within ma dwa zakończenia. By odkryć to drugie (o wiele fajniejsze) trzeba znaleźć wszystkie Life Upgrades! Opis jak je zdobyć znaleźć możesz tutaj - http://princeofpersia.konsola.pl/warrior_within_sekrety.php .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:28, Qbion napisał:

dzięki


Spoko. Najlepiej sobie wydrukuj listę wszystkich LU i połóż w zasięgu ręki/wzroku, taki sposób bardzo ułatwia grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować