Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 pomoże sprzedaży Area 51?

33 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Firma Midway twierdzi, że wrześniowa premiera trzeciej części Halo pomoże dobrze sprzedać się jej shooterowi, Blacksite: Area 51, debiutującemu w tym samym czasie. Według wydawcy ma się tak stać, gdyż gry są „w podobnych klimatach”, a gracze łykną wtedy wszystko, co choć trochę przypomina przygody Master Chiefa.

Przeczytaj cały tekst "Halo 3 pomoże sprzedaży Area 51?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podobnych klimatach? A co łączy te gry z wyjątkiem iż obie są FPSami i w obu walczy się z kosmitami? W takim razie co drugi FPS na rynku jest podobny do Halo 3 i co drugi powinien się zacząć lepiej sprzedawać po premierze gierki Bungie;P Nie trafia do mnie ten ich tok rozumowania, nędzny marketing mają w tym Midway;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 12:34, SzolMisz napisał:

Czemu HALO 3 nie zrobią na PS3?! Trochę nie rozumiem tej polityki!:( Nie długo będzie trzeba
się otoczyć samymi konsolami:D


jak to czemu. To proste Nad pracami nad Halo czuwa MICROSOFT dlatego powstaje tylko z mysla o X360. a jak wiesz PS3 JEST WLASNOSCIA SONY. To troche glupio bylo by dac zarobic konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzolMisz - tak jak przedmówca napisał, Halo to własność studia MS Games. Gdyby powstawało na PS3, to dopiero byłoby coś zupełnie niezrozumiałego... Co do samej gry - nie wiem... Wszystkie shootery ostatnio są podobne do siebie jak dwie krople wody... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Halo 3 szybko nie pogram chyba, że wyjdzie na PC a w Blacksite: Area 51 pewnie tak wiec bardziej obchodzą mnie losy "Strefy" niż Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 12:44, Benitokks napisał:

W podobnych klimatach? A co łączy te gry z wyjątkiem iż obie są FPSami i w obu walczy się z
kosmitami? W takim razie co drugi FPS na rynku jest podobny do Halo 3 i co drugi powinien się
zacząć lepiej sprzedawać po premierze gierki Bungie;P Nie trafia do mnie ten ich tok rozumowania,
nędzny marketing mają w tym Midway;P


Ja również nie widzę podobieństw pomiędzy Area 51 a Halo 3... I uważam, że premiera obu tytułów w tym samym miesiącu tylko im zaszkodzi. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 12:34, SzolMisz napisał:

Czemu HALO 3 nie zrobią na PS3?! Trochę nie rozumiem tej polityki!:( Nie długo będzie trzeba
się otoczyć samymi konsolami:D


Dlatego, że Microsoft jest mądrą firmą i dla Halo 3, którego poprzednie części były hitami gracze kupią Xbox''a 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze po prostu chcą zarobić co nieco na premierze Halo 3. Ludzie sie nie mogą doczekać gry M$ to kupią coś podobnego, tyle tylko, że to trochę zgubne, bo jak wyjdzie wreszcie Halo 3 to o Blacksite: Area 51 wszyscy zapomną. (przynajmniej konsolowcy, ja tam czekam na konwersję na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 13:13, Half-Devil napisał:

Może się okazać, że Area 51 będzie lepsza. Grałem w Halo 1 i 2. Powiesz szczerze, że nie widzę
nic szczególnego w tych grach.

Taa... typowe zdanie PCtowca, który poznał Halo na blaszaku. Grał w nędzne konwersje, nie zrobione przez Bungie i w dodatku kilkadziesiąt miesięcy po premierze;P Halo to jeden z najlepszych FPSów na rynku, to że nie widzisz w nim nic szczególnego to nie wina gry, tylko platformy na której grasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Blacksite: Area 51 wydali we wrześniu na pc''ety. Jest to spora niewiadoma (po bardzo przeciętnym Area 51) a według wszelkich znaków na niebie i ziemi może to być bardzo dobry shooter.
Haloon mnie zupełnie nie interesuje i gra ta nigdy nie wzbudziła mojego choćby najmniejszego entuzjazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:54, SzolMisz napisał:

No wiem kto jest właścicielem! Ale przecież gra jest sprzedawana oddzielnie! Więc zarobili
by więcej na grach!


Ale to jest tzw. Exclusive tylko na jedna platforme. A microsoft zachecac bedzie ta gra do kupna XBOXA 360 rozumiesz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ściągnąć demo tej gry na X360, ale niestety Ci, którzy mają zarejestrowane konto na WB, nie mogą jeszcze jego ściągnąć. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL - to sobie załóż na USA w czym problem?

Demo Area 51: sciągania dużo a grania mało. Demo jest stanowczo za krótkie - krótka akcja na stacji benzynowej, przeskok przez cysterne, 2 obcych i koniec dema. Nawet nie cały level. Do tego nalezy dodać bardzo słabo zoptymalizowany silnik gry - który powoduje chwilowo spore szarpnięcia. In plus należy policzyć krople odbijającego się deszczu na broni oraz ostrość tekstur: jednym słowem Unreal Engine 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować