Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 21:16, moonman napisał:

heh, widze ze nie tylko ja pamietam stare dobre czasy.

No, ba! HoM&M2 hulało (jeszcze pod DOSem) jak burza i jak wprowadzili H3 to mnie krew zalewała na to długie wczytywanie się.
Ciekawe czy H5 lepiej zoptymalizują. Ale watpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.
Kilka osób pisało tutaj, że zamówienie można anulować jescze 5 dni przed wysyłką (wtedy się je potwierdza czy cuś). I właśnie szukałem jakiegoś regulaminu pre-orderów, żeby zobaczyć jak do dokładnie wygląda od strony formalnej i nigdzie znaleźć nie mogę. W sklepie jest pomoc ale dotyczy zwykłych zamówień i nic na temat pre-orderów nie znalazłem.
Gdyby był ktoś tak miły i podał jakiegoś linka to byłbym wdzięczny. Bo ciągle zastanawiam się nad kolekcjonerską ale nie wiem czy już zamawiać. Pozatym mam nadzieję jeszcze trochę wPLN''ów zdobyć do marca więc miałbym taniej i chciałbym wiedzieć czy mogę je potem dopisać czy to się robi tylko podczas zamawienia czy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy wprowadzono "karty rejestracji elektronicznej"? Kiedy kupowalem HIII, czy HIV, czy DiabloII, to pamietam, ze byly tylko takie rejestracyjne "kartki pocztowe".
Chcialem zamowic edycje kolekcjonerska i przydalaby sie ta znizka. Ogladalem te "kartki pocztowe", ale tam nie ma zadnego klucza rejestracyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:57, do- napisał:

Od kiedy wprowadzono "karty rejestracji elektronicznej"? Kiedy kupowalem HIII, czy HIV, czy DiabloII, to pamietam, ze byly tylko takie rejestracyjne "kartki pocztowe"

Jeśli dobrze pamiętam to mniej więcej od początku zeszłego roku. HoM&M IV jeszcze nie mogłem zarejestrować elektronicznie, ale Galactic Civilizatins już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:57, do- napisał:

Od kiedy wprowadzono "karty rejestracji elektronicznej"?

Pierwszą grą objętą rejestracją elektroniczną był GothicII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:53, DonCarleone napisał:

> Od kiedy wprowadzono "karty rejestracji elektronicznej"?
Pierwszą grą objętą rejestracją elektroniczną był GothicII.


A ja mam zarejestrowanego elektronicznie gothika (jedynkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:55, Lex napisał:

A ja mam zarejestrowanego elektronicznie gothika (jedynkę)

Pierwszą był napewno Gothic II. Zapewne masz jedną z reedycji jedynki, w której też umożliwiona jest rejestracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje sie ktos czy w grach typu "klasyka" z niecale 20pln znajduje sie karta rejestracji elektronicznej i czy jest ona warta tyle samo wPLN, co karty z drozszych gier? Czy dobrze rozumiem, ze kazda zarejestrowana gra jest warta 20wPLN?
Dziekuje za odpowiedz.
PS. Dziekuje Ci A-cis i Tobie DonCorleone za odpowiedzi do mojego poprzedniego posta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość wPLN zależy od wydania gry, czyli od jej ceny. W grach za 20zł jest bodajże 5wPLN, albo 10, nie pamiętam. W kazdym razie im droższa gra, tym więcej za nią dostaniesz. Za HeroesV kolekcjonerską edycję będzie z 40wPLN, chyba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:23, HumanGhost napisał:

Ilość wPLN zależy od wydania gry, czyli od jej ceny. W grach za 20zł jest bodajże 5wPLN, albo
10, nie pamiętam. W kazdym razie im droższa gra, tym więcej za nią dostaniesz. Za HeroesV kolekcjonerską
edycję będzie z 40wPLN, chyba. :-)


Dzieki za wyjasnienie. Trudno, bede musial zaplacic 150pln - ale warto (mam nadzieje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:23, HumanGhost napisał:

Ilość wPLN zależy od wydania gry, czyli od jej ceny. W grach za 20zł jest bodajże 5wPLN, albo
10, nie pamiętam. W kazdym razie im droższa gra, tym więcej za nią dostaniesz. Za HeroesV kolekcjonerską
edycję będzie z 40wPLN, chyba. :-)


za gry z Nowej Extra Klasyki jest 5wPLN - poza tym 10 wPLN dostaje sie za rejestracje w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego za zarejstrowanie niektorych gier dostaje sie 0wPLN? Wlasnie zarejestrowalem Warcrafta3+Frozen Throne i dostalem 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:48, do- napisał:

Dlaczego za zarejstrowanie niektorych gier dostaje sie 0wPLN? Wlasnie zarejestrowalem Warcrafta3+Frozen
Throne i dostalem 0.


Ponieważ formalnie pierwszą grą, w której byly wPLN był Dungeon Siege 2. Warcraft 3 + TFT można było zarejestrować elektronicznie, ale wPLN za to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 13:56, Bambusek napisał:

> Dlaczego za zarejstrowanie niektorych gier dostaje sie 0wPLN? Wlasnie zarejestrowalem
Warcrafta3+Frozen
> Throne i dostalem 0.

Ponieważ formalnie pierwszą grą, w której byly wPLN był Dungeon Siege 2. Warcraft 3 + TFT można
było zarejestrować elektronicznie, ale wPLN za to nie było.

Dzieki za wyjasnienie Bambusku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 09:54, Michał N napisał:

To było użycie czry Holy charge jakbyś dokładnie oglądał to byś wiedział


Jeśli chodziło ci o czar to nie był czar tylko umiejętność bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przedwczoraj rejestrowalem THPS 4 i wplynelo mi na konto 5 wPLN :) Prawie juz zapomnialem o tej grze, a tu patrze, kartka rejestracji elektronicznej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o HoMM V a nio o wPLN''ach. Wracając do tematu. czy ktoś już zna minimalne i maksymalne (takie żeby gra chodziła na full detalach) wymagania. Jeżeli macie jakieś pewne info na temat walki i stworów w zamkach to podajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 13:56, Bambusek napisał:

> Dlaczego za zarejstrowanie niektorych gier dostaje sie 0wPLN? Wlasnie zarejestrowalem
Warcrafta3+Frozen
> Throne i dostalem 0.

Ponieważ formalnie pierwszą grą, w której byly wPLN był Dungeon Siege 2. Warcraft 3 + TFT można
było zarejestrować elektronicznie, ale wPLN za to nie było.

Hmm. Ja niedawno kupiłem Warcrafta3 z dodatkiem i dostalem 20wPLN, wiec nie wiem.. Moze wczesniej kupowales?
PS sorki za ot ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować