Zaloguj się, aby obserwować  
MastOfMast1

Last chaos

339 postów w tym temacie

To troszkę dziegciu dorzucę... Grę ściągnąłem załadowałem, poczytałem troszkę na stronce. Gra zdawała się interesująca... jednak okazała się niegrywalna ze względu na duże pingi... Może i da się grać rycerzem ale postacie magiczne mają przechlapane. Przykład: moja wersja - atakuję wroga z dystansu, odbiegam troszkę i znowu atakuję z dystansu. wersja serwera - atakujesz z dystansu, potworek dobiega do ciebie i zabija. Wersja którą oglądam - atakują z dystansu odbiegam, atakują z dystansu... krótkie rozmazanie ekranu i widzę swoje ciało tam gdzie pierwszy raz atakowałem. I tak było ZAWSZE, niezależnie do pory dnia. To ja dziękuję za taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem zabójczynią, wszyscy się dziwili że mam taki damage :D
Ale dałem sobie spokój, bo gra była dość monotonna (jedź do miasta, przynieś coś, zabij kilka mobów, pozbieraj coś, zanieś to do miasta...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie laga maiłeś. Na pewno z lastchaos.aeraigames.com sciągałeś? PS. Żeby odbiec trzeba kliknąć tam gdize chcesz iść a nei liczyć aż twój mag sam raczy uciec, ja tak gram uzdowicielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 15:36, MastOfMast1 napisał:

Pewnie laga maiłeś. Na pewno z lastchaos.aeraigames.com sciągałeś? PS. Żeby odbiec trzeba kliknąć
tam gdize chcesz iść a nei liczyć aż twój mag sam raczy uciec, ja tak gram uzdowicielką.

TZN. strzeklam odbiegam i tak w koło Wojtek. PS. Mindflyer nie atakuj od razu mobow na 30 lub nawt 15 lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 15:37, MastOfMast1 napisał:


TZN. strzeklam odbiegam i tak w koło Wojtek. PS. Mindflyer nie atakuj od razu mobow na 30 lub
nawt 15 lvlu.

Khem nie rób ze mnie takiego idioty :) I grałem na globalu.Moby miałem na 3 strzały, i były tylko o kilka leveli wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 18.06.2007 o 21:54, Mindflyer napisał:

Khem nie rób ze mnie takiego idioty :) I grałem na globalu.Moby miałem na 3 strzały, i były
tylko o kilka leveli wyżej.

A ktory poziom miales, mistrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. opiszę wam pokrótce mapy z LC i zamieszczę screen z anjnowszej i najbardziej hardcore''owej z nich _ Egehii.
JUNO-kraina startowa, powinna wystarczyc do osiągnięcia 20 poziomu. Czekaja tu na ciebie bestie o niewygórowanej sile. Jeżeli weźmiesz udizał w systemie "guardain" i w 10 dni od początku udziału(musisz miecć poziom mniejszy niż 10) osiągniesz poziom 20 otrzymasz specjalna unikatową bron, niedostępną nawet i Item Mallu. W Juno najięcej graczy sprzedajęs wój sprzę. Tu też jest personal dungeon i najlatwiejszy loch-Velpist Temple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DRATAN-są tu bestie takie jak w juno a także poteżni giganci odpowiedni dla psotaci minimum 40 poziom dysponujac ych pomocą wierzchowca !!! Zanjduje sie tu takze loch Prokion. Podobnie jak w Juno tu moż na też zbierać żarełko dla peta. Radze unikać Pandora Beast, szczególnie larwy. Znajdujas ie tu także smoki i wafe Debrichy--- wyjątkowo potężne kreatury.
Merac-ponura kraina. Radzę to sie powjawić na ok 2 lvlu. Najsłabsze potworki to butchery lvl 28. Na południu grasują gigantyczne larwy, cerbery i slamandry ale wersja ruin, tzn większa niz ich krewnaicy z Dratan. Ja obecie jestem na tj mapie. Czasem jak mamparty zachaczam o loch Maargadum Priosn. Poniżej klas prestizowych tam nie schodźcie.
Egeha- najnowsza mapa. Na razie polwoalem i tylko w party na bogle, wyjatkowo twarde stworzena. Oto zdjęcie mojej potyczki.

20070629003129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ściągnąłem tą grę i wydaje się całkiem niezła. Zacząłem grać knightem i wykonałem dwa questy od healera jakiegoś tam ;p Też mi wypadło to coś co zwierzaka można mieć dzięki niemu (bodajże pan flute). No ale prosiłbym o kilka porad od doświadczonych graczy np. jakie skille dla knighta dawać, skąd i jakie wyposażenie kupować, jakie questy wykonywać,co zrobić z tym pan flute, o co chodzi z tymi eventami, po prostu chcę, abyście wytłumaczyli mi wszystko po kolei. A pro po mój nick to Hartt i mam 4lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi jeszcze powiedzieć coś o tych przedmiotach ?
trainers scythe - broń dla maga, za ile ją sprzedać ?
energy collector - sprzedać i za ile, czy zostawić i co to daje
stars - sprzedać i za ile, czy zostawić i co to daje
fox tail - sprzedać i za ile, czy zostawić i co to daje
deer hide - sprzedać i za ile, czy zostawić i co to daje
deer horn - sprzedać i za ile, czy zostawić i co to daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:22, maciek999 napisał:

Niedawno ściągnąłem tą grę i wydaje się całkiem niezła. Zacząłem grać knightem i wykonałem
dwa questy od healera jakiegoś tam ;p Też mi wypadło to coś co zwierzaka można mieć dzięki
niemu (bodajże pan flute). No ale prosiłbym o kilka porad od doświadczonych graczy np. jakie
skille dla knighta dawać, skąd i jakie wyposażenie kupować, jakie questy wykonywać,co zrobić
z tym pan flute, o co chodzi z tymi eventami, po prostu chcę, abyście wytłumaczyli mi wszystko
po kolei. A pro po mój nick to Hartt i mam 4lvl.


Pan Flute to jajo Konia,idż z nim do Loraine i ona da ci questa abys poszedl do miasta Dratan(najlepiej przez teleport bo szypciej)w tym miscie znajdz jakiegos goscia co sie nazywa Jajan i on ci transformuje jajo w konia i masz już Peta!Skille można nabyć u goscia który sie nazywa Knight Master,na początku inwestuj w skile Passive.Questy zaczynaj robic od mniej-więcej 13 lvl,wiem to z dościwadczenia,bo na 13 lvl mozna robic questy nawet po 18000 EXP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:26, Vanmati napisał:

Gdzie moge znależć kamienie zeby nakarmic Peta(ZWIERZĄTKO)?
POmóżcie bo to pilne


Jeśli jeszcze Ci dotąd nie pomógł to odpowiadam. Musisz kupić kilof (1.000 sztuk złota) idziesz do kopalni i zaczynasz kopać. Jeśli chcesz to przyspieszyć użyj Tool Aid''ów na kilofie. W trzy sekundy możesz się dorobić 27 kamieni bardzo dobrej jakości, które wystarczą by napełnić brzuch zwierzaczkowi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci ulepszać tylko skille pasywne, zacznij od wyamksowania canid fence. Nie ucz się light spear, knuckle spear i fatal divide na 5lvl, 1 lvl wystarczy, wymaksuj też ale później diivne shield i devotion, które znacząco zwiększają twoje mozliwości bojowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 00:32, MastOfMast1 napisał:

DRATAN-są tu bestie takie jak w juno a także poteżni giganci odpowiedni dla psotaci minimum
40 poziom dysponujac ych pomocą wierzchowca !!! Zanjduje sie tu takze loch Prokion. Podobnie
jak w Juno tu moż na też zbierać żarełko dla peta. Radze unikać Pandora Beast, szczególnie
larwy. Znajdujas ie tu także smoki i wafe Debrichy--- wyjątkowo potężne kreatury.
Merac-ponura kraina. Radzę to sie powjawić na ok 2 lvlu. Najsłabsze potworki to butchery lvl
28. Na południu grasują gigantyczne larwy, cerbery i slamandry ale wersja ruin, tzn większa
niz ich krewnaicy z Dratan. Ja obecie jestem na tj mapie. Czasem jak mamparty zachaczam o loch
Maargadum Priosn. Poniżej klas prestizowych tam nie schodźcie.
Egeha- najnowsza mapa. Na razie polwoalem i tylko w party na bogle, wyjatkowo twarde stworzena.
Oto zdjęcie mojej potyczki.


Widzę na screenie że wielkie party było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 20:42, kibot napisał:

> Gdzie moge znależć kamienie zeby nakarmic Peta(ZWIERZĄTKO)?
> POmóżcie bo to pilne

Jeśli jeszcze Ci dotąd nie pomógł to odpowiadam. Musisz kupić kilof (1.000 sztuk złota) idziesz
do kopalni i zaczynasz kopać. Jeśli chcesz to przyspieszyć użyj Tool Aid''ów na kilofie. W
trzy sekundy możesz się dorobić 27 kamieni bardzo dobrej jakości, które wystarczą by napełnić
brzuch zwierzaczkowi. Pozdrawiam.


Kibot ale zazwyczaj Tool Aidy są drogie po 20k-25k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:24, Son Goku SSJ5 napisał:

Kibot ale zazwyczaj Tool Aidy są drogie po 20k-25k


Więc warto czekać, aż jak jakiś potworek po zabiciu sam go wyrzuci. Najlepsze do tych celów są Treant''y. Czasem w pół godziny można się dorobić trzech Tool Aidów.

Dnia 14.08.2007 o 19:24, Son Goku SSJ5 napisał:

Ja gram Rycerzem mam 21 lev. i Smoka na 10 lev. gram od 2 tygodni to długo? na taki lev?


No wiesz. Ja zaczynałem grać w tym samym dniu co Ty i mam aktualnie 27 level.
Moje zwierzaczki: smoczek 17lvl, kucyk 4lvl

Jak to zawsze w grach MMO jest, że im dłużej się gra tym jest się silniejszym. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować