Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2007 o 20:25, qrzy napisał:

wlasnie zdalem sobie sprawe ze nie wiem jak wysyla sie PW 0.o

napisz mi w komentarzu na gramajcie :P:P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim egzemplarzu znalazłem kolejny bug... (pojawił się za drugim przejściem gry ze wszystkimi LU, water swordem i tym zielonym najlepszy mieczem leworecznym)

W obrazkach go przedstawię...

(Zobaczcie od 02 do 05)

20070307135053

20070307135104

20070307135111

20070307135117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz spotkałem się z takim bugiem, nie ma sensu szukać przyczyny zacznij od nowa ;)
Na szczęscie ta gra ma mało bugów pech sprawił ze trafiłeś na jeden z najgorszych uniemożliwiający dalszą rozgrywke.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to juz wiem...
Dobra trochę zmyślałem - to się pokazywało tylko kiedy przyspieszałem filmiki, których nie chciłało mi się oglądać:D kiedy nie przyspieszyłem, zadziałało, zabiłemdahakę fajne zakończenie było itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 13:51, krzywomordus napisał:

W moim egzemplarzu znalazłem kolejny bug... (pojawił się za drugim przejściem gry ze wszystkimi
LU, water swordem i tym zielonym najlepszy mieczem leworecznym)

W obrazkach go przedstawię...

(Zobaczcie od 02 do 05)

Spróbuj od poprzedniego save ... albo zostaw save i przeinstaluj grę. WW przechodziłem kilka razy ale takiego błędu jeszcze nie widziałem. W ogóle, chyba jestem dzieckiem szczęścia bo napotykałem tylko na małe babolki (brak synchra głosu z postaciami, raz Prince nie miał twarzy, i takie tam ... btw. za pierwszym razem to chyba nie miałem żadnego błędu, zaczęły się pojawiać później ... dziwne nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 22:03, Sand Wraith napisał:

> W moim egzemplarzu znalazłem kolejny bug... (pojawił się za drugim przejściem gry ze wszystkimi

> LU, water swordem i tym zielonym najlepszy mieczem leworecznym)
>
> W obrazkach go przedstawię...
>
> (Zobaczcie od 02 do 05)
Spróbuj od poprzedniego save ... albo zostaw save i przeinstaluj grę. WW przechodziłem kilka
razy ale takiego błędu jeszcze nie widziałem. W ogóle, chyba jestem dzieckiem szczęścia bo
napotykałem tylko na małe babolki (brak synchra głosu z postaciami, raz Prince nie miał twarzy,
i takie tam ... btw. za pierwszym razem to chyba nie miałem żadnego błędu, zaczęły się pojawiać
później ... dziwne nie?)


czytaj dokladnie posty: juz napisalem, ze jest dobrze itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy rozpocząć podtemat o bledach gry (chodzi o fabule)

Np.
Dlaczego Dahaka pojawil sie w preszlosci?? przeciez wszystkie "sandpointy" byly za wodospadem wody... oprocz tego w sali tronowej ale i tak by sie nie zmiescil...
Jakies odpowiedzi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:04, krzywomordus napisał:

Jakies odpowiedzi?:P


O ile wiem, to Dahaka był takim strażnikiem czasu, więc to chyba nie dziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:04, krzywomordus napisał:

Możemy rozpocząć podtemat o bledach gry (chodzi o fabule)

Np.
Dlaczego Dahaka pojawil sie w preszlosci?? przeciez wszystkie "sandpointy" byly za wodospadem
wody... oprocz tego w sali tronowej ale i tak by sie nie zmiescil...
Jakies odpowiedzi?:P


Dahaka pojawił się w przeszłości przez tego drugiego Princa. Nie ścigał nas tylko Sand Wraitha. A jak mu to się udało? Heh, tego nie wiemy ... ale skoro jest strażnikiem czasu, to nie powinno być to takie dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wogole to brechta z tych drzwi w sali tronowej
2 wielkie zasowy ktore trzeba odsowac przez jakies bajery po obu stronach wielkiej wyspy podczas gdy drzwi otwieraja sie do wewnatrz 0.o
troche skopali hehe po co te zasowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 20:18, Powerslave napisał:

podaj e-mail@ to wyśle tobie solucje :) jak już tak bardzo potrzebujesz pomocy :)


Jeśli dla Ciebie to nie problem, to ja także bym prosił o solucje :). Raz już to przszedłęm ale chce mieć wszystkie LU. E-mail podam na sajcie w komentarzu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://princeofpersia.konsola.pl/warrior_within_sekrety.php - tu masz jak dostać 4 bronie. Ja napisze o rękawicy. ;P

5. Rękawica - Wszystko dzieje się po filmiku o masce czasu, taki długi ze ścianą pełną znaczków, po pokonaniu cesarzowej. Po pirewszej pogoni Dahaki. Podnosi się grób. Wchodzimy tam gdzie wcześniej była krata(nasz kozioł ją rozwalił). Przebiegamy po ścianie, potem na drążki. Dobiegamy do rozwidklenia dróg(Dahaka nas dalej goni) wybieramy lewą. Biegniemy tuż przy ścianie(po lewej) i bierzemy broń rozwalając wcześniej stojak. Rękawica przydaje się, bo mamy złamany miecz w Katakumbach.

PS. Używaj odpowiedzi.
PS2. Nie umiem tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 09:40, m4teU5z napisał:

> podaj e-mail@ to wyśle tobie solucje :) jak już tak bardzo potrzebujesz pomocy :)

Jeśli dla Ciebie to nie problem, to ja także bym prosił o solucje :). Raz już to przszedłęm
ale chce mieć wszystkie LU. E-mail podam na sajcie w komentarzu. ;)

Opis gdzie są wszystkie LU znajdziesz na stronie podanej przez Black Doga, w poście wyżej...

qrzy ---> Myślę, że to będzie po kolei, tak: Siła broni (pięść), wytrzymałość (tarcza), szybkość ciosu (taki siup :P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować