Zaloguj się, aby obserwować  
MastOfMast1

Last chaos

339 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 14:08, Wujek-Alfred napisał:

I napotkalem problem: co do stworzenia hasla, wpisuje wszystkie kombinacje jakie mi tyko
przychodza do glowy wpisuje te wiecej niz 8 znakow i do tego cyfre. A to cos dalej mi
pokazuje ze jest cos zle ! To jak ma wygladac moje haslo bo juz zaczynam sie na prawde
denerwowac.

W twoim haśle powinna znajdować się:
co najmniej jedna duża litera,
cyfra,
mała litera.
Hasło nie powinno być krótsze niż 8 znaków.

@Foley
W porównaniu do Cabala to 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zainstalowalem juz gre ale jakos n ie mam ochoty grać a mam pytanie są w tej grze jakies zwierzątka do pomocy pisalem juz takiego posta ale nie otrzymalem odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:43, Foley napisał:

Witam zainstalowalem juz gre ale jakos n ie mam ochoty grać a mam pytanie są w tej
grze jakies zwierzątka do pomocy pisalem juz takiego posta ale nie otrzymalem odpowiedzi
.

Tak są zwierzątka do pomocy: Smok i Koń.
Podobno kiedyś doszły jakieś "pokemonowe". Ale nigdy nie widziałem, bo dawno grałem.
Można je zdobyć z Pan Flute - Koń
I z Drake Egg- Smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje wam się że ta gra jest trochę nudna ze względu na pare faktów:
- exp od lv22 wolno leci (co prawda używam broni wyższego poziomu +4lv od mojego i armor +5 od mojego) ale to i tak mało daje bo waląc mobki na 28lv dostaje 2800 czyli 0,2% levela
- odnośnie mobków w koło miasta - wychodząc z trzeciego miasta natrafiamy na zbójów lv28 idąc dalej już mamy do czynienia z 35lv troche to bezsensu, musiałbym chyba naparzać z 2 tygodnie w tych zbójów abym miał na tyle wysoki level żeby włożyć lepszy staff i wtedy dopiero miałbym szanse z tymi na 35lv
- quest itemy wcale nie są quest itemami można je kupić w mieście u kogoś
- jeśli już mowa o quest itemach są dni takie że pół dnia nawalam a wchodzi mi 1x (w quescie musze zdobyć np. 4x)
- smoka/konia expi się wolno chyba że zrobi się taki numer jakiego podoboż nie można czyli wybierzesz potworka na twoim levelu i będziesz w niego nawalał bez broni, czyli ten mobek nie będzie ci odbierał życia a ty sobie w tym czasie wyjdziesz na dwór albo pójdziesz do kina z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 17:03, Endriu napisał:

nie wydaje wam się że ta gra jest trochę nudna ze względu na pare faktów:
- exp od lv22 wolno leci (co prawda używam broni wyższego poziomu +4lv od mojego i armor
+5 od mojego) ale to i tak mało daje bo waląc mobki na 28lv dostaje 2800 czyli 0,2% levela


Wydaje mi się, dlatego już w to nie gram ;p.

Dnia 30.06.2009 o 17:03, Endriu napisał:

- odnośnie mobków w koło miasta - wychodząc z trzeciego miasta natrafiamy na zbójów
lv28 idąc dalej już mamy do czynienia z 35lv troche to bezsensu, musiałbym chyba naparzać
z 2 tygodnie w tych zbójów abym miał na tyle wysoki level żeby włożyć lepszy staff i
wtedy dopiero miałbym szanse z tymi na 35lv

Spróbuj wyjść z innej strony miasta albo poszukaj gdzie indziej nie możliwe że różnica lvl''i jest aż tak wysoka.

Dnia 30.06.2009 o 17:03, Endriu napisał:

- quest itemy wcale nie są quest itemami można je kupić w mieście u kogoś
- jeśli już mowa o quest itemach są dni takie że pół dnia nawalam a wchodzi mi 1x (w
quescie musze zdobyć np. 4x)


I dlatego nie opłaca robić się questów. Równie dobrze możesz iść na jakieś potwory, sobie expić i wyloocić itemy warte 2x więcej od nagrody za questa przy okazji wbić lvl. lepsze to niż siedzieć na tych niskopoziomowych mobkach i męczyć się "pół dnia"

Dnia 30.06.2009 o 17:03, Endriu napisał:

- smoka/konia expi się wolno chyba że zrobi się taki numer jakiego podoboż nie można
czyli wybierzesz potworka na twoim levelu i będziesz w niego nawalał bez broni, czyli
ten mobek nie będzie ci odbierał życia a ty sobie w tym czasie wyjdziesz na dwór albo
pójdziesz do kina z dziewczyną.

Gdzieś tak około 43 levela twój pet powinien mieć już 31 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to codziennie robie questa na księżniczkę - 30 000 złota i 4 księżycowe kamienie. Próbowałem seta zrobić z tych książek wszystkie części mi weszły poza hełmem lv32 zdajsie że już 6 raz mi nie udało się, chyba to zgłoszę na forum last chaos od tej gry bo to dziwna sprawa, te księgi nawet nie mają ilość procent do sukcesu wypisanych.
Aha mam inny problem jeszcze jak tu się pisze prywatne wiadomości w grze chodzi mi o to że w niektórych grach np. lineage2 to było tak "nick [spacja] treść wiadomości a tutaj już próbowałem ",/, //, \ i nie działa.
Głupawe jest to także z tą gildią (klanem), byłem w klanie to tylko nicki są wypisane, zamiast to jakoś w tabeli zrobić nick|level|profesja. Też dziwna sprawa z tymi zbójami znowu są jaja, wczoraj nawalałem je rycerzem no to one odbierały mi 1punkt życia od uderzenia dzisiaj się zalogowałem ide i co chwila musze soczek łykać na hp bo tak mi ciołki dowaliły. Jak się okazało ilość expa za nie też została zmniejszona o 2000. Czyli zamiast 4500 dostaje 2500 ale to może dlatego że level mi wskoczył. Okazuje się że ten sam mobek z lewej strony miasta daje tyle samo doświadczenia co z prawej strony miasta, ale ten z lewej jest mnie w stanie zabić a ten z prawej jest jakiś zbugowany i zadaje mi 1 hp od uderzenia, śmieszna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 08:46, Endriu napisał:

[...]
Aha mam inny problem jeszcze jak tu się pisze prywatne wiadomości w grze chodzi mi o
to że w niektórych grach np. lineage2 to było tak "nick [spacja] treść wiadomości a tutaj
już próbowałem ",/, //, \ i nie działa. [...]


Aby do kogoś szeptać piszesz tak:

!NickAdresata spacja treść wiadomości

Szeptać można tylko w obrębie kanału, natomiast na czacie gildiowym można pisać nie zależnie od tego na jakim kanale jest się zalogowanym. W razie czego po prawej stronie okna czatu masz takie koło zębate jak na nie klikniesz to otworzy się okno filtra do czatu wraz z spisem wszystkich znaków do trybów pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania laika:

Do czego służą kamienie księżycowe i niebiańskie? (Wiem że te pierwsze do hazardu ale konkretniej)
O co kaman z tym podziemiem? Chodzi o to do którego wchodzi się za pomocą kart, czy te w których się robi misje? (osobiste podziemie)

Na czym expić jak rogate bestie są za słabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 12:07, KuroNeko napisał:

Pytania laika:

Do czego służą kamienie księżycowe i niebiańskie? (Wiem że te pierwsze do hazardu ale
konkretniej)
O co kaman z tym podziemiem? Chodzi o to do którego wchodzi się za pomocą kart, czy te
w których się robi misje? (osobiste podziemie)

Na czym expić jak rogate bestie są za słabe?


1) kamienie księżycowe służą do gry w statule księżycowej ... wystarczy że masz go w plecaku, "rozmawiasz" ze statuą wtedy odpali ci sę coś w rodzaju jednorękiego bandyty. 1kamień - 1gra, wygrywa się zawsze tylko najczęściej nic cennego
2) Kamienie niebiańskie służą do ulepszania przedmiotów. Zakładasz broń lub zbroje na siebie i przeciągasz na to kamień niebiański i już. Masz 50% szans że uda Ci się ulepszyć. W razie porażki albo nic się nie stanie albo już istniejące ulepszenie zostanie zmniejszone albo sprzęt zostanie zniszczony. Maksymalnie sprzęt można ulepszyć do +15. Tylko pamiętaj że ulepszać można również kamieniami siły (30% sukces 70% utrata przedmiotu) tymi kamieniami ulepsza się do +3 gdyż do tego czasu przedmiot jest chroniony przed zniszczeniem, na +4 i wyżej ulepsza się właśnie niebiańskimi lub kamieniami z item shopu gdyż przy kamieniach siły jest to bardzo ryzykowne. Na początkowych lvl nie ma sensu nic ulepszań niebiańskimi bo są drogie i rzadko dropią, a sprzęt się szybko zmienia więc +3 z kamieni siły w zupełności wystarczy, a niebiańskie lepiej trzymać na później.
3)W prywatnym lochu : Na 5lvl możesz iść na Barloga (nie potrzeba zaproszeń) ale lepiej z tym poczekaj do 10lvl ... gdzieś od 14 można iść ratować księżniczkę (potrzeba zaproszenie do podziemi 2) ale lepiej próbować gdzieś na 17-20lvl za ten quest jest 30k złota i kilka księżycowych ale dość długo robi się to zadanie ponieważ jak już znajdziemy księżniczkę to musimy bardzo powoli z nią iść aby wyrobić się z zabijaniem potworków, które będą próbować ją zabić, Do kanyonu możną iść gdzieś od 30lvl (potrzeba zaproszenie do podziemi 3) ale lepiej próbować gdzieś od 36lvl za tego questa dostajemy 50k i 12 księżycowych więc jest dość opłacalny ale można go robić tylko 5 razy na dzień (o 24 jest restart licznika) i należy zabrać ze sobą przynajmniej 2 niebieskie neny min lvl 6. gdyż w środku wyprawy pojawi się 1 mocny mag, a finałowy boss również atakuje magią. Ogólnie za śmierć w prywatnym lochu nie ponosimy żadnych konsekwencji, a jedyna funkcją tych podziemi jest dostarczanie kasy i kamieni księżycowych bo exp i pu w świątyniach zdobywa się więcej.
4) do 10lvl expi się na wilkach i panterach na 10-16lvl siedzieć najlepiej w świątyni belefist 17-34lvl najlepiej w świątyni porcyon w Dartan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób, by nazwać bohatera "Wdowa_Paździochowa" albo "Konan_Barbarzyńca"? Czy da się wydłużyć limit imienia? Bo pomysły mi się skończyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dopiero zacząłem grać w Last Chaos(nawet fajne, lepsze od Metina) i mam pytanie...
Mianowicie nie rozumiem tego jak na np.12 lvlu można nosić zbroję z 16? albo nawet dwudziestego-któregoś. Może mi ktoś to wyjaśnić, czemu tak jest? I czy jak założe zbroję, która my wyższy lvl ode mnie to mi po prostu tej zbroi nie wykrywa czy coś? Nie rozumiem tego po prostu, a szukałem na róznych forach i nie znalazłem(fakt,że w szukaniu dobry nie jestem).

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa to tak, że zawsze możesz założyc zbroję większą o 5 lvli i broń większą o 4 lvl, jeśli mają więcej niż to co podałem dostajesz tak zwane KARY, np.50% mniej obrony. Czyli, Na 20lvl możesz nosić zbroję na 25,i wszystko jest ok, ale jeżeli założysz zbroję na 26 to masz np 25% kary. Kary działają różnie, zależy od różnicy lvli, raz załżyłem sobie zbroję na 67lvl a sam mialem 35,to mialem karę 75% -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie. Nadal uważam, że to trochę bez sęsu...(sensu), ale ...
Taki los newbie : )
Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jak dotąd 3 niebiany i wszystkie w swoich przeciwnikach. Wilkołak, stary wilkołak i smoczydło - one ''''dały'''' mi niebiany. :)

Ogólnie gra fajna, ale dość szybko się nudzi. Dobiłem do bodajże 22 lvl i odechciało mi się grać. Szkoda, że większość gry polega na ciągłym expieniu. Wolałbym dużą liczbę questów. Ogólnie nie jest źle, a jeśli miałbym oceniać dałbym 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 08:17, BigHunter napisał:

Wiecie może gdzie można znaleść kamienie niebiańskie?


Niemiany dropią ze wszystkiego co się rusza i ma wobec ciebie złe zamiary ;p

Mi np. raz dropnął ze starego wilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niebiany można też kupić. Czasami są bardzo ciekawe oferty. Np. kiedyś widziałem niebiana za 300K! Niestety zleciała się wokół sprzedawcy tegoż niebiana niezła grupa ludzi i kupno było niemożliwe. Ktoś złapał niezłą okazję. :)

A jak już jestem w temacie sprzedaży, to powiem, że niektórzy strasznie się cenią. Sprzedaż księżycowego za 20K jest trochę śmieszna, bo nie wiem, czy w ogóle jest szansa na sprzedaż. Ale na targowisku jest tak, jak w życiu - u jednych bardzo drogo, a u innych okazyjnie tanio. Polecam tych drugich. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 17:34, GarosS napisał:

Ale niebiany można też kupić. Czasami są bardzo ciekawe oferty. Np. kiedyś widziałem
niebiana za 300K! Niestety zleciała się wokół sprzedawcy tegoż niebiana niezła grupa
ludzi i kupno było niemożliwe. Ktoś złapał niezłą okazję. :)


Ja raz za tyle sprzedałem :D Poszło w parę sec. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować