Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2006 o 13:19, Vargoth napisał:

panowie redaktorzy : ) drugiej się pisze przez "u" a nie "ó" :P ( to apropo newsa z dnia 05.02.2005
) wiem, że literówki się zdarzaja ale troche to boli jak się to widzi:D


Tez to zauwazylem, ale skoro od wczoraj tego nie zmienili, to moze cos w slownikach sie zmienilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 21:29, DiDivor napisał:

adam pl a mógłbyś podzielić się jedym z nich :)

E-mail: trebronus@wp.pl
GG: 1641145

Niestety kluczk jest zarezerwowny dla kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez blagam o klucz... wiem że dużo osób które od dawna maja klucze i grają denerwuje się na nas że ciągle prosimy o klucz... proszę zrozumicie też chcemy pograć, a jak komuś klucz niepotrzebny to czemu ktoś inny nie miał by korzystać.


pozdrawiam

moje gg 1644061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma może klucz albo wie jak to obejść edę bardzo wdzięczny:)
gg 9114896 loz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 16:33, Pawcio765 napisał:

na tym forum na 1000 postów 999 brzmi tak (kto mi da klucz(błagam niech ktoś mi prześle klucz))
itd. jeny poczekacie bedziecie mieli (DUNGEON GÓRĄ może być górą też Sylvan =)

sam kiedyś żebrałeś---żeby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w bete i jeśli poprawią błędy to IMO będzie to najlepsza część HOMM! Teraz z jeszcze większą niecierpliwością czekam na premierę. Tak z ciekawości zainstalowałem sobie HOMM III i wciągnęło mnie na amen :) I z tego co zauważyłem to w nowych Heroes''ach naprawdę czuć klimat części III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 10:41, shady1989 napisał:

która rasa wedłog was jest najlepsza
Necro rulez


jjak dla mnie to Nekropolis :DDD ale niestety nie grałem za dużo tą rasą bo mnie wywalało z gry :( Jak byś mógł to porób jeszcze kilka fotek jednostką nekropolii i wklej tutaj :P Chce nacieszyc oko :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha klucz juz mam :) jak ktoś chce to niech sie zgłosi - 4884278 (niewidoczny) jeden kluczyk dam DiDivor za pokazanie mi gdzie jego moge znalezc nie trudzac sie :P a drógi jak ktos chce to niech sie zgłosi ale w zamian chciałbym żeby mi ktoś wkońcu wyjaśnił pożądnie jak grac w tą gre w single player!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jo!! Prosze o jakis wolny kluczyk !! Juz szukam ze 4 dni oporowo i nic... Kazdy klucz na 3 osoby wiec dzielmy sie nimi hehe. Gralem u kumpla ostatnio i poprostu jestem zdesperowany. Pozdro!!

moje GG : 5054153
e-mail: wilk_bud@o2.pl

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim forumowiczom i fanom Heroes !!
Ja osobiscie tez sie do nich zaliczam. Nie bede orginalny, chciałbym zagrac w bete. Niestety nie powiodlo sie z kluczem ;-( Mam nadzieje ze ktoś posiada jakis wolny kluczy i bedzie w stanie mi go udostepnic. Będę bardzo wdzieczny. Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc.

A oto moj e-mail: tryfan@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie przestancie z tymi kluczami... jeśli byście się sprężyli to każdy z WAS by miał ten zafajdany klucz.. wystarczyło poczekac wtedy do 22.00 czy cos i se wziąść tak jak zrobili to wszyscy inni oprócz WAS... a teraz zamiast czekac az Ubi czy NIval da klucze po raz 2gi do Bety... to wolicie zasmiecac kazdy temat na forum/// zrobcie sobie osobny temat i juz nie piszcie tutaj bo co spojrze to jakies skomlenia na temat kluczy... moderatorzy powinni wam obnizac wasze stopie za spamowanie w kółko o klucze.. tutaj sie pisze o polskim wydaniu GRY a nie o kluczach do bety... ja rozumiem ze Wy chcecie grac... ale to tylko marna beta jest ... mnie niczym nie zaskoczyła i nawet sprawiła ze nie lubie za bardzo nowego Heroes i coraz czesciej wracam i gram w H3 SOD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie administratorzy.Prosze was o to abyście zrobili jakiś inny wątek pt.Kupie/oddam/sprzedam klucz do bety HoMM5 bo przez ostatnie 10 stron 90%postów właśnie tak brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować