Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft przeciwko komunizmowi?

65 postów w tym temacie

Dobra wszystko ladnie pieknie, ale jesli bedziecie grac za darmo w uzalezniajacego MMORPG to czy w dalszym graniu eksperyment nie bedzie polegal na tym, aby sprawdzic wasza wole ? Np. Grasz sobie powiedzmy w WoW''a masz sponsorowane co miesieczne oplaty i do tego spedzasz przy grze od 5-10 godzin majac za zadanie spisywac jakies raporty... I nagle dostajesz list od Naukowcow, ze zostales wybrany do pewnej misji, ktora masz wykonac w real life. Jesli tego nie zrobisz odetna Ci dostacje i bedziesz musial bulic sam hajs. Czlowiek uzalezniony ( chinczyki, bardzo dobry material do manipulacji) odrazu bedzie chcial spelnic owa misje tak, aby mogl dalej grac w MMORPG''a. A to juz krok do wielkiej tragedii ^^ Imo dobry pomysl, chetnie bym sie zapisal na takie cos, poniewaz wiem ze na taka manipulacje sobie nie pozwole :C A pierwsza faza tego eksperymentu polegac bedzie na zdobywaniu wiedzy, a pozniej bede kolejne kroki, ktore moga sie mscic na graczach i wywierac duzy wplyw na nich samych, wtedy ja bym sie wycofal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra wszystko ladnie pieknie, ale jesli bedziecie grac za darmo w uzalezniajacego MMORPG to czy w dalszym
> graniu eksperyment nie bedzie polegal na tym, aby sprawdzic wasza wole ? Np. Grasz sobie powiedzmy w
> WoW''a masz sponsorowane co miesieczne oplaty i do tego spedzasz przy grze od 5-10 godzin majac za
> zadanie spisywac jakies raporty... I nagle dostajesz list od Naukowcow, ze zostales wybrany do pewnej misji,
> ktora masz wykonac w real life. Jesli tego nie zrobisz odetna Ci dostacje i bedziesz musial bulic sam hajs.
> Czlowiek uzalezniony ( chinczyki, bardzo dobry material do manipulacji) odrazu bedzie chcial spelnic owa misje
> tak, aby mogl dalej grac w MMORPG''a. A to juz krok do wielkiej tragedii ^^ Imo dobry pomysl, chetnie bym
sie
> zapisal na takie cos, poniewaz wiem ze na taka manipulacje sobie nie pozwole :C A pierwsza faza tego
> eksperymentu polegac bedzie na zdobywaniu wiedzy, a pozniej bede kolejne kroki, ktore moga sie mscic na
> graczach i wywierac duzy wplyw na nich samych, wtedy ja bym sie wycofal...

zasadniczo sie zgadzam ale co to moze byc za misja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować