Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Mam pytanie do CDP. Czy polska edycja kolekcjonerska będzie miała odblokowaną tę opcję w grze - aura herosa czy jakoś tak - która jest dostępna w zagranicznnych wydaniach kolekcjonerskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w końcu będzie pewna informacja, kiedy będzie można otrzymać zamówioną grę - kwiecień już się kończy. Chyba za to wyczekiwanie i ciągłe odwlekanie terminu należy się rzetelna informacja?! i może jakaś nagroda dla wytrwałych? Bo w takim tempie prędzej sie emerytury doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 18:08, Sonieczka napisał:

Czy w końcu będzie pewna informacja, kiedy będzie można otrzymać zamówioną grę - kwiecień już
się kończy. Chyba za to wyczekiwanie i ciągłe odwlekanie terminu należy się rzetelna informacja?!
i może jakaś nagroda dla wytrwałych? Bo w takim tempie prędzej sie emerytury doczekam.


Termin wydania zależy głównie od UbiSoftu. A jeśli zamówiłeś grę, otrzymasz informację na 5 dni przed planowaną wysyłką. No i CDP nigdy nie twierdziło, że gra pojawi się w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 14:40, Sycylius napisał:

Mam mały problem z rejestracja sie na ubi.com do grana przez neta wpisuje swoje dane i mówi
mi ze cos zle z haslem i jakims ZIP/Postal code dokładnie niewiem oco chodzi bo nie znam sie
na agielskim mógł by mi ktos to przetłumaczyc?pls



jak juz pisal kolega haslo musi miec conajmniej 6 znaków i zawierac tak i litery jak i cyfry.

zip/postal code to nic innego jak kod pocztowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 17:53, Revenant napisał:

Mam pytanie do CDP. Czy polska edycja kolekcjonerska będzie miała odblokowaną tę opcję w grze
- aura herosa czy jakoś tak - która jest dostępna w zagranicznnych wydaniach kolekcjonerskich?


A co to jest ta aura herosa? :) pierwsze slysze o czym takim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 16:38, koniczyn napisał:

> Może ktoś by się wypowiedział ze składu CDP na teman dema polskiego!!!!

W momencie ukazania się dema polskiego na gram.pl znajdziecie news z informacją, cierpliwości
:)


Podziękowania dla osoby "koniczyn" za odpowiedz na nurtujące wszystkich pytanie.... Kożystając z okazji obecności na forum przedstawiciela z CD Projekt zadam jeszcze jedno putanie... Może się poszczęści i znowu dostanę odpowiedz :D
Pytanie:
Mniej więcej kiedy mozna spodziewać się opublikowania polskiego dema??
I w jakim stopniu zawansowania (lokalizacji) jest juz owe demo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 19:18, Pioo napisał:

> > Może ktoś by się wypowiedział ze składu CDP na teman dema polskiego!!!!
>
> W momencie ukazania się dema polskiego na gram.pl znajdziecie news z informacją, cierpliwości

> :)

Podziękowania dla osoby "koniczyn" za odpowiedz na nurtujące wszystkich pytanie....



To nurtujace nas pytanie nadal zostaje bez odpowiedzi ...to ze informacja sie pojawi na gram.pl w momencie
ukazania sie dema to raczej oczywiste i chyba kazdy sie tego spodziewal ...

Demo bylo zapowiedziane na wczoraj , dzisiaj tez go nie ma i pewnie przez weekend go nie zobaczymy ..

"Jest tylko jeden sposób, by uczynić rozpoczynający się weekend jeszcze radośniejszym."
niestety ten sposob to nie nasze demo .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy jest sens wydawać 50 zł więcej na wersję kolekcjonerską, bo raczej nie za rozszerzoną instrukcję, czy za podświetlenie bohatera. Jeśli dla kogoś liczy się każdy grosz, to lepiej sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 20:00, alistair napisał:

Jestem ciekaw, czy jest sens wydawać 50 zł więcej na wersję kolekcjonerską, bo raczej nie za
rozszerzoną instrukcję, czy za podświetlenie bohatera. Jeśli dla kogoś liczy się każdy grosz,
to lepiej sobie darować.



Ba ale jezeli ktoś jest bardzo ale to bardzo wielkim fanem że oprócz zamiłowania do serii Heroes to poświęci więcej kasy i kupi EK nawet dla rozszezonej instrukcji i jakiejś "aury".

Dla mnie liczy sie sama gra i przyjemność płynąca z grania w nią :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 20:26, duchol napisał:

szkoda ze pudelko do gry jest tak malych rozmiarow, niebedzie mi pasowac do pudelka od diablo
II


Mi też brakuje tych dużych pudełek - możnaby było wkładać te dvd-boxy w duże pudełko, komu by one przeszkadzalo to by je po prostu wyrzucił. Jestem w stanie zapłacić te 5 zł za nie. Duże pudełka to jednak miały klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 20:26, duchol napisał:

szkoda ze pudelko do gry jest tak malych rozmiarow, niebedzie mi pasowac do pudelka od diablo
II


no fakt.. i szkoda, ze ten rycerz jest na okładce... nie będzie pasowal do moich firanek w słoniki :''-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś o tym, że cierpliwość jest cnotą?:P Kiedy będzie miała wyjść, to wyjdzie, wszystko ma swój czas, trzeba tylko cierpliwie czekać;) Co do Hero aura to wydaje mi się, że już kilkakrotnie w tym wątku był ten temat poruszany. Nie wiadomo co to do końca ma być- developer nabrał wody w usta. W necię krąży parę pogłosek. Najczęściej przebijają się, że New Hero Aura- to będzie nowa bohaterka (Aura), albo dodatkowe podświetlenie postaci.
Avoral->Mi nie bakuje dużych pudełek, zabierały za dużo miejsca i ogólnie żal lasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 14:45, gen. Italia napisał:

Hasło musi składać się z co najmniej sześciu znaków, z liter i z cyfr (muszą w nim występować
literki I cyferki, równocześnie). A co do kodu - wpisz cokolwiek, ja tam wpisałem kod pocztowy
do mojej wiochy.



Dzięki teraz tylko wystarczy sie zalogowac.Mam nadzieje ze sie nie zawiode na potyczkach sieciowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z demem jak wchodze na multiplajera i na ubi.com loguje się wpisuje hasło wszystko dobrze a pisze że server jest nieosiągalny, czy wam takie coś samo się robi czy coś umnie jest źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SIEMA mysle na EK ale nie gralem w poprzednie czesci weic to troche dziwne:) Co polecacie mi kupic? AAA i powiedzcie prosze gdzie znajde wyniki konkursu ktory byl w poprzednim cda i tam byl jakis wypasiony komp i xboxy 360 i kilka herosow 5? to gdzie te wyniki? bo 20 sow puscilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:17, ArtuRPGpl napisał:

SIEMA mysle na EK ale nie gralem w poprzednie czesci weic to troche dziwne:) Co polecacie mi
kupic?


Pamiętaj, że w obu wydaniach (Ek i zwykłe), Heroes''i będą ci sami, więc najprościej będzie, jeśli porównasz po prostu skład obu edycji i zdecydujesz czy dodatki takie jak np. kuferek, mapa czy poszerzona instrukcja itp. są ci potrzebne. To jest chyba najlepsza możliwa rada - nikt Ci nie doradzi tak jak Ty sam:)

PS. Czy Ty przypadkiem nie byłeś już przodownikiem?? o.O Czyżby karząca ręka Moderatora (lub Moderatorki:P) dosięgła Cię z jakiegoś powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:17, ArtuRPGpl napisał:

SIEMA mysle na EK ale nie gralem w poprzednie czesci weic to troche dziwne:) Co polecacie mi
kupic? AAA i powiedzcie prosze gdzie znajde wyniki konkursu ktory byl w poprzednim cda i tam
byl jakis wypasiony komp i xboxy 360 i kilka herosow 5? to gdzie te wyniki? bo 20 sow puscilem:)


NA przyszłość to czytaj swoje wiadomości zanim je dodasz. A jeżeli byś wygrał to by się z tobą skontaktowali, więc nie licz na wiele ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2006 o 18:20, Monastor napisał:

Grałem w betę i demko... a to ostatnie rzeczy przed pełną wersją... Aż takiej różnicy nie moze
być... zwłaszcza, że nie podobają mi się fundamentalne rzeczy...
Jakbym chciał pograć sobie w jakąś byle jaką turówkę, to bym to kupił... a ja bym chciał pograć
w HoMM... więc pozostaje mi wrócić do trójki.

Masz rację... to nie jest Disciples, ani Etherlords... a już na pewno, Broń was Panie Boże
nazywać to Heroes...
To jest coś nowego... coś dziwnego... coś komercyjnego... coś pustego i bez duszy

stry, a ktora gra komputerowa wydawana na calym swiecie, nie jest komercyjna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować