Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wystartował gramowy kanał YouTube!

161 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 09:29, Darkstar181 napisał:

> A CDP nadal zaskakuje:) Bardzo dobry pomysł:) Niech te wasze pomysły się wam nigdy nie
skończą;)
Ekhem... to nie był chyba do końca ich pomysł...przynajmniej jeśli chodzi o samo dołączanie
kanału z filmikami.
To raczej jest odpowiedź na pomysł serwisu Imperium Gier, który jako pierwszy wprowadził takie
filmy.

Widzisz, a nie grzmisz, a co z Gamespotem, co z IGN. Zagraniczne serwisy podłapały to chyba szybciej niż IG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, przynajmniej nie trzeba filmików ściągać na dysk. YouTube to bardzo zacna strona, mnóstwo ciekawych filmów wartych obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2007 o 10:04, dark raziel napisał:

Widzisz, a nie grzmisz, a co z Gamespotem, co z IGN. Zagraniczne serwisy podłapały to chyba
szybciej niż IG...

Ale tu chodzi o serwisy POLSKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 09:29, Darkstar181 napisał:

To raczej jest odpowiedź na pomysł serwisu Imperium Gier, który jako pierwszy wprowadził takie
filmy.


Tak czy siak dobrze że wcielili go w życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze nie powinno byc to w lepszej jakosci niz 256 kb/s malo kto ma lacze 512 kb/s nie mowiac o 1 mb/s . Na polskie realia to 256 kb/s niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle CD Projekt, całkiem nieźle. Praktycznie co tydzień dodajecie nową usługę:) Tylko mam takie jedno małe pytanko- czy na tym kanale będiecie mogli zamieszczaćtakże filmiki waszych forumowiczów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 10:08, Darkstar181 napisał:


> Widzisz, a nie grzmisz, a co z Gamespotem, co z IGN. Zagraniczne serwisy podłapały to
chyba
> szybciej niż IG...
Ale tu chodzi o serwisy POLSKIE.

I co z tego? Każdy większy zachodni portal o grach ma taką funkcję. Nie widzę podstaw do roszczeń tego typu. To tak jakby mieć pretensje, że na gram.pl są obrazki w newsach! Po prostu kolejna niezbędna opcja portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Teraz można sobie pooglądać trailery bez dłuższego szukania, filmy z gier, trailery są na wyciągnięcie ręki, mam nadzieję że nie będzie trzeba było ściągać ich tak jak trailer wiedźmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Choć YT jest wśród innych serwisów "wrzutowych" dla mnie takie samo jak GG wśród komunikatorów - popularne, choć niewiadomo czemu (skoro są o wiele lepsze alternatywy). Chodzi mi tu o brutalną kompresję zamieszczanych plików, że już nie wspomnę o limitach "wagowych" plików. Zajrzyjcie na takie dailymotion - tam jest dobra jakość i nie ma limitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować