Zaloguj się, aby obserwować  
Arvenil

Dungeons And Dragons Online

94 postów w tym temacie

Mam pytanko odnośnie ściągania klienta gry, zarzuciłem Turbine Downloadera ze strony, gra zaczęła się ściągać ale po 70 mega przestała i stoi w miejscu, coś padło czy zostawić na noc i się ściągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest praktyczna różnica pomiędzy tą wersją standard i high definition? Czy to zmienia tylko rozdzielczość, czy też jakość tekstur, efekty itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 10:24, tomoliop napisał:

Jaka jest praktyczna różnica pomiędzy tą wersją standard i high definition? Czy to zmienia
tylko rozdzielczość, czy też jakość tekstur, efekty itp.?

Z tego co się orientuję, to zmienia głównie tekstury na lepsze. Efekt jest bardzo dobry, a na sprzęcie : Athlon X2 2,6 GHz, GeForce 9400gt 512 MB + 2 GB RAM DDR II chodzi bardzo płynnie na prawie max detalach (aa x2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 21:40, darkwind21 napisał:

Mam pytanko odnośnie ściągania klienta gry, zarzuciłem Turbine Downloadera ze strony,
gra zaczęła się ściągać ale po 70 mega przestała i stoi w miejscu, coś padło czy zostawić
na noc i się ściągnie?


Ja zostailem na noc i poszlo tylko nie sciągaj nic równolegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po całym dniu downloadu w końcu jest. Tylko skąd taki kosmiczny, blisko sekundowy ping, czyli w praktyce ciągle ,,krztusząca" się gra... Czy to może być w jakiś sposób związane z obciążeniem serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 16:50, owca95 napisał:

jaka profesja polecacie grać , proszę o napisanie
np.
melle->fighter->human -> i tak dalej


Wczuj się w klimat i sam sobie coś wybierz, eksperymentowanie jest przyjemne.

Gra mnie zachwyciła, od paru dni nie gram w nic innego. Przede wszystkim podoba mi się tu atmosfera - tu czuć prawdziwe RPG. Do tego may system D&D, coś zupełnie innego niż w większości MMO. Klimat w podziemiach z drużyną jest nie do przebicia. Graficznie jest nieźle. Sporo rzeczy jest płatnych, ale nie przeszkadza mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam swoją przygodę w DDO i pierwsze wrażenia jak na razie bardzo pozytywne ;) Mam tylko takie pytanie, czy ktoś gra na realmie Thelanis, bo przydało by się mieć kogoś kto by potrafił nieco mechanizmy gry wytłumaczyć w razie problemów - bo tak jak tomolop mówił, system sporo się różni od pozostałych MMO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z grających na serwerze Cannith byłby chętny na wspólne granie w party i odkrywanie tajników gry ;-) ?
Gram jako Cleric (The Font of Healing) level 2 (~ 50% XP do lvl 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tu jest podział na servery EU i US? Bo wybrałem Cannith właśnie ale pojęcia nie mam gdzie on jest zlokalizowany. Client tak samo był tylko 1 do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że gra jest f2p na steamie, warto to to ściągać? Kocham D&D ale o tej grze o dziwo nie słyszałem, więc nie wiem czy to dobrze wróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gra jest darmowa - rejestracja i download na stronie:
http://www.ddo.com/

Mnie zachwyciła pewnymi elementami, o których też możesz poczytać tutaj (polski serwis DDO):
http://www.ddopl.com/czym-jest-ddo.html
a w szczególności (punkt "Czym różni się DDO od innych MMO?"):
http://www.ddopl.com/ddo-a-inne-mmo.html

Polecam DDO - ja co prawda gram sporadycznie (ogólny brak czasu) i raczej w pojedynkę - na razie mam 2 lvl postaci (tak często gram właśnie) - ale mnie gierka wciąż zachwyca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steam jest za darmo, ale jeśli można to skądś ściągnąć poza Steamem... To wolę poza. ;)

Ściągam, trochę mi to zajmie, ale MMO w uniwersum D&D... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gra jest warta spróbowania i zarwania kilku wieczorów. Czego doświadczyłem w DDO:
- ciekawe prowadzenie GM
- fajne rozwiązanie z lokacjami
- no i klimat (gierka wymaga również myślenia, jak na D&D przystało)
Być moze do zbaczenia w Eberron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 20:10, Farimato napisał:

Niestety, nie znalazłem takiej możliwości.

Cholera, nienawidzę ściągać gier MMO, twórcy od razu powinni wrzucać clienta na torrenty, wszystko sprawniej idzie moim zdaniem. Nic to, pomęczę się ściągając grę tak jak tego chcieli twórcy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować