Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: ksiązki

17 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dziś w dziale książkowym jest bardzo muzycznie. Jako przystawkę proponujemy recenzję powieści, w której ważnym motywem jest Jazz. To pozwoli nabrać Wam apetytu na główne danie. Tym zaś jest recenzja książki należącej do szeroko zakrojonego projektu, obejmującego też muzykę, teledysk, rock-operę, komiksy... Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: książki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie pozycje nawet dość fajne. Szczegłolnie ta dzika energia. A tak a propo o paru ludziach in real world mógłbym tez tak powiedzieć "stali się niewolnikami nieludzkiego systemu i zostali niemal całkowicie wyzuci z ludzkich uczuć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że przy zakupie książki duża wagę przywiązuje do okładki. Z przykrością muszę stwierdzić że Solaris za bardzo się nie stara. Ich okładki jakoś mnie nie zachęcają, w porównaniu, np. z okładkami fabryki słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 22:37, Joorg napisał:

Ja tam częściej kupuję książki niż gry :p


to tak jak ja (przynajmniej do niedawna, jak pracowalem w hurtowni ksiazek, mam spory zapas wiec moge przystopowac :) ) i nie da sie ukryc, ze one [ksiazki] jednak wiecej radosci i emocji daja, przy grze jeszcze nigdy sie nie poplakalem ze wzruszenia...

wiem wiem, to sa rozne media i nie ma co porownywac, jednakze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tej książki a wydaje się być całkiem ciekawa. Lubię takie oryginalne pomysły i taką oryginalną fabułę, pewnie będzie mi się przyjemnie czytać, więc muszę po nią sięgnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem też notkę w NFS, zachęciła mnie już i ona, a ten tekst utwierdził w przekonaniu, że koniecznie do twórczości pana Aldissa trzeba sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować