Zaloguj się, aby obserwować  
Spitfire14

Ezoteryka

29 postów w tym temacie

Założyłem temat, ponieważ interesuje się ezoteryką, a takiego tematu forum gram.pl nie posiada:P jeśli chodzi o ezoteryke najbardziej interesuje mnie PSI ball, PSI shield i LD. Byłbym wdzięczny za każde materiały na te tematy,jak również za doświadczenia próbujących stworzyć wyżej wymienione. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:43, Spitfire14 napisał:

Założyłem temat, ponieważ interesuje się ezoteryką, a takiego tematu forum gram.pl nie posiada:P
jeśli chodzi o ezoteryke najbardziej interesuje mnie PSI ball, PSI shield i LD. Byłbym wdzięczny
za każde materiały na te tematy,jak również za doświadczenia próbujących stworzyć wyżej wymienione.
Pzdr.

A co to wogóle jest ta cała (m)ezoteryka ?? Co to jest PSI balli PSI shield ? Prosiłbym o wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:48, Sarturias napisał:

A co to wogóle jest ta cała (m)ezoteryka ?? Co to jest PSI balli PSI shield ? Prosiłbym o wytłumaczenie.


Ezoteryka to rzeczy, które rzekomo potrafi dusza ludzka. Często nazywa sie to energią astralną. PSI Ball to kula energii utworzona właśnie za pomocą energii astralnej, PSI Shield to prawie to samo co PSI Ball pełniący funkcję tarczy. LD jest to natomiast tzw. Świadome Śnienie. Myśle że przydatnymi linkami będą

www.pea.org (albo pea.pl nie wiem który bo dawno nie byłem)

www.niewyjasnione.blog.onet.pl - materiały o LD i OOBE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:54, Spitfire14 napisał:

(...)
PSI Ball to kula energii utworzona właśnie za pomocą energii astralnej, PSI Shield to prawie
to samo co PSI Ball pełniący funkcję tarczy. LD jest to natomiast tzw. Świadome Śnienie. Myśle
że przydatnymi linkami będą

(...)


To jest coś takiego, jak czary w Gothicku? Np. kula ognia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:57, Sarturias napisał:

Jednym z takich przykładów ezoteryki mogłoby być życie tylko za pomocą "jedzenia" tlenu ? Chyba
wiesz o co mi chodzi :P


Ja nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:56, JackXP napisał:

To jest coś takiego, jak czary w Gothicku? Np. kula ognia :)


Nie no bez przesady:PP oczywiście są tacy ludzie,co potrafią zebrać tyle energii, żeby zobaczyć PSI Balla. Warto też poćwiczyć z konstrukcjami tzn. nadać właściwości ognia, wody, elektryczności, zmienić kształt, co tylko chcecie, wizualizacja to klucz:PP co do kuli ognia to jak zobaczysz PSI Balla to możesz mu nadać właściwości ognia, ale raczej tym nikogo nie zabijesz:PP(nawet nie poparzysz:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:58, JackXP napisał:

> Jednym z takich przykładów ezoteryki mogłoby być życie tylko za pomocą "jedzenia" tlenu
? Chyba
> wiesz o co mi chodzi :P

Ja nie wiem ;)

No słyszałem o takich ludziach co potrafią pomocą specjalnego oddychania żyć bez jedzenia i picia :P Niestety żeby tak potrafić trzeba ostro trenować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:57, Sarturias napisał:

Jednym z takich przykładów ezoteryki mogłoby być życie tylko za pomocą "jedzenia" tlenu ? Chyba
wiesz o co mi chodzi :P


Nie, raczej nie. Chodzi tu bardziej o takie rzeczy jak lewitacja, czy wychodzenie spoza ciała. Ale życie tylko za pomocą jedzenia tlenu nie jest możliwe raczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:01, Spitfire14 napisał:

(...)
Ale życie tylko za pomocą jedzenia tlenu nie jest możliwe raczej:P



Ale chyba da się żyć mając tylko tlen i wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:01, Spitfire14 napisał:

> Jednym z takich przykładów ezoteryki mogłoby być życie tylko za pomocą "jedzenia" tlenu
? Chyba
> wiesz o co mi chodzi :P

Nie, raczej nie. Chodzi tu bardziej o takie rzeczy jak lewitacja, czy wychodzenie spoza ciała.
Ale życie tylko za pomocą jedzenia tlenu nie jest możliwe raczej:P

Lewitacja fajnie brzmi i oznacza fajną rzecz ale wg mnie jest to niemożliwe choć (znakomity!) iluzjonista Chris Angel zrobił to na oczach wielu ludzi :P I nie tylko to: zrobił np. taki numer: chodził po wodzie w obecności ludzi (i to wielu) Ja tam w to nie wierze,że to prawda...musiałbym na własne oczy ujrzeć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:43, Spitfire14 napisał:

Założyłem temat, ponieważ interesuje się ezoteryką, a takiego tematu forum gram.pl nie posiada:P
jeśli chodzi o ezoteryke najbardziej interesuje mnie PSI ball, PSI shield i LD.


Co do LD to próbowałem się w to bawić i raz coś mi wyszło (ale od razu się obudziłem :/ podobno typowe) Zamierzam porzadnie poćwiczyć to w wakacje, jak będzie czas, bo jak się wstaje codziennie o 6 rano to ciężko coś z siebie wykrzesać :) A pozostałe, to cholera wie, jak z tym jest. No ale nie ma rzeczy niemożliwych =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:04, JackXP napisał:

> (...)
> Ale życie tylko za pomocą jedzenia tlenu nie jest możliwe raczej:P


Ale chyba da się żyć mając tylko tlen i wodę?


podobno da się żyć tylko o tlenie i wodzie, ale tylko chyba 2 tyg. ( słyszałem gdzieś tak,chyba na National Geographic Channel, albo na Discovery:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:06, ReNeG4De napisał:

> Założyłem temat, ponieważ interesuje się ezoteryką, a takiego tematu forum gram.pl nie
posiada:P
> jeśli chodzi o ezoteryke najbardziej interesuje mnie PSI ball, PSI shield i LD.

Co do LD to próbowałem się w to bawić i raz coś mi wyszło (ale od razu się obudziłem :/ podobno
typowe) Zamierzam porzadnie poćwiczyć to w wakacje, jak będzie czas, bo jak się wstaje codziennie
o 6 rano to ciężko coś z siebie wykrzesać :) A pozostałe, to cholera wie, jak z tym jest. No
ale nie ma rzeczy niemożliwych =]


co do LD to rzeczywiście typowe, recepta na zapobiegnięcie obudzeniu, skup się na jakimś szczególe snu, podobno pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:59, Spitfire14 napisał:

> To jest coś takiego, jak czary w Gothicku? Np. kula ognia :)

Nie no bez przesady:PP oczywiście są tacy ludzie,co potrafią zebrać tyle energii, żeby zobaczyć
PSI Balla. Warto też poćwiczyć z konstrukcjami tzn. nadać właściwości ognia, wody, elektryczności,
zmienić kształt, co tylko chcecie, wizualizacja to klucz:PP co do kuli ognia to jak zobaczysz
PSI Balla to możesz mu nadać właściwości ognia, ale raczej tym nikogo nie zabijesz:PP(nawet
nie poparzysz:P)


To co tutaj piszesz, to są prawie czary z Gothic`a ;)

A tak na serio - nie wiem czy to dobrze rozumiem, ale te czary np. ta kula ognia:

>co do kuli ognia to jak zobaczysz

Dnia 15.06.2007 o 15:59, Spitfire14 napisał:

PSI Balla to możesz mu nadać właściwości ognia, ale raczej tym nikogo nie zabijesz:PP(nawet
nie poparzysz:P)


to jest tak, że tylko on widzi tą kulę ognia? Jego umysł potrafi tak pracować, żeby zobaczyć coś, czego w rzeczywistości nie ma i nikt poza nim tego nie zobaczy?
Np. tak jak ze słuchem - potrafię usłyszeć szczekanie psa, ale to jest dźwięk zapisany w mózgu i jest on "odtwarzany" z mózgu i nikt tego nie słyszy poza mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:04, Sarturias napisał:

Lewitacja fajnie brzmi i oznacza fajną rzecz ale wg mnie jest to niemożliwe choć (znakomity!)
iluzjonista Chris Angel zrobił to na oczach wielu ludzi :P I nie tylko to: zrobił np. taki
numer: chodził po wodzie w obecności ludzi (i to wielu) Ja tam w to nie wierze,że to prawda...musiałbym
na własne oczy ujrzeć :))


podobno lewitacja jest możliwa, ale po dłuuuuugim treningu energii astralnej. Niektórzy próbują osiągnąć lewitacje wizualizując sobie poduszki pod stopami. Co do chodzenia po wodzie to moja wiedza jest 0-wa niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:07, Spitfire14 napisał:

(...)
co do LD to rzeczywiście typowe, recepta na zapobiegnięcie obudzeniu, skup się na jakimś szczególe
snu, podobno pomaga.


A co to jest LD? Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:09, Spitfire14 napisał:

(...)

podobno lewitacja jest możliwa, ale po dłuuuuugim treningu energii astralnej. Niektórzy próbują
osiągnąć lewitacje wizualizując sobie poduszki pod stopami. Co do chodzenia po wodzie to moja
wiedza jest 0-wa niestety:(


LOL, że sobie stoję i nagle się unoszę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:08, JackXP napisał:

to jest tak, że tylko on widzi tą kulę ognia? Jego umysł potrafi tak pracować, żeby zobaczyć
coś, czego w rzeczywistości nie ma i nikt poza nim tego nie zobaczy?
Np. tak jak ze słuchem - potrafię usłyszeć szczekanie psa, ale to jest dźwięk zapisany w mózgu
i jest on "odtwarzany" z mózgu i nikt tego nie słyszy poza mną.


Nie, z tego co czytałem, jak już zobaczysz PSI Balla, to inni też go zobaczą. Jeśli by dobrze poszperać w necie, można by znaleźć zdjęcie jakiegoś PSI Balla, ale większość z nich to fotomontaże. PSI Ball stanie się widoczny dopiero wtedy, gdy dostanie odpowiednią ilość energii (czyt. duuuuuużo:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:11, JackXP napisał:

> (...)
>
> podobno lewitacja jest możliwa, ale po dłuuuuugim treningu energii astralnej. Niektórzy
próbują
> osiągnąć lewitacje wizualizując sobie poduszki pod stopami. Co do chodzenia po wodzie
to moja
> wiedza jest 0-wa niestety:(

LOL, że sobie stoję i nagle się unoszę? :D



no coś w tym stylu, ale najprawdopodobniej jak już się uniesiesz i sobie to uświadomisz to spadniesz,bo przestaniesz podtrzymywać wizualizacje, a zaczniesz zachwycać się lewitacją(problem sporego grona osób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować