Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Proste i stare gry

37 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 08:28, Alexei Kaumanavardze napisał:

humanghost--> chodziło ci o wormsy????


Nie no co ty?!? ;-D Napisałem, że w trybie rzeczywistym się waliło do robaka przeciwnika. Grafika trochę, no dobra, bardzo archaiczna, ale gra niesamowicie grywalna. :-) Musze poszukac, może się gdzies uchowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może w INTENSITY XS - w tej gierce leci się statkiem i grzeje się do innych kosmicznych pojazdów.
Grałem tylko w demko, jeżeli ktoś wie gdzie to znaleźć lub ma jakieś linki, nawet kupię tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:05, Mike L napisał:

Oczwiście miałeś na myśli kultowe Liero. :)


Dokładnie! Barman, piwo dla tego pana! :-D Zagrywaliśmy sie w to z kumplami w szkole na informatyce. :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radochy było co nie miara. :-D Gra wciągała niesamowicie, coś jak najlepsza część Worms w trybie rzeczywistym. :-) Musze tego poszukać, gdzies to miałem na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 17:58, Budo napisał:


Tetris-Arkanoid-Sokoban-Riverraid-Spyhunter-Saper.

coś pominąłem? :D


Prosta i stara i do tego śmieszna jest MDK 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś podać podobne tytuły gier do tej co jest na sceenie(INTEMSITY XS), gdyż chciałbym sobie pograć coś w tym stylu bo tego tytułu akurat się nie da nabyć w Polsce :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 21:27, Harmegidon napisał:

Czy może mi ktoś podać podobne tytuły gier do tej co jest na sceenie(INTEMSITY XS), gdyż chciałbym
sobie pograć coś w tym stylu bo tego tytułu akurat się nie da nabyć w Polsce :( .



Grałem w to, calkiem fajna gierka. Z takich gier fajny był Solaris 1.0.4, tyle że był płatny(w Playu).


Mi podobała się platformówka Keen Commander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że w którymś cd actione roku 1998 lub jeszcze nieżej była stara gra general. Zarąbista gierka. Wybierałeś sobie państwo które znajdowało się na kwadratowej planszy. Obok ciebie były jeszcze inne państwa. Zbierałeś zboże, rekrutowałeś armie, prowadziełeś badania itp. Szukałem tej gry ale jej znaleźć nie mogę. Pamiętam jak graliśmy w to z kumplami. To były czasy! Gdyby ktoś wiedział z jakiej strony ją ściągnąć byłbym wdzięczny. Tak na marginesie gra jest zrobiona po polsku ale nie wiem czy przez polskich autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu grałem w grę, co się nazuwała Żużel - gralo się na multiplayer, używając jednego prrzycisku - służącego do skręcania. Należało go używać z umiarem, bo można było skręcać w jedną tylko stronę. Wygrywał ten, kto najdłu żej wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o stare gry to fajne jest x-moto a mario wczesniej bylo na zapomniane juz uzadzenie mowiono na to gra telewizyjna później bylo na PS i na kompa.a pozatym mowa tu o starych grach i ze warto czasami sobie wnie pograc ten temat tez sie juz zrobil stary i warto czasami zajżeć na stare tematy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować