Zaloguj się, aby obserwować  
SSj2

Spersonalizowane gadżety

49 postów w tym temacie

Sorry za double post, ale właśnie wpadłem na tak idiotyczny pomysł, że muszę się nim z Wami podzielić :D
Zamiast całych koszulek/czapek/Bóg jeden wie co jeszcze, można by w sklepiku dać paczkę z, powiedzmy, naszywką gram.pl i ewentualnie literami-naklejkami - można to sobie przytwierdzić na koszulkę, czapkę, plecak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym pomysłem ? Czyżby upadł (to niech wstanie :)) ?
Czy w ogóle będzie możliwe takie coś ? Znaczy takie pytanie do kogoś z CDP. Bo chyba jakoś musi być więcej chętnych ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 00:10, Outlander-pro napisał:

Sry za spot pod postem, ale chciałem trochę odsieżyć temat. Mówiono nam że to jest niby możliwe.
Ale jak będzie ? Bo jeśli topic umrze to i pomysł też...

Napisałeś w poprzednim poście, cytuje:
"Znaczy takie pytanie do kogoś z CDP" - w takim razie, trzeba wysłać takowe zapytanie do...
No właśnie - do kogo? Chyba do obsługi sklepu Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:31, Qbli napisał:

Sorry za double post, ale właśnie wpadłem na tak idiotyczny pomysł, że muszę się nim z Wami
podzielić :D
Zamiast całych koszulek/czapek/Bóg jeden wie co jeszcze, można by w sklepiku dać paczkę z,
powiedzmy, naszywką gram.pl i ewentualnie literami-naklejkami - można to sobie przytwierdzić
na koszulkę, czapkę, plecak...

Z tymi naszywkami to genialny pomysł! Sam jestem wielkim fanem naszywek, a jakbym miał na plecaku taką z logiem gram.pl to chyba pękł bym z dumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo taak. Topic jakby ginie, może warto rzucić mu apteczkę ? (czytaj dopisz jakiś post :P). Może by zrobić petycję na petitions.com ? Bo ja koszulkę z nikciem chętnie bym kupił ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować