Zaloguj się, aby obserwować  
Jackaloppe

Czego baliście się w dzieciństwie?

584 postów w tym temacie

Eee tam, Buka mnie ruszal . :) Najgorszego stracha mialem jednak, kiedy jako maly szkrab obejrzalem odcinej "Nie do wiary", ktorego glownym tematem byl Czupa Kabra (czy jak sie to tam pisze). No co sie smiejecie?! Przeciez on mial takie straszne slepia i zebiska...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 16:28, Yamamoto napisał:

A czy te pomnik się ruszją i wołają cię?


Gdy miałem 5 lat, usłyszałem miejscową legendę o Legnickim Lwie. Pomnik stoi w parku. Teraz wydaje się to śmieszne, ale kilkuletnie dziecko ma inną mentalność, inną wyobraźnię...

A wracając do Buki, to do dzisiaj pamiętam muzykę i klimat, które ją zapowiadały :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buka z Muminkow, to pikus, przy cykorze jaki mi napedzala mi bajka "O czym szumia wierzby" (ekstra czasy az dwa kanaly TV wtedy byly :) ... Ropuch przy niektorych kukielkach byl idealem urody ... Z filmow, to byl jak bylem w 2 podstawowki, taki kiczowaty film sf bodajze nazywal sie "Goscie z galaktyki Arkan" czy jakos tak ... rany ... przez ponad rok do piwnicy i w nocy ciemnym korytazem do kibla nie szlem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:08, BajteK_ napisał:

KBB (Klub Bojących się Buki)
1. Alexei Kaumanavardze
2. Pitah
3. Sarafan_Knight
4. Sycylius
5. Velyn
6. Yamamoto
7. Vel Grozny
8. Mistic
9. Ninja Seba
10.Widek
11.Karlak
12.Eseis
13. Abi Dalzim
14. prabab
15. Lord Ya
16.kowalov
17.Lukullus
18. CyberX
19. FiFi123
20. b4rtez
21.com5
22. Furrbacca ;)
23. Bajtek
24. CH1CKEN



Pamietacie te odgłosy, muzyke, klimat przy których się pojawiała??? Gdy to słyszałem zaraz sie oddalałem od telewizora i przysłaniałem oczy rękami. Co najlepsze mój młodszy o rok brat oglądaj sobie to tak jak resztę bajki, niczego się nie bał (w tej bajce, bo w nocy to musiał mieć światło jak spał).
PS. Od tej bajki ma ksywe BOBEK i do dziś tak na niego mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 12:45, Evil Khan napisał:

JA SIĘ BAŁEM PROGRAMU 997 ALE MAMA KAZAŁA MI OGLĄDAĆ BO SAMA SIĘ BAŁA ;)))

O, tez sie balem, zawsze jak ogladalem ten program to pytalem rodzicow czy miejscowsci, w ktorych wydarzyly sie rozne zbrodnie sa daleko od naszego domu :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować