Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

A walić te klucze , te jest otwarta beta , wieć po hooj zabezbieczenia ,a pozatym jak to są testy to chcę testować może coś dopowiem do gry jak jeszcze jest w tej fazie i może ktoś z firmy zobaczy akuram mój post ,a tak to tylko d*a...j*ć ich !!!(frustracja)
PS: i tak jak wyjdzie final to większość będzie miała pirata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 11:54, klucznik18 napisał:

A walić te klucze , te jest otwarta beta ,/.../


Po pierwsze, za takie wyrażanie się tutaj na forum możesz oberwać.
Po drugie beta testy są po to aby jakaś tam grupa ludzi grę przetestowała i wyraziła swoje spostrzeżenia na oficjalnym forum gry, a nie po to aby dać betę jak największej grupie ludzi. Testy zawsze odbywają się na ograniczonej ilościowo grupie. I zabezpieczenia są między innymi po to aby ograniczyć liczbę ludzi, a dodatkowo Starforce jest od razu integrowany z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błagam!!!!!!!!moglibyście mi dac klucz mój email to alibi1000@poczta.onet.pl albo ale mozna tez mi przeslac na kalax@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 14:52, Big Moon napisał:

Przestań pisać tyle tych chol****ch postów bo tylko temat spamisz


nie chcialem tyle napisac cos mi sie stało po prostu z wyszykiwarka internetowa bo mi nie wyswietlala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy może mi ktoś dać odpowiedź na ile wymagania sprzętowe do HOMM V są aktualne, czy mogą jeszcze faktycznie ulec zmianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK ULEGNą ZMIANIE, NIEMA CO SIę TERAZ KIEROWAć, DOPIERO PO ZAGRANIU W DEMO MOżNA OCENIAć BO NAET OFICJALNE WYMAGANIA NIGDY SIę NIE SPRAWDZIłY. PRZEPRASZAM, ALE KLAWIA NAWALA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, powiem ze grałem we wszystkie odsłony Heroes of Might and Magic, najbardziej jednak zapisała mi się w pamięci Homm3 oczywiście nie musze pisac dlaczego. Miejmy nadzieje ze Ubisoft da z siebie wszystko i naprawdę zrobi cos co zachwyci nas wszystkich w Homm5, z tego co widzę z Filmów i screenow gra zapowiada się nad wyraz fantastycznie...;) jeżeli jakaś osoba będzie miała ochotę podzielić się klucze to z chęcią zobaczę Hom5 tez na własne oczy...;) wersje przed premierowa już zamówiłem, ale jak sami wiecie na homm5 ciężko jest czekać...;) i widać to również po spamach innych osób z góry dziękuję


Mój email shadow18@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe każdy tak ma...;) ale mysle ze jeden post z pytaniem o klucz wystarczy...;) jak ktos bedzie chciał to go zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra niech ten spam juz sie skonczy i pogadajmy o wersji PL.
ok ja zaczynam czy CDP ma juz aktualne zdjątko edycji Kolekcjonerskiej??
I czy spolszczanie gry wpłynie jakos na opoznienie daty premiery w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newsy umieszczane na Cd Projekt, utwierdzaja że wersja poska ma wyjść tego samego dnia i nie powinno być z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować